RSS : Wiadomości
fesstiwal słowa w piosence
--

Matras odpowiada na zarzuty Gazety Wyborczej

Spółka Matras S.A. odpowiada na teksty Gazety Wyborczej z czerwca br.

 

Czy Twój dom prowadzi podwójne życie? Michał Rusinek w księgarni Matras

Wydawnictwa

1 kwietnia, w piątek, o godzinie 18.00 w księgarni Matras na Rynku Głównym 23 w Krakowie, odbędzie się spotkanie z Michałem Rusinkiem poświęcone jego tomikowi „Wierszyki domowe”. Wydarzenie to jest związane ze „Świętem literatury dziecięcej” w Matras Księgarnie.    

 

Promocja serii Horyzonty Zdarzeń w Krakowie

30 marca w księgarni MATRAS w Krakowie, Rynek Głowny 23, o godzinie 18.00 odbędzie się spotkanie z trzeba pisarzami: Pawłem Majką, Marcinem Sergiuszem Przybyłkiem, Andrzejem W. Sawickim i Robertem J. Szmidtem. Rozmowę poprowadzi Paulina Lis.

 

Matras - Gwiazda Jakości Obsługi 2016

Księgarnie

Matras otrzymał tytuł Gwiazda Jakości Obsługi 2016 w IX edycji Polskiego Programu Jakość Obsługi. Kluczowe kryteria przyznania nagrody to jakość obsługi oraz lojalność. O wygranej sieci Matras zadecydowały głosy klientów.

 

Czytamy i Pomagamy z Matrasem!

Księgarnie

„Czytamy Pomagamy” to projekt, który powstał z inicjatywy „Nurture the World” i sieci Księgarni Matras.

 

Forum Młodych Poetów w krakowskim Matrasie

Zapraszamy 16 grudnia o godz. 18.00 na spotkanie z cyklu Forum Młodych Poetów z Ewą Frączek, Justyną Machałowską i Ewą Świąc. Rozmowę z młodymi poetkami poprowadzi Elżbieta Wojnarowska.

 

Matras w Arkadii już od 9.00!

Księgarnie

Od teraz Księgarnia Matras w CH Arkadia zaprasza klientów godzinę wcześniej – już od 9.00. To doskonała okazja do uniknięcie przedświątecznej gorączki i zakupy w spokojnej atmosferze.

 

27 listopada - Black Friday w księgarniach Matras!

Księgarnie

27 listopada Black Friday czyli czarny piątek we wszystkich księgarniach Matras na terenie całej Polski i na matras.pl.

 

CzytaMy! - akcja promująca czytelnictwo Fundacji Teraz Książka i Księgarni Matras zakończona sukcesem

Wydarzenia

Za nami program pilotażowy akcji promocji czytelnictwa „CzytaMy!” Fundacji Teraz Książka oraz Księgarni Matras.

 

Matras.pl zwycięzcą zestawienia „Zaufanie Opinie Ceneo.pl”

Księgarnie

Matras.pl zajął pierwsze miejsce w kategorii multimedia w „Zaufanie Opinie Ceneo.pl” - najnowszym zestawieniu ceneo.pl.

 

Spotkanie z autorką "Rzeczy. Iwaszkiewicz intymnie" Anną Król

Księgarnie

Zapraszamy na spotkanie z Anną Król, autorką książki "Rzeczy. Iwaszkiewicz intymnie". Rozmowa z czytelnikami odbędzie się w najbliższy wtorek, 7 października, w dniu premiery. Księgarnia Matras, Rynek Główny 23, godz. 18:00.

 

Cztery nowe księgarnie Matras

Księgarnie

16 września została otwarta księgarnia Matras w CH Wola Park. Druga nowa warszawska księgarnia Matras w Atrium Promenada przy Ostrobramskiej działa już od 8 września.

 

Książka w podróży - akcja PKP Intercity, Matras Księgarnie i partnerzy

Wydarzenia

Od 14 września pasażerowie PKP Intercity mogą korzystać z darmowych e-booków oraz dużych zniżek na zakup książek dzięki akcji „Książka w podróży". Wspólna inicjatywa PKP Intercity, Matras Księgarnie, księgarni Publio.pl i biblioteki internetowej Wolne Lektury, przy wsparciu merytorycznym Instytutu Książki, promuje czytanie - doskonały sposób na spędzanie wolnego czasu w pociągu.

