RSS : Wiadomości
fesstiwal słowa w piosence
--

Życie, filmy, fobie geniusza - Nils Thorsen, Lars von Trier.

Zapowiedzi

Nakładem Wydawnictwa Bukowy Las, 20 lipca ukaże się Życie, filmy, fobie geniusza, autorstwa Nilsa Thorsena, pierwsza wydana w Polsce biografia Larsa von Triera, słynnego duńskiego reżysera, ekscentryka i prowokatora.

 

Długo oczekiwana i bardzo osobista autobiografia Carlosa Santany

Nowości

Nakładem Wydawnictwa Bukowy Las ukazała się właśnie w Polsce długo oczekiwana i bardzo osobista autobiografia legendarnego gitarzysty Carlosa Santany.

 

„Papierowe miasta” w wersji filmowej

Nowości

Mogłem zobaczyć deszcz żab. Mogłem postawić nogę na Marsie. Mogłem zostać pożarty przez wieloryba. Mogłem ożenić się z królową Anglii albo przetrwać kilka miesięcy na morzu. Jednak mój cud był inny. Moim cudem było to, że spośród wszystkich domów na wszystkich osiedlach mieszkaniowych w całym stanie Floryda zamieszkałem w domu w sąsiedztwie Margo Roth Spiegelman.

 

Dalsze losy Hansa Klossa w książce „Zmierzch bohaterów"

Zapowiedzi

"Zmierzch bohaterów" to tytuł książki Andrzeja Dudzińskiego, w której opisał on dalsze losy bohaterów popularnych seriali z czasów PRL-u, w tym Hansa Klossa, Gustlika oraz Janka Kosa i jego żony Marusi.

 

Recenzja: „Cudowne tu i teraz” Tim Tharp

Recenzje

Głównym bohaterem Cudownego tu i teraz jest siedemnastoletni Suffer Keely, licealista, którego bardziej od systematycznego przyswajania wiedzy podawanej w szkole interesuje zgłębianie tajników damsko-męskich relacji. Suffer to rasowy podrywacz, chłopak, który najlepiej czuje się trzymając za rękę nowopoznaną dziewczynę, w drugiej dzierży kubek z kanadyjską whisky. To chłopak, któremu niestraszna bójka ze szkolnym kolegą czy jazda samochodem, gdy w żyłach krew miesza się z alkoholem. Życie na...

 

Recenzja: "Will Grayson, Will Grayson" John Green, Dawid Levithan

Czy obecnie przyjaźń posiada jeszcze jakąkolwiek wartość? Czy nie jest przypadkiem tak, że w świecie, w którym to ilość znajomych na Facebooku stanowi o naszej pozycji w społeczeństwie, zagubiła się prawdziwa idea przyjaźni? Chyba wszyscy znamy frazesy na temat przyjaźni, chociażby “prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie”. Relacja z drugim człowiekiem jest wyjątkowo ważnym elementem ludzkiego życia, szczególnie dla młodzieży. Czasy licealne to taki moment, gdy młody człowiek próbuje...

 

„Piękni głupcy”

Zapowiedzi

6 marca światło dzienne ujrzą "Piękni głupcy" R. Cliftona Spargo, czyli opowieść o ostatnim romansie Zeldy i Scotta Fitzgeraldów.  

 

Recenzja: „W śnieżną noc” John Green, Lauren Myracle, Maureen Johnson

Trzy opowiadania młodzieżowych autorów ze świąteczną, śnieżną nocą w tle. Pełne przygód, emocji i niespodziewanych zwrotów akcji historie idealnie nadają się do czytania przy choince.

 

Nowa, świąteczna książka Johna Greena

19 listopada nakładem Wydawnictwa Bukowy Las ukazuje się książka "W śnieżną noc" - trzy powiązane ze sobą świąteczne minipowieści, z których jedną napisał John Green, a dwie pozostałe Maureen Johnson i Lauren Myracle.  

 

Ekranizacja Szukając Alaski Johna Greena

Wydarzenia

Będzie ekranizacja trzeciej książki Johna Greena: "Szukając Alaski". Film powstanie w Paramount Pictures, a scenariusz napisze Sarah Polley, która zajmie się również reżyserią.  

 

Recenzja: „Gwiazd naszych wina” John Green

Recenzje

Książka, która podbiła serca nastolatków na całym świecie. Właśnie wszedł do kin (także w Polsce) film na jej podstawie. Dlaczego powinniście ją koniecznie przeczytać bez względu na to, ile macie lat?

