RSS : Wiadomości
fesstiwal słowa w piosence
--
 

Zapowiedzi 7. WTK - Literatura z Węgier i Katalonii

Tegoroczne Warszawskie Targi Książki stać będą pod znakiem literatury Węgier (Gość Honorowy) oraz Barcelony i literatury katalońskiej (Gość Specjalny).

 

Piórko 2016. Nagroda Biedronki za książkę dla dzieci”

Jeronimo Martins Polska S.A. zaprasza na konferencję prasową inaugurującą II edycję konkursu wspierającego debiutujących pisarzy i ilustratorów – „Piórko 2016. Nagroda Biedronki za książkę dla dzieci”.

 

Konferencja prasowa: promocja książki "Sprawa Ziętary. Zbrodnia i klęska państwa

Wydawnictwa

Wydawnictwo ZYSK i Ska zaprasza na przedpremierową konferencję prasową z Krzysztofem M. Kaźmierczakiem oraz Piotrem Talagą autorami najnowszej książki „Sprawa Ziętary. Zbrodnia i klęska państwa”. 22 czerwca, godz. 14:00, Centrum Prasowe PAP, ul. Bracka 6/8, Warszawa

 

dr Półtawska w nowej książce o miłości, konferencja prasowa prezentująca ksiażkę "Uczcie sie kochać

Wydawnictwa

Wydawnictwo Edycja Świętego Pawła zaprasza na prezentację nowej książki: Wanda Półtawska „Uczcie się kochać":

 

Nominacje do Nagrody im. W. Szymborskiej 2015

Wydarzenia

Już w najbliższy piątek podczas konferencji prasowej zostaną ogłoszone nominacje do tegorocznej edycji Nagrody im. Wisławy Szymborskiej.

 

Zaproszenie na Konferencję Ocal książki – kampania na rzecz przyszłości polskiej książki

Wydarzenia

Klub Parlamentarny Polskiego Stronnictwa Ludowego, Polska Izba Książki oraz Artur Dębski – poseł prowadzący projekt Ustawy o Książce w Sejmie Rzeczypospolitej Polskiej zapraszają na Konferencję Ocal książki"– kampania na rzecz przyszłości polskiej książki.

 

Polska Izba Książki na Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich

Wydarzenia

W przeddzień święta książki obchodzonego na całym świecie 23 kwietnia, Polska Izba Książki zorganizowała konferencję prasową, inaugurując tym samym obchody ŚDKiPA w całej Polsce.

 
 

Finał Transgresji

Wydarzenia

Dzisiaj (18 grudnia) we Wrocławiu na konferencji prasowej Dobromiła Jankowska, Marta Kowalska i Agnieszka Wolny-Hamkało podsumowały projekt "Transgresje - międzynarodowa wymiana narracji" Towarzystwa Aktywnej Komunikacji.

 

Zaproszenie na konferencję prasową z Etgarem Keretem

Wydawnictwa

Fundacja Polskiej Sztuki Nowoczesnej i Wydawnictwo W.A.B. serdecznie zapraszają na Konferencję prasową z udziałem Etgara Kereta.

 

IP - Rząd usiłuje przejąć rynek wydawniczy - raport ZPP

Wydawnictwa

Związek Przedsiębiorców i Pracodawców zorganizował dzisiaj konferencję prasową na której przedstawił raport o możliwych konsekwencjach wprowadzenia pomysłu stworzenia tzw. otwartych zasobów publicznych

 

Rząd usiłuje przejąć rynek wydawniczy - zaproszenie na konferencę prasowąą ZPP

Wydarzenia

Związek Przedsiębiorców i Pracodawców zaprasza na konferencję prasową, na której zostanie zaprezentowany raport

 

„Café Auschwitz” – Zaproszenie na konferencję prasową z udziałem Autora w dniu 11.06.2013

Wydawnictwa

W związku z wydaniem książki Dirka Braunsa "Cafe Auschwitz" zapraszamy na konferencję prasową, na której Autor zaprezentuje swoją powieść i genezę jej powstania.

 

Watykan niedyskretnie - zapraszamy na konferencję prasową z Caroline Pigozzi

Dom Wydawniczy REBIS zaprasza w środę 15 maja o godz. 14.00 do Centrum Prasowego PAP ul. Bracka 6/8, WARSZAWA na konferencję prasową z udziałem Caroline Pigozzi, francuskiej watykanistki, dziennikarki „Paris Match”i ekspertki do spraw religii kanału Europe 1.

