RSS : Wiadomości
fesstiwal słowa w piosence
--

Uwolnij magazyn! 3000 książek w sprzedaży od czwartku!

Już w najbliższy czwartek (3 marca) o godz. 8.30 w siedzibie Państwowego Instytutu Wydawniczego przy ul. Foksal 17 w Warszawie rozpocznie się największy w 70-letniej historii wydawnictwa kiermasz książek.

 

3000 tytułów w sprzedaży. Zapraszamy na kiermasz książek PIW-u!

Prawie 3000 książek: literatura piękna, historia, sztuka, antropologia, eseistyka, książki naukowe, lektury szkolne i słynne serie wydawnicze PIW-u. Już 3 marca w Państwowym Instytucie Wydawniczym rozpocznie się kiermasz książek. Czytelnicy mile widziani!

 

Kiermasz Dobrej Książki

Państwowy Instytut Wydawniczy zaprasza na Kiermasz Dobrej Książki, na którym będzie można w dobrej cenie zakupić kilkaset tytułów wydanych przez PIW w ciągu ostatnich 70 lat – starocie, książki dotychczas magazynowane, dublety, nadwyżki nakładów oraz defekty. W sumie prawie 500 tytułów PIW-u w przedziałach cenowych: 1-5 zł, 6-10 zł, 11-20 zł (nie dotyczy nowości).

 

Kup pan książkę

Kup Pan Książkę to jesienny charytatywny kiermasz książek (nowych i używanych). Odbywa się w gościnnych progach Kina Nowe Horyzonty, współorganizatora akcji. Zbieramy książki już przeczytane, nietrafione prezenty, takie, do których ktoś już nie chce wracać. A one zyskują podczas kiermaszu nowe życie. Każdy można kupić za cegiełkę o wartości 5 zł lub jej wielokrotność.

 

Charytatywny kiermasz książek "Buy a book"

Wydarzenia

We Wrocławiu w najbliższy weekend będzie można kupić książki i wesprzeć tym samym dzieci z domowego hospicjum.

 

Kiermasz książek w Muzeum Warszawskiej Pragi

Muzeum Warszawskiej Pragi serdecznie zaprasza na II Praski Kiermasz Książek, który odbędzie się 20 czerwca w godz. 12:00-20:00 na dziedzińcu muzeum przy ul. Targowej 50/52 w Warszawie.

 

Ze Stadionu Narodowego nad morze

Zachęceni dużym zainteresowaniem Warszawskimi Targami Książki wyruszamy z naszą ponad siedemdziesięciotysięczną publicznością w wakacyjną podróż. Towarzyszy nam przy tym przekonanie, że literatura w przeciwieństwie do innych zajęć i form rozrywki, od których chcielibyśmy odpocząć w czasie urlopu, dobra jest na każdą pogodę i w każdych okolicznościach.

 

VIII Kiermasz Wydawnictw IPN 10 czerwca

Wydawnictwa

Zapraszamy na VIII Kiermasz Wydawnictw IPN, 10 czerwca g. 10.00-18.00. Centrum Edukacyjnym IPN Przystanek Historia im. Janusza Kurtyki przy ul. Marszałkowskiej 21/25.

 

6. Dolnośląski Salon Wydawniczy „Silesiana”

To już szósta edycja targów książki regionalnej SILESIANA - Dolnośląski Salon Wydawniczy. W dniach 16-18 kwietnia 2015 r. zapraszamy do Dolnośląskiej Biblioteki Publicznej we Wrocławiu, gdzie zaprezentują się wydawnictwa z całego Dolnego Śląska.

 

Czuły Kiermasz i Święto Poezji

Księgarnie

Wiosna za oknem, czas na porządki na półkach i w szafie! W najbliższą sobotę 21 marca od godz 11:00 w Czułym Barbarzyńcy będzie można przebierać w książkach, płytach, zabawkach, ubraniach z nowych wiosennych kolekcji i akcesoriach dziecięcych

 

Książka - prezent, który uszlachetnia - materiał z Wilna

Czytanie rozwija rozum młodzieży, odmładza charakter starca, uszlachetnia w chwilach pomyślności, daje pomoc i pocieszenie w przeciwnościach" - pisał Marcus Tullius Cicero.