 

Recenzja: "Szukając Alaski" John Green

Recenzje

Pierwsza książka podbijającego amerykańskie listy bestsellerów wśród książek dla młodzieży Johna Greena. Jest podróżą przez dorastanie, nabuzowaną emocjami, raz beztroską i wariacką, a za chwilę dramatyczną.

 

Recenzja: "Wilcza księżniczka" Cathryn Constable

Pierwsza myśl jaka mi się nasunęła po tej lekturze, to po prostu: „dobra książka”. Powieść, którą stworzyła Cathryn Constable (była dziennikarka oraz absolwentka uniwersytetu Cambridge) zdecydowanie zasługuje na chwilę uwagi. I od razu należy podkreślić, że to debiut pisarski tej autorki. Ale za to bardzo obiecujący.

 

"Gwiazd naszych wina" drugą najlepszą książką dla młodzieży wszechczasów

Gwiazd naszych wina Johna Greena w plebiscycie „Entertainment Weekly” zostało ogłoszone drugą najlepszą książką dla młodzieży wszech czasów, zaraz po serii „Harry Potter”!

 

"Maria Antonina. W Wersalu i Petit Trianon" Juliet Grey

Zapowiedzi

Paryż, rok 1774. Młodziutka, zaledwie osiemnastoletnia Maria Antonina wstępuje na tron u boku swego męża, równie młodego Ludwika XVI.

 

Recenzja: "Papierowe miasta" John Green

Recenzje

O Johnie Greenie słyszeliśmy sporo za sprawą bestselerowej książki o dziwacznym tytule (przynajmniej w polskim tłumaczeniu) „Gwiazd naszych wina” (Bukowy Las). Kolejna młodzieżowa pozycja tego autora ukazała się w naszym kraju i zdecydowania spełnia pokładane w niej nadzieje.

 

"Papierowe miasta" John Green

Nowości

Quentin Jacobsen – dla przyjaciół Q – od zawsze jest zakochany we wspaniałej koleżance, zbuntowanej Margo Roth Spiegelman. W dzieciństwie przeżyli razem coś niesamowitego, teraz chodzą do tego samego liceum. Pewnego wieczoru w przewidywalne, nudne życie chłopaka wkracza Margo w stroju nindży i wciąga go w niezły bałagan. Po czym znika. Quentin wyrusza na poszukiwanie dziewczyny, która go fascynuje, idąc tropem skomplikowanych wskazówek, jakie zostawiła tylko dla niego. Żeby ją odnaleźć, musi...

 

Bukowy Las poleca "Umysł mistrza" Pete Samprasa

Nowości

Firma Księgarska Olesiejuk i wydawnictwo Bukowy Las polecają autobiografię Pete Samprasa znanego amerykańskiego tenisisty zatytułowaną "Umysł mistrza":

 

Konkurs: "Odkrywanie Hobbita J.R.R.Tolkiena" Corey Olsen

Konkursy

Portal Księgarski oraz wydawnictwo Bukowy Las zapraszają do udziału w konkursie związanym z książką Corey'a Olsena pt. "Odkrywanie Hobbita J.R.R.Tolkiena"

 

Recenzja: Światło i dźwięk czyli Jimmy Page w rozmowach

Recenzje

Kto z nas nie zna gitarowych solówek Jimmny Page'a w tak kultowych utworach jak "Stairway to heaven", "The Song Remains the Same" czy "Dazed and Confused". Długie pokrętne riffy, dodatkowo przepuszczone przez elektroniczne przystawki typu fuzzbox lub wah-wah (tzw. kaczkę) lub B-bender, który mechanicznie podciągał strunę B(H), dodawały dźwiękom wydobywanym ze strun Gibson "Les Paul" Custom, Fendera "Telecaster", Gibsona "Les Paul"...

 

Recenzja: "Kroniki Klary Schulz. Sprawa Pechowca"

Recenzje

Biję się w pierś za swoje pierwsze myśli na widok książki Nadii Szagdaj. Kryminał powstały pod kobiecym piórem? Nie licząc pewnych wyjątków, są to z reguły książki, jakby to ująć, „gorszej kategorii”. Co za ignorancja! W ramach pokuty, z przyjemnością oznajmiam, iż Wrocław wydał na świat, drugą po Marku Krajewskim, gwiazdę powieści kryminalnej.