 

Czytam. Legalnie - konferencja prasowa

Wydarzenia

Polska Izba Książki zaprasza na konferencję prasową "CZYTAM. LEGALNIE. O działaniach na rzecz rozwoju czytelnictwa i ochrony prawa autorskiego"

 

Wydawnictwo BOSZ zaprasza na konferencję prasową

Wydawnictwa

Wydawnictwo BOSZ zaprasza na konferencję prasową poświęconą prezentacji ekskluzywnego albumu "Polska" oraz dyskusji na temat promocji kraju poprzezliteraturę i sztukę.

 

Konferencja prasowa - Nominacje Norwidowskie 2012

Wydarzenia

Zapraszamy na konferencję prasową, podczas której ogłoszone zostaną nazwiska nominowanych do Nagrody im. Cypriana Kamila Norwida, przyznawanej artystom tworzącym na Mazowszu w czterech dziedzinach sztuki: literatura, muzyka, sztuki plastyczne, teatr, za dzieła lub kreacje powstałe w 2011 roku

 

Konferencja Prasowa_Targi Książki dla Dzieci i Młodzieży Dobre Strony

Wydarzenia

Koziołek Matołek, Kopciuszek, Królewna Śnieżka, Pinokio, Bajarze i postacie z komiksów - barwna parada bajkowa 24 maja otworzy 3.Targi Książki dla Dzieci i Młodzieży Dobre Strony.

 

Już za 10 dni Warszawskie Targi Książki

Zapraszamy na konferencję prasową 3. Warszawskich Targów Książki, która odbędzie się we wtorek, 8 maja o godzinie 12.00 w Sali Kolumnowej Pałacu Prymasowskiego przy ul. Senatorskiej 13/15 w Warszawie.

 

Zapraszamy na Warszawskie Targi Książki - konferencja prasowa

Zapraszamy na konferencję prasową 3. edycji Warszawskich Targów Książki, która odbędzie się we wtorek 8 maja o godzinie 12.00, w Sali Kolumnowej Pałacu Prymasowskiego przy ul. Senatorskiej 13/15 w Warszawie.

 

Targi Wydawców Katolickich - zaproszenie na konferencję prasową

Wydarzenia

Dziewięć dni pozostało do XVIII Targów Wydawców Katolickich, które w terminie 20-22 kwietnia (piątek-niedziela) odbędą się w Arkadach Zamku Królewskiego w Warszawie.  

 

Konferencja w sprawie "Angelusa"

31 marca minął termin nadsyłania książek w 7 edycji Literackiej Nagrody Europy Środkowej Angelus.  

 

Kto w finale Silesiusa?

Serdecznie zapraszamy na konferencję prasową podsumowującą pierwsze posiedzenie Jury 5. edycji Wrocławskiej Nagrody Poetyckiej Silesius. Konferencja odbędzie się w Klubie Radnego (Sukiennice 9) 13 marca o godz. 14.00 tuż po posiedzeniu Jury.  

 

17. Port Literacki - konferencja prasowa

Wydarzenia

W najbliższy czwartek tj. 8 marca o godz. 12.00 w siedzibie Biura Literackiego i Fundacji Europejskich Spotkań Pisarzy, Przejście Garncarskie 2, odbędzie się konferencja prasowa poświęcona 17 edycji festiwalu Portu Literacki.

 

30 Lat KARTY - Zaproszenie na konferencję prasową

Wydarzenia

Ośrodek KARTA i Dom Spotkań z Historią z przyjemnością zapraszają Pana/Panią na konferencję prasową z okazji Jubileuszu KARTY.

 

Do Targów ACADEMIA 2011 został tylko jeden dzień!

Wydarzenia

W poniedziałek, 17 października o godz. 12 w sali konferencyjnej Biblioteki Głównej Politechniki Warszawskiej odbyła się konferencja prasowa poświęcona V Targom Książki Akademickiej i Naukowej ACADEMIA 2011 (19-21 października, Aula Główna Politechniki Warszawskiej).

 

Konferencja Targów ACADEMIA 2011 - Gmach Główny Politechniki Warszawskiej

Wydarzenia

W imieniu organizatorów jubileuszowej V edycji Targów Książki Akademickiej i Naukowej ACADEMIA zapraszamy na konferencję prasową Targów. Organizatorzy spotkają się z Państwem w poniedziałek 17 października br. o godz. 11.00 w sali 162C w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej (Plac Politechniki 1) w celu prezentacji zakresu i programu V edycji Targów ACADEMIA.    