 

Matras na Tere-Fere!

1 i 2 sierpnia, podczas targów Tere-Fere w domu towarowym Mysia 3 w Warszawie Matras pojawi się z propozycjami dla dzieci: książek, artykułów papierniczych, gier i kolorowanek.

 

Himalaje na czterech łapach czyli Wataha... w księgarni Matras

Księgarnie

8 lipca o godz. 18.00 w księgarni Matras w Galerii Malta w Poznaniu odbędzie się nietypowe spotkanie – dwa wilki, czyli Aga Włodarczyk i suka rasy wilczak czechosłowacki Diuna, przedstawią swoją książkę „Wataha w podróży. Himalaje na czterech łapach”.

 

Płyty i gadżety Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Matrasie!

Księgarnie

Księgarnie Matras nawiązały współpracę z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Wraz z nadejściem lata w księgarniach Matras pojawią się kolorowe stoiska z lubianymi i kultowymi gadżetami i koszulkami WOŚP, a także z płytami CD i DVD z muzyką zarejestrowaną w czasie kolejnych edycji festiwali Przystanku Woodstock.

 

Szkolna wyprawka w księgarniach Matras

Księgarnie

26 czerwca uczniowie pożegnali rok szkolny i rozpoczęli wymarzone wakacje, czas odpoczynku od zeszytów, podręczników, zadań domowych i sprawdzianów. Z kolei rodzice stanęli przed koniecznością skompletowania artykułów niezbędnych w kolejnym roku edukacji swoich pociech.      

 

Zamknięte durne usta... Przemysław Dakowicz w księgarni Matras

18 czerwca (czwartek) o godz. 18.00 w księgarni Matras w Warszawie przy ul. Nowy Świat 41 rozpocznie się spotkanie z Przemysławem Dakowiczem, poetą, krytykiem literackim, historykiem literatury, wykładowcą, którego książka „Afazja polska” ukazała się właśnie nakładem Wydawnictwa Sic!

 

Marek Krajewski w księgarni Matras w Warszawie 18 czerwca

18 czerwca, w czwartek, o godz. 18.30 w księgarni Matras w alei Solidarności 113 odbędzie się spotkanie z Markiem Krajewskim, który przedstawi czytelnikom swoją najnowszą książkę „Umarli mają głos. Prawdziwe historie”.

 

Chłopaki niech płaczą - spotkanie z Olafem Lubaszenko w Matrasie w Warszawie

Księgarnie

Zapraszam 11 czerwca o godz. 18.00 na spotkanie z Olafem Lubaszenko do księgarni Matras przy ul. Nowy Świat 41 w związku z premierą książki "Chłopaki nie płaczą".

 

Praca z Miłoszem była jak zamknięcie w łodzi podwodnej... Agnieszka Kosińska w krakowskim Matrasie

Księgarnie

9 czerwca o godz. 18.00 w księgarni Matras w Krakowie przy Rynku Głównym 23 odbędzie się spotkanie z Agnieszką Kosińską, autorką książki, która 4 maja ukazała się nakładem Wydawnictwa Znak - „Miłosz w Krakowie”.

 

Spotkanie z Katarzyną Bondą 5 czerwca w księgarni Matras przy Rynku Głównym 23 w Krakowie

Księgarnie

Zapraszamy na spotkanie z królową polskiego kryminału - Katarzyną Bondą, 5 czerwca o godz. 18.00 do księgarni Matras przy Rynku Głównym 23 w Krakowie.

 

Marta Grycan czyta dla dzieci w Matrasie! zapowiedź

W sobotę, 30 maja w godzinach 16.00 – 17.00 w kultowej księgarni Matras przy Nowym Świecie 41 w Warszawie Marta Grycan będzie czytać dzieciom popularne książki dla dzieci, a od godziny 17.00 będzie składała autografy na swoich książkach kucharskich.