 

Wydawnictwo Bukowy Las poleca pierwszą część trylogii "Podłe Miasto" Daniela Polanky'ego!

Nowości

Wydawnictwo Bukowy Las anonsuje publikację pierwszej części trylogii "Podłe miasto" Daniela Polanky'ego - Strażnik podłego miasta":

 

Wydawnictwo BUKOWY LAS poleca pierwszą powieść Simona Van Booy'a "Wszystko, co piękne, zaczęło się potem"!

Nowości

Wydawnictwo Bukowy Las poleca Państwa uwadze pierwszą powieść uznanego holenderskiego nowelisty Simona van Booya pt. "Wszystko, co piękne, zaczęło się potem":

 

Jolanta Kosowska, „Niepamięć”

Recenzje

Czy da się uciec od przeszłości? Czy można zapomnieć wielką, prawdziwą miłość swojego życia, tak by po latach z mroków niepamięci nie wyłoniło się już nic, co przypominałoby nam tamten czas, miejsce, osobę?

 

"Dieta bez pszenicy" Dr William Davis - czy wiesz co jesz?

Nowości

Firma Księgarska i wydawnictwo Bukowy Las polecają Państwa uwadze bestsellerowy poradnik dr. Williama Davisa pt. "Dieta bez pszenicy. Jak pozbyć się pszennego brzucha i być zdrowym ".

 

Konkurs z "Dietą bez pszenicy"

Konkursy

Portal Księgarski i wydawnictwo Bukowy Las zapraszają Państwa do wzięcia udziału w konkursie czytelniczym dotyczącym książki dr Williama Davisa pt. "Dieta bez pszenicy"

 

Świat Książki uratowany. Weltbild sprzedał wydawnictwo.

Wydawnictwa

Szanowni Państwo, z nieukrywaną przyjemnością informujemy, że Świat Książki został kupiony przez wrocławskie wydawnictwo Bukowy Las.Sklep internetowy Weltbild.pl wciąż na sprzedaż.

 

Wciąż od nowa - Diane Keaton

Recenzje

Jak opowiedzieć o sobie, żeby nie mówić tylko o sobie? Jak odzwierciedlić w swoim życiu równoległość ścieżek czasu, którymi biegną nasi bliscy, tak by nie uronić najważniejszych wydarzeń i nadać im zgoła metafizyczny wymiar?

 

„Gwiazd naszych wina” Johna Greena w Bukowym Lesie

Nowości

Młodzieżowy hit „New York Timesa”, „Time”, „Wall Street Journal” i wielu innych – wreszcie w Polsce

 

"Maria Antonina. Z Wiednia do Wersalu" - pierwsza cześć trylogii o królowej Francji!

Nowości

Firma Księgarska Olesiejuk i Wydawnictwo Bukowy Las polecają Państwa uwadze pierwszą część trylogii poświęconą postaci Marii Antoniny.

 

Konkurs z książką "Jimmy Page w rozmowach"

Konkursy

Portal Księgarski oraz wydawnictwo Bukowy Las zapraszają Państwa do wzięcia udziału w konkursie związanym z publikacją rozmów z legendarnym gitarzystą grupy Led Zeppelin Jimmy Pagem pt. "Światło i cień".

 

Wyd. Bukowy Las poleca najlepszą młodzieżową książkę 2012 roku Johna Greena - "Gwiazd naszych wina"!

Nowości

Wydawnictwo Bukowy Las przedstawia "powieść roku 2012" według magazynu Time, najważniejszą młodzieżową książkę roku 2102: wg."New York Times - "Gwiazd naszych wina".

 

Recenzja: "Tak to się kończy" Kathleen MacMahon

Recenzje

Zapach nadmorskiego powietrza, utwory muzyczne Bruce ‘a Springsteena, piękna Irlandia to kompozycja idealna dla zmysłów. Piękne tło dla romansu , który mógł przetrwać wszystko.

 

"Światło i cień. Jimmy Page w rozmowach"

Nowości

Portret jednego najważniejszych żyjących muzyków, legendarnego gitarzysty i mózgu zespołu Led Zeppelin.

 

"Zabójczo stylowy notes" - znakomity prezent dla fanek Monster High!