 

Zapraszamy na VII kiermasz wydawnictw IPN do Warszawy

7 listopada odbędzie się VII kiermasz wydawnictw IPN. Do wyboru ponad 400 tytułów, w tym ponad 40 nowości – książki, albumy, czasopisma.

 

Wielki kiermasz tanich książek

Nowości

Uprzejmie informujemy, że wielki kiermasz tanich książek wydawnictwa WAM wciąż trwa. Zachęcam do wybrania czegoś dla siebie w korzystnej cenie.

 

Firma Księgarska Olesiejuk na Imieninach Jana Kochanowskiego

Po raz trzeci Biblioteka Narodowa organizuje plenerową imprezę czytelniczą pod nazwą „Imieniny Jana Kochanowskiego”. W tym roku odbędzie się ona 14 czerwca w Ogrodzie Krasińskich i Pałacu Rzeczypospolitej. Firma Księgarska Olesiejuk weźmie udział w tym przedsięwzięciu po raz drugi.

 

Sic! na kiermaszu książek w IPN

Zapraszamy serdecznie do Centrum Edukacyjnego Przystanek Historia na kiermasz książek IPN. W piątek, 6 czerwca w godzinach 10 - 18 będziemy tam z naszymi książkami, z 20% rabatem.

 

Kiermasz Książka pod Choinkę

Od 6 do 8 grudnia 2013 roku na Stadionie Narodowym w Warszawie trwać będzie druga edycja Warszawskich Targów Turystycznych PODRÓŻE. Istotnym elementem tegorocznego wydarzenia będzie Kiermasz „Książka pod Choinkę”.    

 

Wystawa „Cyrkowców” i kiermasz książek na KIDS ABOUT SPACE

Kiermasz książek i wystawa „Cyrkowców” na "Kids about space" w Krzywym Kominie we Wrocławiu - zaprasza wydawnictwo Format:  

 

V kiermasz wydawnictw IPN - Warszawa, 8 listopada 2013

Z okazji Narodowego Święta Niepodległości zapraszamy Państwa na V kiermasz wydawnictw IPN. Odbędzie się on w piątek, 8 listopada 2013 roku w Centrum Edukacyjnym IPN „Przystanek Historia” im. Janusza Kurtyki (ul. Marszałkowska 21/25) w godz. 11:00-19:00.

 

Kiermasz „Ksiązka pod choinką" podczas Warszawskich Targów Turystycznych PODRÓŻE

Od 6 do 8 grudnia 2013 roku na Stadionie Narodowym w Warszawie trwać będzie druga edycja Warszawskich Targów Turystycznych PODRÓŻE. Istotnym elementem tegorocznego wydarzenia będzie Kiermasz „Książka pod Choinkę”.

 

Kiermasz książek w dniach 26-27 września br. w siedzibie Wydawnictwa Poznańskiego

Wydawnictwa

Zapraszamy w imieniu Organizatorów na stoisko przed siedzibą Wydawnictwa Poznańskiego w Poznaniu, ul. Fredry 8.    

 

Kiermasz książki Wydawnictwa słowo/obraz terytoria w Łodzi, Wrocławiu, Warszawie i Poznaniu

Wydawnictwa

Szanowni Państwo, pragniemy poinformować,iż Wydawnictwo słowo/obraz terytoria w czerwcu podjęło się zorganizowania 4 kiermaszy książek. Oferta została objęta 30% rabatem od ceny detalicznej książki.

 

Kiermasz książkowy podczas Gryfii

Ze Związkiem Małych Oficyn Wydawniczych w nadchodzący weekend będziecie się mogli spotkać osobiście!

 

XVI Dni Książki Żydowskiej

  Szanowni Państwo, jest nam niezwykle miło zaprosić Państwa na XVI Dni Książki Żydowskiej, które odbędą się w dniach 9 - 12 czerwca (niedziela - środa) w Warszawie przy ul. Twardej 6.

