RSS : Wiadomości
fesstiwal słowa w piosence
--

Dołącz do nas - Warszawskie Targi Książki

Polska Akademia Nauk specjalnie dla uczestników Warszawskich Targów Książki i Targów ACADEMIA przygotowała cykl wykładów z udziałem najznakomitszych autorytetów PAN – cenionych popularyzatorów nauki.

 

Warszawskie Targi Książki dziękują i zapraszają za rok

Czwarta edycja Warszawskich Targów Książki już za nami. Cztery targowe dni obfitowały w wiele atrakcji, mieszkańcy Warszawy tłumnie odwiedzali Stadion Narodowy, chwaląc nowe miejsce i bogatą ofertę targową.

 

eCzytelnicy mają dużą wiedzę o literaturze i rynku, Virtualo podsumowuje event Ebook Fun Zone

W dniach 15-22.05.2013 trwały obchody Warszawskich Targów Książki zorganizowane przez Virtualo w formie wirtualnej strefy eCzytelnika.

 

Pełen stadion zadowolonych po „Euro” - Warszawskich Targach Książki

Udały się wczoraj zakończone majowe Targi Książek w Warszawie. W nowej lokalizacji na Stadionie Narodowym, IV WTK stały się najbardziej masową imprezą tego typu w kraju. Odwiedziła je rekordowa jak dotąd liczba gości: ok. 60 tys. odwiedzających. Uczestnikami było 500 autorów podpisujących książki oraz blisko 500 wydawców z kraju i zza granicy. Podczas Targów łącznie odbyło się 680 wydarzeń towarzyszących w salach konferencyjnych i na scenie targowej. Czyżby to zwiastun powrotu do zdrowia...

 

Nagroda Magellana dla najlepszych przewodników - laureaci

16 maja podczas konferencji „Książki dla turysty”, zorganizowanej w ramach 4. Warszawskich Targów Książki redakcja „Magazynu Literackiego KSIĄŻKI” już po raz piąty przyznała doroczne Nagrody Magellana, wyróżnienia dla wydawców publikacji turystycznych i kartograficznych.

 

Ebook Fun Zone 2 – Virtualo i wydawnictwa zapraszają do wirtualnej strefy Eczytelnika

Do 22 maja 2013 roku można aktywnie uczestniczyć w wirtualnej strefie edukacji i rozrywki przygotowanej dla wszystkich pasjonatów e-booków i audiobooków. Event jest realizowany jako impreza towarzysząca Warszawskim Targom Książki, które odbyły się w dniach 16-19 maja na Stadionie Narodowym.

 

Grad nagród dla Wydawnictwa Bezdroża

Ostatni tydzień w związku z Warszawskimi Targami Książki oraz galą rozdania Travelerów 2012 był dla Wydawnictwa Bezdroża szczególnie podniosły i ważny.

 

Warszawskie Targi Książki dziękują!

IV Warszawskie Targi Książki odniosły duży sukces i już zbieramy bardzo pozytywne oceny tego wydarzenia od jego uczestników. Stadion zdał egzamin, chociaż logistycznie to znacznie bardziej skomplikowane zadanie od obsługi meczu piłkarskiego.

 

Największa pula nagród i nominacji dla książek W.A.B.

Szanowni Państwo, Wydawnictwo W.A.B. otrzymuje nagrody i nominacje do najważniejszych nagród literackich w Polsce!

 

20 bestsellerowych ebooków od Wydawnictwa Mag

Zaczęły się Warszawskie Targi Książki na Stadionie Narodowym, które potrwają do niedzieli 19 maja. Nexto we współpracy z Wydawnictwem Mag, obchodzącym swoje XX-lecie, przygotowało specjalną promocję dla wszystkich odwiedzających, w której rozdawanych będzie 20 bestsellerowych tytułów tego wydawnictwa.

 

Ottó Tolnai na WTK

19 maja (niedziela) o godz. 16.00 na stoisku Państwowego Instytutu Wydawniczego (43/D3) Ottó Tolnai będzie podpisywał polski przekład swojej książki "Poeta ze smalcu", który ukazał się w serii Biblioteka Babel.  

 

Ruszyły IV Warszawskie Targi Książki

16 maja uroczyście otwarto największe w kraju święto wydawców, księgarzy, a przede wszystkim - czytelników. W tym roku targi przeniosły się z Pałacu Kultury i Nauki do Stadionu Narodowego.