Nowości

Firma Księgarska Olesiejuk i wydawnictwo Bukowy Las polecają bestesellerowy zabójczo stylowy notes Monster High

 

"Wciąż od nowa" - bestsellerowa autobiografia Diane Keaton od wydawnictwa Bukowy Las

Nowości

  Wydawnictwo Bukowy Las poleca książkę "Wciąż od nowa" Diane Keaton. Aktorka zaczęła pisać po śmierci swojej matki, która od lat zmagała się z chorobą Alzheimera. Pamiętnik zainspirowany poruszającą relacją matki i córki – dwóch najbliższych sobie kobiet jest też historią zwykłej dziewczyny, która stała się niezwykłą kobietą, legendą kina i symbolem swojego pokolenia.

 

"Zazdrość" - premiera wydawnictwa Bukowy Las

Nowości

W środę na półki księgarń trafiła nowa seria bestsellerowego amerykańskiego autora powieści kryminalnych Gregga Olsena. „Zazdrość” to thriller dla młodzieży zainspirowany głośnym śledztwem w sprawie przemocy w Internecie.

 

Premiera wyczekiwanej książki Wydawnictwa Bukowy Las! - nowa powieść z serii Monster High już w księgarniach!

Wydawnictwa

Dziś w sprzedaży pojawił się czwarty tom bestsellerowej serii dla młodzieży Monster High autorstwa Lisi Harrison. Powieść pt. Po moim trupie ukazała się nakładem Wydawnictwa Bukowy Las.

 

Recenzja: Andrzej Dudziński "Manuskrypt Jana Żeglarza"

Recenzje

Ponad pięćset stron pasjonującej żmudnej rekonstrukcji losów żeglarza Jana z Kolna, marzyciela i wizjonera. Bo tylko takim ludziom udaje się zrealizować nawet najbardziej szalone marzenia.

 

Dziwów ten świat… - recenzja ,,Niewidzialnej” Sophie Jordan

Recenzje

Monotonie codzienności sprawiają, że dni, tygodnie, a nawet miesiące potrafią przemykać niespostrzeżenie. Dziwi nas tempo upływającego czasu i niemożność przypomnienia sobie jakiś konkretnych wydarzeń o niezwykłym charakterze, jakiegoś choćby szczegółu, który sprawia, że coś jeszcze było między jedną kartką wyrwaną z kalendarza a kolejną. Wakacje, czyli inna nazwa lipca połączonego z sierpniem, to czas mniejszego tłoku w porannych autobusach i większego oblężenia dworców kolejowych. W...

 

Wakacyjna promocja - bestsellery Bukowego Lasu w najlepszych cenach!

Wydawnictwa

Wydawnictwo Bukowy Las ogłasza 15 wakacyjną obniżę cen na wszystkie swoje tytuły.

 

"Manuskrypt Jana Żeglarza" - premiera wydawnictwa Bukowy Las

Nowości

Fascynująca historia Jana Żeglarza, który miał dotrzeć do Nowego Świata przed Kolumbem. Premiera wydawnictwa Bukowy las

 

Wyd. Bukowy Las poleca opowieść o przyjaźni, miłości i pięknej kobiecie dotkniętej niepamięcią!

Nowości

Wydawnictwo Bukowy Las poleca na wakacyjną lekturę książkę Jolanty Kosowskiej pt."Niepamięć" - opowieść o przyjaźni, miłości i pięknej kobiecie.

 

"Niewidzialna" w Bukowym lesie

Zapowiedzi

Już w środę czytelnicy poznają dalsze losy kochającej wolność i zakochanej w człowieku potomkini smoków. Kontynuacja powieści „Ognista”, czyli „Niewidzialna” Sophie Jordan trafia właśnie do księgarń.  

 

Wydawnictwo Bukowy Las poleca mądrą opowieść o najmniejszym olbrzymie świata!

Nowości

Wydawnictwo Bukowy Las poleca młodym czytelnikom mądrą opowieść Janet Foxley o najmniejszym olbrzymie świata!

 

Wydawnictwo Bukowy las poleca "Historię sztuki dla dzieci i rodziców" - innowacyjną publikację Ewy Jałochowskiej!

Nowości

Wydawnictwo Bukowy Las poleca innowacyjną publikację Ewy Jałochowskiej skierowaną dla rodziców i dzieci w wieku szkolnym.

 

"Rafa" - pasjonująca biografia wielkiej gwiazdy tenisa!

Nowości

Wydawnictwo Bukowy Las przedstawia biografię Rafaela Nadala - "Rafa" - jednego z najsłynniejszych współczesnych tenisistów świata.