 

4 czerwca zapraszamy na IV Kiermasz Wydawnictw IPN

W przyszły wtorek, 4 czerwca zapraszamy Państwa na kiermasz wydawnictw. Odbędzie się on w stołecznym Centrum Edukacyjnym IPN „Przystanek Historia” im. Janusza Kurtyki (ul. Marszałkowska 21/25) w godz. 10:00 – 18:00.

 

IV kiermasz wydawnictw IPN

4 czerwca zapraszamy na kiermasz wydawnictw IPN. Hitem będzie zapewne nowa edycja kultowej gry „Kolejka” oraz limitowana edycja dodatku „Ogonek”, ale to nie jedyne atrakcje kiermaszu.

 

Kiermasz książki dziennikarskiej. Zapraszamy w sobotę na Foksal

Wydawnictwa

Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich zaprasza na kiermasz książki dziennikarskiej który odbędzie się 11 maja, od godz. 10.00 w Domu Dziennikarza przy ul. Foksal 3/5    

 

Nocna księgarnia w centrum. Prezenty z rabatami!

Księgarnie

Nowa księgarnia w centrum Wrocławia przy ul. Włodkowica 9 czynna do późna zaprasza na świąteczny kiermasz książek:

 

W sobotę kiermasz w "Czytelniku"

Wydawnictwa

Świąteczny kiermasz książek "Czytelnika". Zapraszamy 15 grudnia (sobota), godz. 10.oo - 16.oo do kawiarni "Czytelnik" przy ulicy Wiejskiej 12a.

 

Kiermasz książek s/ot w MiTo - zapraszamy!

Wydawnictwa

Szanowni Państwo, zapraszamy tym razem na kiermasz książek gdańskiego wydawnictwa słowo/obraz terytoria w MiTo art.cafe.book.

 

Zapraszamy na kiermasz książek słowo/obraz terytoria w Czułym barbarzyńcy w Warszawie!

Wydarzenia

Zapraszamy w imieniu Wydawnictwa słowo/obraz terytoria na kiermasz ich publikacji do Czułego barbarzyńcy:

 

Zapraszamy na kiermasz książek słowo/obraz terytoria w Krakowie!

Wydawnictwa

Gdańskie wydawnictwo słowo/obraz terytoria zaprasza na kolejny kiermasz książek, tym razem do krakowskiego "Czułego barbarzyńcy".

 

III kiermasz wydawnictw IPN - Warszawa, 9-10 listopada 2012

Z okazji Święta Niepodległości zapraszamy Państwa na III kiermasz wydawnictw IPN. Odbędzie się on 9 i 10 listopada w godzinach 10.00-19.00 w stołecznym Centrum Edukacyjnym IPN im. Janusza Kurtyki „Przystanek Historia” (ul. Marszałkowska 21/25).    

 

Kiermasz książek filmowych - w "Tajnych kompletach"

Księgarnie

Uwaga uwaga Kinożercy, Księgarnia Tajne Komplety ma dla Was kapitalny kąsek. Od 20.07 we wrocławskim rynku przy ul. Przejście Garncarskie 2 przed księgarnią zorganizujemy dla Was „Kiermasz książek filmowych i kultowych filmów na DVD”.

 

Wakacje z książkami [Warszawa, Kraków lipiec-sierpień 2012 r]

"Wakacje z książkami" to doskonała okazja, żeby zaopatrzyć się w najlepsze książki na wakacyjny wyjazd!

 

Warszawiacy wybrali ulubioną książkę

Wydarzenia

Powieść „Mistrz i Małgorzata” Michaiła Bułhakowa zwyciężyła w plebiscycie na ulubioną książkę mieszkańców stolicy. Książka Bułhakowa, której akcja toczy się w latach 30-tych XX wieku w Moskwie, pozostawiła w tyle światową i krajową konkurencję. Zorganizowane po raz pierwszy podczas Warszawskiego Kiermaszu Książki głosowanie pokazało gusty czytelnicze warszawiaków.