 

Spotkanie autorskie z Katarzyną Bondą w księgarnia Matras w Warszawie

Księgarnie

19 maja o godz. 18.00 w księgarni Matras w Warszawie przy ul. Solidarności 113 spotka się z miłośnikami kryminałów Katarzyna Bonda, autorka takich bestsellerów, jak „Tylko martwi nie kłamią”, „Florystka" czy „Pochłaniacz”, którego kontynuacja właśnie się ukazała pod tytułem „Okularnik”.

 

Popołudnie poetów w księgarni Matras: Marta Podgórnik i Charles Simic

Księgarnie

Zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie do księgarni Matras w Krakowie, Rynek Główny 23. 14 maja od godz. 16.00 dwójka poetów, Marta Podgórnik i Charles Simic, dzięki uprzejmości Krakowskiego Biura Festiwalowego i Fundacji Miasto Literatury, będą podpisywać swoje książki.  

 

Patryk Vega w Matrasie!

Księgarnie

W poniedziałek, 11 maja o godzinie 18.00 w księgarni Matras, Al. Solidarności 113 w Warszawie Patryk Vega i jego książka „Złe psy. W imię zasad". Czytelnicy sami będą mogli spytać autora, jak udało mu się zdobyć zaufanie policjantów i namówić ich do zaskakującej wylewności.

 

Spotkanie autorskie z Johnem Flanaganem w Krakowie

Księgarnie

Zapraszamy na spotkanie z Johnem Flanaganem, autorem serii fantasy którą pasjonują się młodzi czytelnicy.

 

Matras świętuje Dzień Książki

Księgarnie

Z okazji Światowego Dnia Książki przypadającego na 23 kwietnia, Księgarnie Matras przygotowały serię spotkań z wyjątkowymi autorami długo wyczekiwanych premier książkowych oraz wspólne czytanie książek dla dzieci i warsztaty filozoficzne dla najmłodszych. We wszystkich księgarniach na czytelników czekają specjalne rabaty, także na bestsellerowe pozycje.

 

Matras promuje polskich debiutantów

Księgarnie

Matras rozpoczyna promocję debiutów literackich polskich autorów. Po 10 kwietnia w każdej księgarni Matras i na matras.pl znajdzie się dedykowana półka debiutantów. Wyraźna ekspozycja debiutujących autorów i ich książek to wkład Księgarni Matras w promowanie młodych pisarzy i ułatwienie im dostępu do czytelników. Partnerem tego długofalowego projektu jest portal xiegarnia.pl.

 

Zmiany w Zarządzie Matras SA

Księgarnie

W dniu 13 kwietnia 2015 roku Rada Nadzorcza powołała na stanowisko prezesa zarządu Matras S.A. Pana Stanisława Wierzbickiego. Tym samym Pan Mariusz Rutowicz przestał pełnić obowiązki prezesa zarządu.

 

SHATA QS 11 kwietnia w Matrasie! zapowiedź

Księgarnie

W sobotę, 11 kwietnia o godzinie 14.00 w księgarni Matras przy Al. Solidarności 113 w Warszawie spotkanie z Shata QS i jej debiutancką płytą „ Mr. Mankind. Shata QS" podzieli się z fanami swoją muzyczną pasją, odpowie na pytania i złoży autografy na płycie.

 

28 marca otwarcia księgarni Matras: Wrocław i Lubin

Księgarnie

28 marca dwie nowe księgarnie Matras otworzą swoje podwoje dla klientów: we Wrocławiu w CH Magnolia Park przy Legnickiej 58 oraz w Lubinie, w CH Cuprum Arena przy ul. Sikorskiego 20. Klienci będą mogli wybierać z szerokiej oferty książek, gier, zabawek, filmów i muzyki.    

 

Spotkanie z zespołem Poparzeni Kawą Trzy w księgarni Matras

Księgarnie

Już 26 marca, w czwartek, o godz. 18.00 w księgarni Matras w Alei Solidarności 113 w Warszawie pojawią się Poparzeni Kawą Trzy.

 

Spotkanie na podpisywanie. Janusz L. Wiśniewski w konińskiej księgarni Matras!

Księgarnie

W najbliższą sobotę księgarnię Matras w Centrum Handlowym Galeria Nad Jeziorem w Koninie wypełni gwar damskich głosów.