 

Komunikat z konferencji zwołanej przez wydawnictwo W.A.B. 12.09.2011

Wydarzenia

Dzisiaj w gmachu Instytutu Teatralnego przy ul. Jazdów 1, w Warszawie o godz. 12.00., odbyła się konferencja prasowa zwołana przez wydawnictwo W.A.B, poświęcona zmianom własnościowym i miejscu wydawnictwa w planach rozwojowych nowego inwestora.

 

"Przywrócić targom dawną świetność, utraconą przez ostatnie dwie dekady..."

Wydarzenia

- To szansa, by Warszawa jak dawniej stawała się miejscem spotkań wystawców z całego świata - mówił na konferencji prasowej w Pałacu Prymasowskim Tadeusz Górny, koordynator Programu Warszawskich Targów Książki. - To dowód, że można przywrócić targom dawną świetność, utraconą przez ostatnie dwie dekady.

 

"Przywrócić targom dawną świetność, utraconą przez ostatnie dwie dekady..."

Wydarzenia

- To szansa, by Warszawa jak dawniej stawała się miejscem spotkań wystawców z całego świata - mówił na konferencji prasowej w Pałacu Prymasowskim Tadeusz Górny, koordynator Programu Warszawskich Targów Książki. - To dowód, że można przywrócić targom dawną świetność, utraconą przez ostatnie dwie dekady.

 

Warszawskie Targi Książki - konferencja prasowa

Wydarzenia

Targi Książki sp. z o.o. i Murator EXPO sp. z o.o. zapraszają na konferencję prasową Warszawskich Targów Książki we wtorek, 10 maja br. o godz. 12.00 do Pałacu Prymasowskiego przy ul. Senatorskiej 13/15 w Warszawie.

 

Warszawskie Targi Książki - konferencja prasowa

Wydarzenia

Targi Książki sp. z o.o. i Murator EXPO sp. z o.o. zapraszają na konferencję prasową Warszawskich Targów Książki we wtorek, 10 maja br. o godz. 12.00 do Pałacu Prymasowskiego przy ul. Senatorskiej 13/15 w Warszawie.

 

Zaproszenie na konferencję prasową XVII Targów Wydawców Katolickich

Wydarzenia

Szanowni Państwo,niespełna dwa tygodnie pozostały do XVII Targów Wydawców Katolickich, które w terminie 8-10 kwietnia (piątek-niedziela) odbędą się w Arkadach Zamku Królewskiego w Warszawie.      

 

Konferencja prasowa Warszawskie Targi Książki

Targi Książki sp. z o.o., Murator EXPO sp. z o.o. zapraszają na konferencję prasową "II Warszawskie Targi Książki – przygotowania wchodzą w decydującą fazę"

 

Konferencja EMF

W imieniu Zarządu EMF zapraszamy na konferencję prasową EMF, na której zostaną przedstawione: "Działania Spółki w związku z negatywną decyzją wydaną przez UOKiK w sprawie połączenia z Merlin.pl

 

Książka "Złote żniwa" rzuca wyzwanie naszej pamięci zbiorowej; domaga się sprawiedliwości, dla największych ofiar zagłady - uważa prezes wydawnictwa Znak

Henryk Woźniakowski przedstawił na konferencji prasowej publikację Jana T. Grossa i Ireny Grudzińskiej-Gross, która do księgarń trafi 10 marca.

 

Konferencja prasowa (23.11.2010) Międzynarodowy Festiwal Reportażu "Warszawa bez fikcji"

Serdecznie zapraszamy na konferencję prasową poświęconą Międzynarodowemu Festiwalowi Reportażu WARSZAWA BEZ FIKCJI z udziałem: Grzegorza Gaudena – dyrektora Instytutu Książki Elżbiety Kalinowskiej – szefowej festiwalu z ramienia Instytutu Książki Mariusza Szczygła – współzałożyciela i członka zarządu Instytutu Reportażu Joanny Czudec – dyrektorki Instytutu Reportażu i szefowej festiwalu z ramienia Instytutu Reportażu

 

14. Targi Książki w Krakowie - konferencja prasowa wtorek 26.10.2010r

Wydarzenia

Noblistka, słynni pisarze, aktorzy i polscy celebryci już wkrótce zawitają do Krakowa.

 

Książka o Kongresie Kobiet - konferencja prasowa

Skąd wziął się pomysł na zorganizowanie Kongresu Kobiet? Jak feministki z uniwersytetów dogadały się z prezeskami? Dlaczego Krystyna Janda spóźniła się na egzaminy wstępne na Akademię Teatralną? Czy parytety dla Polek wymyśliła Danuta Hübner?      