 

„4 czerwca" – ciesz się z wolności na kiermaszu wydawnictw historycznych IPN!”

Wydarzenia

4 czerwca to rocznica pamiętnych wyborów parlamentarnych z 1989 roku, od których zaczął się koniec komunizmu w naszym kraju.

 

Zaczytany maj – niech trwa przez cały rok!

Warszawski Kiermasz Książki - największe plenerowe wydarzenie poświęcone książkom, otworzyło sezon warszawskich imprez kulturalnych na świeżym powietrzu.

 

4 czerwca kiermasz wydawnictw IPN

Wydawnictwa

4 czerwca to rocznica pamiętnych wyborów parlamentarnych z 1989 roku, od których zaczął się koniec komunizmu w naszym kraju.

 

Weekend z Wydawnictwem Czarne na Mariensztacie

Wydawnictwo Czarne zaprasza na stoisko nr 37 na Warszawskim Kiermaszu Książki na Mariensztacie. Na czytelników czekają nowości i specjalne rabaty!

 

Wydawnictwo akademickie Dialog zaprasza na kiermasz książki na Mariensztacie

Serdecznie zapraszamy na Kiermasz Książki na Mariensztacie, który odbędzie się już w ten weekend (26-27 maja) w Warszawie- piękne miejsce (Rynek Mariensztacki).

 

PIW na Warszawskim Kiermaszu Książki

Zapraszamy na spotkania z Autorami PIW-u podczas III Warszawskiego Kiermaszu Książki na Mariensztacie w dniach 26-27 maja 2012 r.:

 

Wydawnictwo Iskry na Warszawskim Kiermaszu Książki

Wydawnictwo Iskry zaprasza swoich czytelników na III Warszawski Kiermasz Książki 26-27 maja 2012 na Mariensztacie.;

 

III Warszawski Kiermasz Książki 26-27maja - program

W najbliższy weekend odbędzie się III Edycja Warszawskiego Kiermaszu Książki, którego program mam nadzieję w imieniu Organizatorów spodoba się państwu:

 

Kiermasz książek wydawnictwa słowo/obraz terytoria

Wydawnictwa

Gdańskie wydawnictwo słowo/ obraz terytoria zaprasza do księgarni LIBER mieszczącej się w Bibliotece Uniwersyteckiej na kiermasz swoich publikacji.

 

Zaczytany maj: III Warszawski Kiermasz Książki

Dzień dobry, w imieniu Organizatorów zapraszamy na Warszawski Kiermasz Książki (26 i 27 maja).

 

Majowy Kiermasz Starej Książki

Biblioteki

Miejska Biblioteka Publiczna im. Marii Dąbrowskiej w Słupsku zaprasza na Kiermasz Starej Książki, podczas którego można będzie nabyć książki z różnych dziedzin wiedzy zarówno dla dzieci, młodzieży jak i osób dorosłych za symboliczną kwotę 2,00 zł za 1 egzemplarz.

 

Kiermasz i spotkanie z autorami wydawnictwa Czarne

Wydawnictwa

Wydawnictwo Czarne i Stowarzyszenie Inicjatyw Społeczno-Kulturalnych Stacja Muranów serdecznie zapraszają na kiermasz książek z okazji Światowego Dnia Książki 22 kwietnia 2012 roku (niedziela) w STACJI MURANÓW, ul. Andersa 13 (przy skwerze Tekli Bądarzewskiej) Zapraszamy w godzinach 12 – 18

 

Kiermasz Starej Książki w Słupsku

Biblioteki

Zgodnie z zapowiedzią w 2012 roku w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Marii Dąbrowskiej w Słupsku raz w miesiącu odbywać się będą wyprzedaże książek wycofanych z księgozbioru.

 

Lutowy Kiermasz Starej Książki

Biblioteki

Tak jak zapowiadano w 2012 roku w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Marii Dąbrowskiej w Słupsku raz w miesiącu odbywać się będą wyprzedaże książek wycofanych z księgozbioru.