 

Biografia Chruszczowa u Olesiejuka

Nowości

Wydana przez Bukowy Las biografia Nikity Chruszczowa autorstwa William Taubmana trafia właśnie do sprzedaży za sprawą Firmy Księgarskiej Jacek Olesiejuk.

 

FC Barcelona u Olesiejuka!

Zapowiedzi

"Siła marzeń. Tajemnice sukcesu FC Barcelona" Alberta Puiga- oto najnowsza propozycja wydawnictwa Bukowy Las, polecana przez Firmę Księgarską Jacek Olesiejuk.

 

Wydawnictwo Bukowy Las poleca "Ostatni akt" - fascynującą powieść o ekscentrycznej artystce i jej najsłynniejszej muzie

Nowości

Wrocławskie Wydawnictwo Bukowy Las poleca książkę Alberto Puiga poświęconą tajemnej sile "złotej Barsy" pt. "Siła marzeń. Tajemnice sukcesu FC Barcelona".

 

Bukowy las poleca! "Córki wkraczają na scenę" - trzecia część powieści dla młodzieży Joanny Philbin już wkrótce w sprzedaży!

Nowości

Wydawnictwo Bukowy Las poleca trzecią część powieści obyczajowej dla młodzieży autorstwa Joanny Philbin zatytułowaną "Córki wkraczają na scenę".

 

Hades - trwa walka wysłanników piekła i nieba - premiera wydawnictwa Bukowy Las

Nowości

Do księgarń trafia właśnie kontynuacja bestsellerowego „Blasku” Alexandry Adornetto, czyli „Hades”. Książka ukazuje się nakładem wydawnictwa Bukowy Las.

 

Wielbicielkom czytania i gotowania wyd. BUKOWY LAS poleca "Kuchnię duchów" Jael McHenry!

Nowości

Do przeczytania "Kuchni duchów" zaprasza Elżbieta Adamska, autorka poradników i książek kucharskich: "Kuchnia duchów".

 

Trzeci tom serii Monster High" już w sprzedaży!

Nowości

Do sprzedaży trafia właśnie trzeci tom Monster High, bestsellerowej serii dla młodzieży. “O wilku mowa…” Lisi Harrison wydało wydawnictwo Bukowy Las.

 

Pasjonujący koniec trylogii o Żonie Napoleona

Nowości

W piątek 26 stycznia do sprzedaży trafił ostatni tom trylogii o żonie Napoleona. „Cesarzowa Józefina” Sandry Gulland ukazała się nakładek wydawnictwa Bukowy Las.

 

"Steve Jobs - gdzie pada jabłko?"

Zapowiedzi

Firma Księgarska Jacek Olesiejkuk i wydawnictwo Bukowy Las polecają porywającą biografię Steve'a Jobsa pt. "Steve Jobs - gdzie pada jabłko".

 

Ostatni tom serii "Wilken" już w sprzedaży!

Nowości

Ostatni tom trylogii Di Toft już w sprzedaży.„Wilken. Czas złego wilka” w środę trafił na półki księgarń. To ostatni tom trylogii angielskiej autorki Di Toft, która bardzo spodobała się polskim czytelnikom.W książkach Di Toft znajdziemy dreszcz emocji, grozę, szybką akcję, humor i przyjaźń – wszystko, czego młody czytelnik szuka w lekturze.

 

"Monster High 2" - potwory powracają!

Nowości

7 września na półki księgarń trafia drugi tom bestsellerowej serii Monster High! Dalsze przygody Melody i Frankie ukazują się nakładek wydawnictwa Bukowy Las.  

 

Andre Agassi "Open". Najszczersze wyznanie sportowca w historii

Nowości

Od środy w sprzedaży autobiografia legendy tenisa – Andre Agassiego. To bardzo szczere i osobiste wyznanie gwiazdy sportu, który opisał swe życie zaraz po zakończeniu kariery. Książka ukazała się nakładem wydawnictwa Bukowy Las.

 

"Złudne marzenia" w Bukowym Lesie

Nowości

W piątek na półki księgarń trafią „Złudne marzenia” Alexandry Bullen. To kontynuacja bestselleru „Życzenie”. Książkę wydaje wrocławskie wydawnictwo Bukowy Las.  

 

Toskańska trattoria - nowość wydawnictwa Bukowy Las

Nowości

Od środy w sprzedaży “Toskańska trattoria” Jenny Nelson. Kulinarne i miłosne przygody szefowej kuchni z Nowego Jorku, która pod słońcem Toskanii naprawia złamane serce i zrujnowaną reputację poleca wydawnictwo Bukowy Las.    