 
 

IV Warszawskie Targi Książki - Stadion Narodowy 16-19 maja 2013 -dzień III

Sobota, 18 maja 2013 - na IV Warszawskich Targach Książki, to przede wszystkim święto i Dzień Reportażu:

 

IV Warszawskie Targi Książki - Stadion Narodowy -16-19 maja 2013 -dzień II

Piątek, 17 maja 2013 - Dzień Książki Akademickiej i Naukowej ACADEMIA na IV Warszawskich Targach Książki:

 

IV Warszawskie Targi Książki - Stadion Narodowy 16-19 maja 2013 - dzień I

Czwarta edycja Warszawskich Targów Książki zadebiutuje w dniach 16-19 maja br. na Stadionie Narodowym. Na liście wystawców widnieje 500 wystawców z kraju i zagranicy.

 

Wirtualna strefa eCzytelnika - wspólny projekt Virtualo i wydawnictw z okazji Warszawskich Targów Książki

15 maja 2013 roku ruszył E-book Fun Zone, realizowana po raz pierwszy w wirtualnej przestrzeni strefa zabawy i edukacji dla wszystkich pasjonatów e-booków i audiobooków.

 

WIĘŹ na Warszawskich Targach Książki

Serdecznie zapraszamy Państwa do stoiska WIĘZI (190/D/18) w czasie Warszawskich Targów Książki, które w tym roku odbędą się w dniach 16-19 maja na Stadionie Narodowym. Będzie to okazja do skorzystania z licznych bardzo korzystnych rabatów, a także spotkania z naszymi Autorami. W stoisku „WIĘZI” będą podpisywać swoje książki:

 

16 – 19 maja | MCKiS na IV Warszawskich Targach Książki

Gala Sportu Czytelniczego Klub Kibica Mazowiecka Książka.pl wzywa fanatyków na Stadion Narodowy w Warszawie na IV Warszawskie Targi Książki 16 – 19 maja

 

Komiksowa Warszawa podczas IV Warszawskich Targów Książki+ Egmont Polska

Szanowni Państwo, Już w czwartek rozpoczynają się Warszawskie Targi Książki, w ramach których trwa Komiksowa Warszawa. EGMONT ze swoją ofertą komiksową jest również obecny.

 

Ks. Adam Boniecki, Marek Zając i Brygida Grysiak na Warszawskich Targach Książki - zapraszamy

Serdecznie zapraszamy na spotkanie poświęcone książce „Papież Franciszek. Sługa nowego świata”, które odbędzie się w ramach Warszawskich Targów Książki na Stadionie Narodowym.

 

Czarne zaprasza na Warszawskie Targi Ksiazki

Wydawnictwo Czarne zaprasza na IV Warszawskie Targi Książki 16-19 maja 2013, Stadion Narodowy Czekamy na Was na stoisku 95/D9    

 

Zeszyty Literackie na Warszawskich Targach Książki

Zeszyty Literackie zapraszają na IV Warszawskie Targi Książki na koronę Stadionu Narodowego:

 

Na IV Warszawskie Targi Książki zaprasza wydawnictwo Albatros

W tym roku ALBATROS weźmie udział w czwartej edycji Warszawskich Targów Książki, które odbędą się w dniach 16-19 maja 2013 roku na Stadionie Narodowym. Zapraszamy na stoisko ALBATROSA (102/C1).

 

Twórczość Juliana Tuwima na Warszawskich Targach Książki

Uczestnikom targów proponujemy zabawę nawiązującą do twórczości Juliana Tuwima. Każdego dnia na scenie głównej aktorzy Teatru Powszechnego w Warszawie będą czytać fragmenty utworów Tuwima.

 

Czeskie i Słowackie Klimaty na Warszawskich Targach Książki!

Czeskie i Słowackie Klimaty zapraszają na Warszawskie Targi Książki na Stadionie Narodowym! - stoisko nr 159/D16.

 

Wydawnictwo SQN na IV Warszawskich Targach Książki

Szanowni Państwo, w imieniu wydawnictwa SQN chciałbym serdecznie zaprosić Państwa oraz czytelników Państwa serwisów do odwiedzenia naszego stoiska podczas IV Warszawskich Targów książki, które odbędą się w dniach 16-19 maja 2013r. na Stadionie Narodowym w Warszawie.

 
 

Kwiecień w Iskrach

Nowości

Szanowni Państwo, w kwietniu 2013 ukazały się jeszcze książki: "Skąd Litwini wracali" Józefa i Biruty Markuzów, Wiktora Osiatyńskiego "Drogowskazy" i tomik poezji Janusza Drzewuckiego "Dwanaście dni". Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska (81/D8) na IV Warszawskich Targach Książki.   Dobrej lektury.