 

Cykliczne kiermasze w bibliotece

Biblioteki

Chcielibyśmy poinformować, że w 2012 roku w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Marii Dąbrowskiej w Słupsku odbywać się będą cykliczne wyprzedaże książek wycofanych z księgozbioru

 

SW „Czytelnik” zaprasza na kiermasz książek

Wydawnictwa

Kiermasz odbędzie się w sobotę 17 grudnia 2011 r. w godz. 11-16 w Kawiarni "Czytelnik" , Warszawa, ul. Wiejska 12 a. Dobre książki, Niskie ceny, Niespodzianki

 

Salwator zaprasza na XIV Kiermasz Wydawców Katolickich!

Wydarzenia

Zapraszamy do Lublina na XIV Kiermasz Wydawców Katolickich. Kiermasz w tym roku odbędzie się w dniach 29.11 - 1.12.2011.  

 

Zapraszamy na kiermasze wydawnictwa słowo/obraz terytoria w Warszawie

Wydawnictwa

Szanowni Państwo, zapraszamy na kiermasze książek wydawnictwa słowo/obraz terytoria Przyjazne ceny - rabat 30%

 

Warszawska impreza kiermaszowa - Okno na Warszawę

Wydarzenia

Zapraszamy w imieniu Organizatorów, na pierwszą, wielowątkową imprezę warsawianistyczną - w najbliższą sobotę w godz. 11-20 ul. Marszałkowska 3/5 (dawna drukarnia "Życia Warszawy").

 

Kiermasz starej książki w bibliotece

Biblioteki

Miejska Biblioteka Publiczna w Słupsku po raz kolejny organizuje „Kiermasz Starej Książki".

 

VII Kiermasz Wydawców Katolickich w Katowicach - zaproszenie i informacje

Wydarzenia

Zapraszamy serdecznie na uroczyste otwarcie VII Kiermaszu Wydawców Katolickich w Katowicach z udziałem Patronów Honorowych, Partnerów, Patronów Medialnych. Wystawców oraz zaproszonych Gości, które będzie miało miejsce 27 maja (piątek) o godz. 11.00 w auli Wydziału Teologicznego UŚ (Katowice, ul. Jordana 18).

 

VII Kiermasz Wydawców Katolickich w Katowicach -27-28 maja 2011

Wydarzenia

Księgarnia św. Jacka zaprasza wszystkich na VII Kiermasz Wydawców Katolickich do Katowic - 27 maja 2011.

 

Nowości z Iskier na Warszawskim Kiermaszu Książki

Nowości

Wydawnictwo Iskry zaprasza wszystkich na II Warszawski Kiermasz Książki - Mariensztat 21-22 maja. W tym czasie ukażą się specjalnie z myślą o tej imprezie dwa nowe tytuły.

 

Kiermasz na Mariensztacie

Wydarzenia

Podczas majowego weekendu (21 i 22 maja) wszyscy miłośnicy książek już po raz drugi będą mieli okazję spotkać się na Warszawskim Kiermaszu Książki. W wiosennej atmosferze ci, którzy wybiorą się na Rynek Mariensztacki w Warszawie będą mogli zagłębić się w ulubionej lekturze oraz skorzystać z wielu czekających tam atrakcji.

 

Media Rodzina na Mariensztacie

Zapraszamy serdecznie w imieniu organizatorów na 2. Warszawski Kiermasz Książki, który odbędzie się w najbliższy weekend 21-22 maja na Rynku na Mariensztacie.

 

Kiermasz książek Ossolineum

W imieniu Wydawnictwa Ossolineum zapraszamy na kiermasz książek. Rabaty do 70%!

 

VII Kiermasz wydawców katolickich

Wydarzenia

Już w maju VII Kiermasz Wydawców Katolickich w Katowicach oraz Katowicki Ogród Literacki 27-28 maja 2011 r.   Wydział Teologiczny Uniwersytetu Śląskiego Katowice ul. Jordana 18 Wstęp wolny!