 

Matras - Gwiazda Jakości Obsługi 2015!

Księgarnie

Matras otrzymał tytuł Gwiazda Jakości Obsługi 2015 w VIII edycji Polskiego Programu Jakość Obsługi. Kluczowe kryteria przyznania nagrody to jakość obsługi oraz lojalność. O wygranej decydują głosy klientów.

 

Małgorzata Szejnert w Matrasie-relacja

W czwartek, 5 marca w kultowej księgarni Matras przy Nowym Świecie 41 w Warszawie odbyło się spotkanie z Małgorzatą Szejnert, która opowiadała o powstawaniu książki Usypać góry. Historie z Polesia.

 

Małgorzata Szejnert 5 marca w Matrasie!

Księgarnie

W czwartek, 5 marca o godzinie 18.00 w kultowej księgarni Matras przy Nowym Świecie 41 w Warszawie spotkanie z Małgorzata Szejnert i jej książką „Usypać góry. Historie z Polesia".

 

We Lwowie wszystko jest możliwe czyli Żanna Słoniowska w Matrasie!

Księgarnie

W piątek, 20 lutego, w rocznicę strzałów na Majdanie, w kultowej księgarni Matras przy Nowym Świecie 41 w Warszawie odbyło się spotkanie z Żanną Słoniowską i jej debiutancką powieścią Dom z witrażem.

 

Nie książki w księgarniach Matras

Księgarnie

Od piątku 20 lutego w wybranych księgarniach Matras gratka dla czytelników o nietypowym podejściu do książek i wyzwanie dla tradycjonalistów.

 

Tęsknota za pełnią czyli Joanna Bator w Matrasie!

Księgarnie

W poniedziałek, 9 lutego o godzinie 18.00 w kultowej księgarni Matras przy Nowym Świecie 41 w Warszawie odbyło się spotkanie z Joanną Bator i jej inspiracjami do książki Wyspa łza.

 

Joanna Bator 9 lutego w Matrasie!

Księgarnie

W poniedziałek, 9 lutego o godzinie 18.00 w kultowej księgarni Matras przy Nowym Świecie 41 w Warszawie spotkanie z Joanną Bator i jej najnowsza książką Wyspa łza.

 

Mariola Pryzwan i Besides w Matrasie! zapowiedzi

Księgarnie

W środę, 14 stycznia o godzinie 18.00 w kultowej księgarni Matras przy Nowym Świecie 41 w Warszawie Mariola Pryzwan i jej najnowsza książka Cześć starenia! Cybulski we wspomnieniach.

 

Adam Sztaba w Matrasie

Księgarnie

W piątek, 9 stycznia w kultowej księgarni Matras przy Nowym Świecie 41 w Warszawie odbyło się spotkanie z Adamem Sztabą.

 

Świąteczny konkurs z Matrasem

Konkursy

Portal Księgarski zachęca Państwa do wzięcia udziału w świątecznym konkursie związanym z siecią księgarską Matras.

 

Dodatkowy rabat rośnie wraz z zamówieniem – aż do -15%

Bożonarodzeniową radość zmniejsza często stres związany z ogromem świątecznych wydatków, na które składa się również zakup prezentów.

 

Dzieci kochają prezenty. A w Matrasie rabaty do -50%.

Kto najbardziej na świecie czeka na święta? Dzieci. Kogo nie możemy zawieść, siadając wspólnie do wigilijnego stołu? Dzieci. Komu najjaśniej świecą się oczy na widok choinki i prezentów? Dzieciom. Z kim dzielimy największą radość tego wieczoru? Z dziećmi. O kim nigdy nie zapominamy, nawet jeśli Mikołaja stać tylko na skromne podarunki? O dzieciach!

 

Top Matrasa 1-7.12.2014

Księgarnie

Prezentujemy Top Matrasa obowiązujący w dniach 01-07.12.2014 (na podstawie sprzedaży w dniach: 20-26.11. 2014):

 

Pomysły na świąteczne prezenty na matras.pl

Księgarnie

Zapach pomarańczy, smak piernikowego ciasta, łańcuch z kolorowego papieru na choince z cherubinem na szczycie, biały opłatek, kolęda „Lulajże, Jezuniu” , dźwięk dzwonka u sań Świętego Mikołaja, uśmiech dziecka na widok prezentu wyłaniającego się spod kolorowego opakowania...  