 

Konferencja prasowa WTK 14 maja godz. 12.00 Stadion Narodowy

Targi Książki sp. z o.o. i Murator EXPO sp. z o.o. zapraszają na konferencję prasową IV Warszawskich Targów Książki.

 

Nagroda Magellana za najlepsze przewodniki turystyczne

Redakcja „Magazynu Literackiego KSIĄŻKI” serdecznie zaprasza do udziału w dyskusji panelowej „Sytuacja na rynku książki turystycznej”, którą poprowadzi Łukasz Gołębiewski.

 

Dom Wydawniczy REBIS na IV Warszawskich Targach Książki - zapraszamy

Szanowni Państwo, Dom Wydawniczy REBIS zaprasza na IV Warszawskie Targi Książki 16-19 maja (Stadion Narodowy) – stoisko nr 170/D16

 

Grupa Wydawnicza Foksal na WTK 2013

W dniach 16-19 maja odbędą się Warszawskie Targi Książki GRUPA WYDAWNICZA FOKSAL zaprasza na STOISKO 75/D7 Stadion Narodowy, Aleja Księcia Józefa Poniatowskiego 1, Warszawa. Na wszystkie tytuły przygotowaliśmy specjalne rabaty!

 

Wydawnictwo MELANŻ zaprasza na IV Warszawskie Targi Książki

Wydawnictwo MELANŻ i Firma Księgarska Olesiejuk zapraszają na spotkania z autorami książek

 

Spotkania z autorami Zwierciadła na Warszawskich Targach Książki

Szanowni Państwo, przestawiamy plan spotkań z autorami Wydawnictwa Zwierciadło na Warszawskich Targach Książki.

 

20 ebooków na XX lecie Wydawnictwa Mag

Akcja taka towarzyszy IV Warszawskim Targom Książki z okazji obchodów XX lecia Wydawnictwa Mag. Wspólnie z internetową księgarnią Nexto.pl Wydawnictwo Mag udostępnia wszystkim odwiedzającym Targi Czytelnikom bezpłatnie 20 swoich ebooków.

 
 

IV Warszawskie Targi Książki

Czwarta edycja Warszawskich Targów Książki zadebiutuje w dniach 16-19 maja br. na Stadionie Narodowym. Na liście wystawców widnieje blisko 500 firm z kraju i zagranicy, a w spisie wydarzeń ponad 600 pozycji programowych. Tegoroczne Targi przyciągają uwagę obecnością znanych i lubianych autorów, wysokimi rabatami na książkowe nowości i bestsellery, nowinkami technologicznymi z rynku wydawniczego, niezwykle zróżnicowanym programem wydarzeń towarzyszących oraz zupełnie nowym miejscem. Uroczyste...

 

Hartwig, Herbert, Lipska i Kondrat / Wydawnictwo a5 na Warszawskich Targach Książki

Drodzy Państwo, już za 10 dni rozpoczną się w stolicy kolejne, IV Warszawskie Targi Książki. Od 16 do 19 maja na Stadionie Narodowym będziemy prezentować nasze nowości, premiery i spotykać się z autorami.

 

Maj z Wydawnictwem Komiksowym

Zapraszamy do zapoznania się z pierwszą z majowych zapowiedzi Wydawnictwa Komiksowego:

 

Przegląd Książki Turystycznej „Podróże z Książką”

Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze i Warszawskie Targi Książki zapraszają do prezentowania publikacji turystycznych podczas czwartej edycji Warszawskich Targów Książki w Warszawie w dniach 16-19 maja 2013 roku.

 

Już wkrótce Warszawskie Targi Książki

Znamy wyniki plebiscytu Warszawskich Targów Książki i portalu lubimyczytac.pl  

 

Dołącz do nas – Warszawskie Targi Książki 16-19 maja 2013

Liczba wystawców IV Warszawskich Targów Książki stale rośnie. Swój udział zapowiedzieli goście z zagranicy, a wśród nich przedstawiciele Australii, Czech, Francji, Hiszpanii, Niemiec, Rosji, Tajwanu i Ukrainy.

 

IV Warszawskie Targi Książki

Warszawskie Targi Książki zapraszają do udziału w IV edycji targów, które odbędą się w dniach 16–19 maja 2013 roku w nowoczesnych obiektach konferencyjno-wystawienniczych Stadionu Narodowego w Warszawie.

 
 
Serwis używa plików cookie, które są niezbędne do komfortowego korzystania z portalu, m.in. utrzymania sesji logowania. Możesz w dowolnej chwili zmodyfikować ustawienia cookie w swojej przeglądarce. Aby dowiedzieć się więcej przeczytaj informacje o cookie.