 

"Ognista" premiera w Bukowym Lesie

Nowości

Do księgarń trafia pierwszy tom serii “Ognista”. Świat stworzony przez Sophie Jordon wciągnął już czytelników na całym świecie, teraz otworzy się przed polskimi czytelnikami. Wielki sukces historii o dragonce zaowocował zainteresowaniem wytwórni Mandalay Entertainment (m.in. “Siedem lat w Tybecie”, czy “Jeździec bez głowy”), która przygotowuje ekranizację “Ognistej”.

 

Najlepszy Lunch na wiosnę

Konkurs „Najlepsza książka na wiosnę” zorganizowany przez firmę W&W został już rozstrzygnięty! W kategorii książka obyczajowa głosami internautów zwyciężył “Lunch w Paryżu” Elizabeth Bard, który wydało wydawnictwo Bukowy Las.

 

"Manstein" - prawdziwa historia najwybitniejszego stratega II wojny światowej!

Nowości

"Ta znakomita książka pokazuje, jak niewiele zabrakło, by Hitler zwyciężył w II wojnie światowej. To wnikliwa, napisana świetnym językiem analiza poświęcona najlepszemu strategowi tamtego konfliktu" - Andrew Roberts.

 

"Lunch w Paryżu"

Nowości

Serdecznie zachęcamy do sięgnięcia po nową książkę wrocławskiego wydawnictwa Bukowy Las pt. "Lunch w Paryżu" - Ambitne love story z przepisami – nie tylko kulinarnymi.            

 

Styczeń w Bukowym Lesie

Zapowiedzi

Jak radzą sobie córki znanych i bogatych ze sławą rodziców? Jakie tajemnice zdradził agent Korei Północnej, który robił luksusowe zakupy dla reżimu w Europie? Między innymi na te pytania znajdą odpowiedzi czytelnicy, którzy w styczniu sięgną po książki wydawnictwa Bukowy Las.

 

Spotkanie z Andrzejem Ziemiańskim

Wydawnictwo Bukowy Las zaprasza na spotkanie z Andrzejem Ziemiańskim. Jeden z najciekawszych polskich pisarzy ostatnich lat, który zmieniał style literackie, milkł na lata i wracał w wielkim stylu, 14 grudnia będzie gościem Traffic Club. Spotkanie poprowadzą Kasia Dydo i Kuba Kukla z programu Stacja Kultura w radiowej Czwórce.

 

Wywiad z Carrie Jones, autorką "Pragnienia"

Przedstawiamy wywiad z Carrie Jones, autorką wydanego przez Bukowy Las "Pragnienia".    

 

Listopad w Bukowym Lesie

Zapowiedzi

Opowieść o tajemniczej i niebezpiecznej miłości oraz fascynująca historia żony Jana Heweliusza – to listopadowe nowości od wrocławskiego wydawnictwa Bukowy Las.

 

Październik w Bukowym Lesie

Zapowiedzi

Nowa książka autora "Co gryzie Gilberta Grape’a" i długo oczekiwany powrót Andrzeja Ziemiańskiego – m.in. takie nowości na październik przygotowało wrocławskie wydawnictwo Bukowy Las.  

 

Wywiad z Di Toft - autorką "Wilkena"

Prezentujemy wywiad, który przeprowadziła redakcja wydawnictwa Bukowy Las z Di Toft - autorką serii książek dla młodzieży "Wilken".

 

"Wilken" - nowa seria dla młodzieży!

Nowości

Wilken – nowa, bestsellerowa seria dla młodzieży od wydawnictwa Bukowy Las zbliża się wielkimi krokami. Fantastycznej, trójwymiarowej okładki szukajcie od 6 października.

 

"Trzecia strona medalu"

Nowości

Strąca z pomników bohaterów, którzy na cokół nie zasłużyli, ściera znamię hańby z tych, którzy sami przed niesłusznymi oskarżeniami nie mogli się bronić – nowa książka Dariusza Baliszewskiego właśnie trafiła do sprzedaży. „Trzecią stronę medalu“ wydało wydawnictwo Bukowy Las.

 
 
Serwis używa plików cookie, które są niezbędne do komfortowego korzystania z portalu, m.in. utrzymania sesji logowania. Możesz w dowolnej chwili zmodyfikować ustawienia cookie w swojej przeglądarce. Aby dowiedzieć się więcej przeczytaj informacje o cookie.