 

Top Matrasa 24.-30.11. 2014

Księgarnie

Prezentujemy Państwu Top Matrasa obowiązujący w dniach 24.- 30.11.2014. (na podstawie sprzedaży w dniach: 13.- 19.11. 2014):

 

Top matrasa 17.-23.11. 2014

Księgarnie

Prezentujemy Państwu kolejny Top Matrasa obowiązujący w dniach 17.- 23.11.2014. (na podstawie sprzedaży w dniach: 06.- 12.11. 2014):

 

Nowy top matrasa 10.-16.11. 2014

Księgarnie

Prezentujemy Państwu Top Matrasa obowiązujący w dniach 10.- 16.11.2014. (na podstawie sprzedaży w dniach: 30.10..- 05.11. 2014):  

 

Listopadowy Top Matrasa

Księgarnie

Prezentujemy Top Matrasa obowiązujący w dniach 03.- 09.11.2014. (na podstawie sprzedaży w dniach: 16.- 29.10. 2014):  

 

Top Matrasa 20.-26.10. 2014

Księgarnie

Prezentujemy Państwu Top Matrasa obowiązujący w dniach 20.- 26.10.2014. (na podstawie sprzedaży w dniach: 09.- 15.10. 2014):  

 

Top matrasa 13.-19.10. 2014

Księgarnie

Prezentujemy Państwu Top Matrasa obowiązujący w dniach 13.- 19.10.2014. (na podstawie sprzedaży w dniach: 02.- 08.10. 2014):  

 

Top Matrasa 06.-12.10. 2014

Księgarnie

Prezentujemy Państwu Top Matrasa obowiązujący w dniach 06.- 12.10.2014. (na podstawie sprzedaży w dniach: 25.09.- 01.10. 2014):

 

Top Matrasa 29.09.-05.10. 2014

Księgarnie

Edytujemy Top Matrasa obowiązujący w dniach 29.09.- 05.10.2014. (na podstawie sprzedaży w dniach: 18.- 24.09. 2014):

 

Top matrasa 22.-28.09. 2014

Księgarnie

Prezentujemy Państwu Top Matrasa 22.- 28.09.2014. (na podstawie sprzedaży w dniach: 11.- 17.09. 2014):

 

Top Matrasa 08.-14.09. 2014

Księgarnie

Prezentujemy Państwu Top Matrasa obowiązujący w dniach 08.- 14.09.2014. (na podstawie sprzedaży w dniach: 28.08.- 03.09. 2014):

 

Top matrasa 01.-07.09. 2014

Księgarnie

Prezentujemy top Matrasa obowiązujący w dniach 01.- 07.09.2014. (na podstawie sprzedaży w dniach: 21.- 27.08. 2014)  

 

Top matrasa 25.-31.08. 2014

Księgarnie

Przedstawiamy listę bestsellerów książkowych sieci księgarni Matras (na podstawie sprzedaży w dniach: 14.- 20.08. 2014) za okres od 25 sierpnia do 31 sierpnia 2014.

 

Spółka Nowe Horyzonty dostała pozwolenie od UOKiK na przejęcie kontroli nad Matrasem

Księgarnie

Jak donosi Puls Biznesu, Urząd Ochroni Konkurencji i Konsumentów zgodził się na przejęcie przez spółkę sieci księgarni.

 

Dwie nowe księgarnie sieci Matras

Księgarnie

W sierpniu w centrach handlowych we Wrocławiu i Warszawie otworzyły się nowe księgarnie Matrasa. Sieć ma już blisko 180 placówek w całym kraju.

 

Top Matrasa

Księgarnie

Prezentujemy dwudziestkę najlepiej sprzedających się książek w księgarniach Matras na podstawie wyników sprzedaży pierwszych dwóch tygodni sierpnia.

 

Nowa dyrektor działów zakupu i sprzedaży w Matrasie

Księgarnie

Od 1 lipca 2014 Matras ma nowego Dyrektora Działu Książki – Annę Wyszyńską. Podlegają jej działy zakupów i sprzedaży. Anna Wyszyńska posiada wieloletnie specjalistyczne doświadczenie na rynku książki oraz doświadczenie menedżerskie.