 

Kiermasz książek wydawnictwa słowo/obraz terytoria - Uniwersytet Warszawski

Zapraszamy w imieniu Wydawnictwa słowo/obraz terytoria do księgarni LIBER w Bibliotece Uniwersyteckiej w Warszawie (ul. Dobra 56/66) i do zielonego pawilonu LIBER na Dużym Dziedzińcu Uniwersytetu Warszawskiego, obok Szkoły Języków Obcych (ul. Krakowskie Przedmieście 26/28).

 

Toruń: Książki za złotówkę w Książnicy Kopernikańskiej

Od 4 do 8 kwietnia Filia nr 2 Książnicy Kopernikańskiej w Toruniu zaprasza na kiermasz taniej książki.

 

II Warszawski Kiermasz Książki już w maju

Wydarzenia

W dniach 21 i 22 maja br., a więc w kolejny weekend po zakończeniu Warszawskich Targów Książki odbędzie się plenerowy Warszawski Kiermasz Książki na Rynku Mariensztackim.

 

18 grudnia - projekt "SPLOT Szewska"

W imieniu organizatorów zapraszamy do wzięcia udziału w niezwykłym wydarzeniu! Już 18 grudnia ulica Szewska we Wrocławiu zostanie... rozpleciona. Od godziny 11.00 do 22.00 na Szewskiej splotą się liczne wydarzenia kulturalno-handlowe. MBP we Wrocławiu włącza się w te wyjątkowe działania.

 

Kiermasz w bibliotece

Biblioteki

W imieniu Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Marii Dąbrowskiej w Słupsku zapraszamy na Kiermasz Starej Książki, podczas którego można będzie nabyć książki z różnych dziedzin wiedzy zarówno dla dzieci, młodzieży jak i osób dorosłych za symboliczną kwotę 2,00 zł za 1 egzemplarz.

 

XIII Kiermasz Wydawców Katolickich

Wydarzenia

W dniach od 23 - 25 listopada 2010 r. w godzinach od 9.00 - 18.00 w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II na terenie Collegium Jana Pawła II na parterze odbywać się będzie XIII Kiermasz Wydawców Katolickich organizowany przez Stowarzyszenie Wydawców Katolickich wraz z Katolickim Uniwersytetem Lubelskim. Swój udział zapowiedziało 36 oficyn wydawniczych z całej Polski.

 

Kiermasz książki bibliotecznej - 11-13 października

Biblioteki

W dniach 11-13 października 2010 r. (poniedziałek-środa) w Filii nr 57 przy ul. Szewskiej 78 we Wrocławiu odbędzie się kiermasz książki bibliotecznej.

 

We Wrocławiu czyta się tanio

Wydarzenia

Już w dniach 24-27 czerwca 2010 r. odbędzie się Wrocławskie Tanie Książek Czytanie - coroczny kiermasz książek. Na Rynku zaroi się od księgarzy, bibliotekarzy i wydawców. Przez cztery dni w namiocie przy Pręgierzu będzie można kupić tańsze książki, posłuchać audiobooków, podyskutować o literackiej pasji i wziąć udział w spotkaniach autorskich, a nawet ulepić książkę z gliny. A to wszystko aż do północy!

 

Pierwszy Warszawski Kiermasz Książki i Prasy zakończony sukcesem

Wydarzenia

Podczas majowego weekendu (29 i 30 maja) wszyscy miłośnicy książek mieli okazję spotkać się na Warszawskim Kiermaszu Książki i Prasy. W wiosennej atmosferze ci, którzy wybrali się na Rynek Mariensztacki w Warszawie mogli zagłębić się w ulubionej lekturze oraz skorzystać z wielu czekających tu atrakcji

 

Wydawnictwo Sic! na Warszawskim Kiermaszu Książki i Prasy

Serdecznie zapraszamy do odwiedzania stoiska Wydawnictwa Sic! na Warszawskim Kiermaszu Książki i Prasy, który odbędzie się w dniach 29-30 maja 2010 roku w Warszawie na Rynku Mariensztackim.