 

Warszawskie Tragi Książki nie zwalniają tempa

Wydarzenia

Warszawskie Targi Książki, które odbyły się po raz pierwszy w Pałacu Kultury i Nauki w dniach 13-16 maja 2010 roku z udziałem 312 wystawców, przez cztery dni odwiedziło blisko 28 000 gości. Na targach akredytowało się ponad 270 przedstawicieli mediów, zapowiedzi i relacje z imprezy ukazały się w wiodących tytułach. Odbyło się ponad 300 różnorodnych wydarzeń programowych: dyskusji, seminariów, konferencji, spotkań z autorami, wystaw, uroczystości wręczenia nagród, szkoleń, prezentacji, a także...

 

Warszawskie Targi Ksiażki: co dalej?

Targi Książki sp. z o.o. i Murator EXPO sp. z o.o. zapraszają na konferencję prasową Warszawskie Targi Książki – co dalej?

 

Nowy program literacki „Dagny” - konferencja

W imieniu Stowarzyszenia Willa Decjusza i pisarzy – rezydentów nowego programu literackiego „Dagny”, mam przyjemność zaprosić Państwa na konferencję prasową poświęconą temu programowi. Konferencja zaplanowana została w formie literackiego śniadania w kuchni Domu Łaskiego przy Willi Decjusza, w którym w czasie pobytów rezydenckich mieszkają zapraszani przez nas autorzy.

 

Relacja z konferencji prasowej Warszawskich Targów Książki

W Pałacu Prymasowskim w Warszawie odbyła się dziś konferencja prasowa Warszawskich Targów Książki. Prowadziła ją Iwona Schymalla. Prezes Murator Expo Jacek Oryl, otwierając konferencję stwierdził, że najważniejsza jest liczba autorów, natomiast jeśli chodzi o wystawców należy spodziewać ponad 300 gości, z czego ponad 190 to wystawcy krajowi.

 

Konferencja "Cała Polska Czyta Dzieciom"

Z wielką przyjemnością zawiadamiam, iż 10 maja 2010 roku Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle, sześciokrotny laureat akcji "Cała Polska czyta dzieciom" organizuje konferencję: "Wychowanie przez czytanie".

 

10 maja - konferencja prasowa Warszawskich Targów Książki

Targi Książki sp. z o.o. i Murator EXPO sp. z o.o. zapraszają na konferencję prasową Warszawskich Targów Książki w poniedziałek, 10 maja br. o godz. 13.00, do Pałacu Prymasowskiego przy ul. Senatorskiej 13/15 w Warszawie (sala konferencyjna na I piętrze).

 

Zaproszenie na wręczenie Nagrody Kuryłowicza

Z wielką przyjemnością zapraszamy na konferencję prasową, podczas której ogłoszony zostanie werdykt Jury ósmej edycji Nagrody im. Jerzego Kuryłowicza.  

 

Warszawskie Targi Książki - konferencja prasowa

W czwartek, 8 kwietnia br. w Pałacu Prymasowskim w Warszawie przy ul. Senatorskiej 13/15 o godz. 13.00 odbędzie się konferencja prasowa Warszawskich Targów Książki.

 

Konferencja prasowa - Targi Książki Historycznej

Wydarzenia

Porozumienie Wydawców Książki Historycznej, Zamek Królewski w Warszawie oraz Biblioteka Analiz, serdecznie zapraszają na konferencję prasową Targi Książki Historycznej – nowa odsłona, która odbędzie się 6 listopada 2009 r., o godz. 14.00.

 

XVIII. Targi Książki Historycznej

Wydarzenia

W dniach od 26-29 listopada w godz. od 10.00 do 18.00 w Arkadach Kubackiego na Zamku Królewskim w Warszawie (plac Zamkowy) odbędą się organizowane już po raz osiemnasty przez Porozumienie Wydawców Książki Historycznej - Targi Książki Historycznej.

 

Ruszyły III Targi ACADEMIA 2009

Wydarzenia

Dziś w Warszawie w Auli Głównej Politechniki Warszawskiej rozpoczynają się III Targi Książki Akademickiej i Naukowej ACADEMIA 2009, organizowana przez Wydawnictwo Uniwersytetu Warszawskiego i Murator EXPO.

 
 
Serwis używa plików cookie, które są niezbędne do komfortowego korzystania z portalu, m.in. utrzymania sesji logowania. Możesz w dowolnej chwili zmodyfikować ustawienia cookie w swojej przeglądarce. Aby dowiedzieć się więcej przeczytaj informacje o cookie.