 

Warszawski Kiermasz Książki i Prasy - Przygoda z książką na Mariensztacie!

Wydarzenia

Wszystkich miłośników dobrej książki zapraszamy na Warszawski Kiermasz Książki i Prasy, który w dniach 29-30 maja odbędzie się na Rynku Mariensztackim.

 

Wydawnictwo Stentor na Warszawskim Kiermaszu Książki i Prasy

Serdecznie zapraszamy w imieniu wydawnictwa Stentor na Warszawski Kiermasz Książki i Prasy, który odbędzie się w najbliższy weekend 29-30 maja na Rynku Mariensztackim w Warszawie.

 

Dzień Dziecka z Wilgą - kiermasz książek

Wydawnictwo Wilga serdecznie zaprasza na Warszawski Kiermasz Książki i Prasy, który w dniach 29-30 maja odbędzie się na Rynku Mariensztackim.

 

W.A.B. we Wrocławiu na kiermaszu z Dobrej Strony

W dniach 28-30 maja Wydawnictwo W.A.B. zaprezentuje swoje stoisko i specjalną ofertę promocyjną książek dla dzieci i młodzieży w ramach targów „Dobre strony". Gościem specjalnym będzie Dariusz Rekosz, autor książki „Czarny Maciek i wenecki starodruk" wydanej w serii z kotem.  

 

VI Kiermasz Wydawców Katolickich w Katowicach - zaproszenie!

Serdecznie zapraszamy w imieniu Organizatorów na uroczyste otwarcie VI Kiermaszu Wydawców Katolickich w Katowicach, które odbędzie się 28 maja (piątek) o godz. 11.30 w auli Wydziału Teologicznego UŚ w Katowicach ul. Jordana 18.

 

Warszawski Kiermasz Książki i Prasy - 29-30 maja 2010

Zakończyły się Warszawskie Targi Książki, ale złaknionych nowości książkowych zapraszamy na kolejną imprezę: Warszawski Kiermasz Książki i Prasy.

 

Wystawa i kiermasz prac w filii 63

W imieniu filii nr 63 MBP we Wrocławiu zapraszamy na kiermasz i wystawę prac H. Gałdy, T. Gałdy, R. Iwańskiej i E. Kandy.        

 

Kiermasz książki używanej

W imieniu organizatorów zapraszamy na kiermasz książki używanej.    

 

Kiermasz Książek Muzealnych podczas Nocy Muzeów

Wydarzenia

To już druga Noc Muzeów, w której bierze udział Muzeum Historii Polski. Byli organizatorami takich imprez plenerowych jak Przystanek Niepodległość i Piknik Historyczny.

 

8. edycja imprezy czytelniczej "Wokół Książki"

W imieniu MBP we Wrocławiu serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału w kolejnej, ósmej już edycji imprezy czytelniczej "Wokół Książki".

 

Warszawski Kiermasz Książki

Wydarzenia

Centrum Artystyczne Fabryka Trzciny serdecznie zaprasza na drugą edycję Warszawskiego Kiermaszu Książki, podczas którego będzie można kupić książki kilku wydawnictw po promocyjnych cenach (- 15% ceny w księgarniach).  

 

Kolejny kiermasz wydawnictwa Słowo/obraz/terytoria

W Księgarni Pro Q (Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie, ul. Pańska 3) odbędzie się kiermasz książek wydawnictwa słowo/obraz terytoria z zakresu historii sztuki . Gwarantowane przyjazne ceny i wysokie rabaty od 30 do 50%.

 

Kiermasz książek wydawnictwa słowo/obraz terytoria

W ofercie kiermaszowej znalazło się ponad 130 tytułów w cenach przyjaznych środowisku akademickiemu (rabaty od 30 do 50%). Zapraszamy do księgarni LIBER w Bibliotece Uniwersyteckiej w Warszawie (ul. Dobra 56/66). Kiermasz trwa od 1 do 31 marca.

 

Kiemasz książek akademickich

Wydarzenia

W imieniu wydawnictwa słowo/obraz/terytoria zapraszamy na kiermasz książek akademickich.

 

Trio zaprasza na Warszawski Kiermasz Książki

W imieniu Organizatorów serdecznie zapraszamy na pierwszą edycję "Warszawskiego Kiermaszu Książki" w Filii Centrum Artystycznego Fabryka Trzciny SKWER, ul. Krakowskie Przedmieście 60a, w sobotę 13 lutego 2010 w godz. 11.00-18.00.

 

"Tanie czytanie'' po raz drugi

W imieniu Niezależnego Zrzeszenia Studentów UW zapraszamy na kiermasz książek.

 

Wydawnictwo Trio na kiermaszu w Filmotece Narodowej

W imieniu organizatorów zapraszamy na stoisko Wydawnictwa Trio na kiermaszu Filmoteki Narodowej "Z książką w kinie".

 

Oryginalne wydawnictwa II obiegu na kiermaszu Ośrodka Karta

Wydarzenia

W imieniu organizatorów zapraszamy serdecznie na wielki przedświąteczny kiermasz historyczny Ośrodka KARTA.

 

Karta na stół - kiermasz II Obiegu

Wydarzenia

W imieniu organizatorów zapraszamy serdecznie na wielki przedświąteczny kiermasz historyczny Ośrodka Karta.   11-13 grudnia (od piątku do niedzieli) o godz. 11.00-20.00, ul. Narbutta 29 w Warszawie.

 

Przedświąteczny kiermasz gier edukacyjnych

Biblioteki

W imieniu MBP we Wrocławiu zapraszamy na kiermasz gier edukacyjnych do nauki języka angielskiego Orchard Toys i książek popularnych wydawnictw angielskich.    

 

Warszawski kiermasz wydawnictwa słowo/obraz terytoria

Księgarnie

Kiermasz książek wydawnictwa słowo/obraz terytoria: ceny przyjazne środowisku akademickiemu, rabaty od 30 do 50%.

 

W Tarabuku - kiermasz taniej książki amerykańskiej

Od poniedziałku rusza w warszawskiej księgarni "Tarabuk" "kiermasz taniej książki amerykańskiej". Ponad 1000 tytułów!    

 

Sobotnie książkobranie

Wydawnictwo Czarne, Zeszyty Literackie i Ośrodek Karta zapraszają na kiermasz! Znakomite tytuły, atrakcyjne ceny. Specjalne rabaty aż do 70 %!  

 

Kiermasz książek wydawnictwa słowo/obraz/terytoria

Wydawnictwo słowo/obraz/terytoria zaprasza na kiermasz książek z zakresu literatury pięknej. Są to głównie książki z serii Małe Pasaże, Pasaże, Snerg, Świadectwa, Terytoria dzieciom, Terytoria Poezji, Terytoria Skandynawii, Wiek Męski.

 

Z archiwum „Czytelnika” po raz drugi !

SW Czytelnik zaprasza na kiermasz książek wydanych w latach 1945 - 1999.

 

Wokół Książki 7 - imprezy promujące czytenictwo

Wokół książek

W dniach 18-20 września 2009 odbędzie się impreza pt. "Wokół Książki". Jej głównym celem jest promocja książki i czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży. Do tej pory odbyło się sześć edycji, podczas których w połowie września gościliśmy kilkunastu autorów i ilustratorów książek dla dzieci.        

 

Już po raz piąty - Manifestacje Poetyckie

Wydarzenia

Już po raz piąty Staromiejski Dom Kultury organizuje festiwal Manifestacje Poetyckie.

 

Kiermasz książki bibliotecznej

Biblioteki

W środę 26 sierpnia w godzinach od 10 do 16 odbędzie się kiermasz książki bibliotecznej.

 
 
Serwis używa plików cookie, które są niezbędne do komfortowego korzystania z portalu, m.in. utrzymania sesji logowania. Możesz w dowolnej chwili zmodyfikować ustawienia cookie w swojej przeglądarce. Aby dowiedzieć się więcej przeczytaj informacje o cookie.