 

Adam Zagajewski w Krakowie

Księgarnie

Księgarnia Matras na Rynku Głównym 23 w Krakowie zaprasza w środę, 18 czerwca na spotkanie z Adamem Zagajewskim.

 

Kontrowersyjny założyciel Trafficu przejmie Matras

Księgarnie

Matras za 40 mln przejmie Jerzy Kowalewski. To właśnie on stoi za spółką Nowe Powierzchnie. Czy w związku z tym nadzieje środowiska wydawniczego na odzyskanie długów mają szanse się urzeczywistnić?

 

Książka historyczna nie musi być nudna!

Księgarnie

Akcja Znak Horyzont i sieci Matras   Wydawnictwo Znak Horyzont i sieć księgarni Matras S.A. zapraszają na konferencję i ogłoszenie konkursu: „Książka historyczna nie musi być nudna!”. Konferencja odbędzie się w Warszawie, 11 czerwca, w klubokawiarni Wrzenie Świata, ul. Gałczyńskiego 7 o godz. 11.

 

Sieć Księgarni Matras w trakcie sprzedaży

Księgarnie

Jak się dowiedzieliśmy się od osób zaangażowanych w proces przekształceń własnościowych w Matras S.A. „finalizowane są obecnie umowy sprzedaży pakietów akcji.” Można się spodziewać, że nowi akcjonariusze w ciągu najbliższych dni wydadzą komunikat, na temat inwestycji w Sieć Księgarską Matras SA.

 

Spotkanie z Karoliną Korwin Piotrowską i promocja jej nowej książki "Ćwiartka raz"

Wydarzenia

Prószyński i S-ka zaprasza na spotkanie z Karoliną Korwin Piotrowską z okazji premiery jej książki „Ćwiartka raz”.

 

MATRAS księgarnie - wszystkie bestsellery -30% - tylko do niedzieli!

Nowości

Księgarnia internetowa matras.pl zaprasza na promocję cenową bestsellerowych tytułów - tylko do niedzieli 27 kwietnia!

 

Ranczo w Matrasie

Wydarzenia

Wydawnictwo Literackie zaprasza na spotkanie z bohaterami książki i serialu Ranczo! Interesują was serialowe informacje z pierwszej ręki? Wójt/Proboszcz, Michałowa, Solejukowa, barmanka Wioletka, Hadziuk oraz autorzy powieściowej wersji Rancza będą do waszej dyspozycji.

 

Wojna domowa w Matrasie

Księgarnie

Jak informuje Puls Biznesu, sieć księgarni, która ma być wkrótce sprzedana stała się polem bitewnym walki akcjonariuszy.

 

Sieć księgarń Matras idzie pod młotek

Księgarnie

Trwają rozmowy w sprawie sprzedaży Matrasa, drugiej co do wielkości sieci polskich księgarń - potwierdziła dyrektor ds. marketingu Matrasa Jolanta Liżewska-Zyzek.  

 

Czytelnicy matras.pl polecają na prezent i wygrywają w świątecznym konkursie

Księgarnie

Wszyscy, którzy nie wiedzą jaką książką obdarować swoich najbliższych powinni zaglądnąć na www.matras.pl. Czytelnicy księgarni, dzięki interaktywnej ankiecie, tworzą listy najlepszych pomysłów książkowych na prezent dla ukochanych, dla rodziców, dla dzieci, dla przyjaciół.

 

Spotkanie ze Sławomirem Koprem w Księgarni Świat Książki w Warszawie

Wydawnictwa

5 grudnia zapraszamy na spotkanie ze Sławomirem Koprem. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:30 w Księgarni Świat Książki przy Al. Solidarności 119/125 w Warszawie.

 

Matras.pl laureatem rankingu sklepów internetowych Money.pl 2013!

Księgarnie

Matras.pl znalazł się na II miejscu w rankingu sklepów internetowych, przygotowanym i przeprowadzonym przez portal Money.pl. Matras.pl uplasował się o oczko wyżej od swojego głównego konkurenta.

 

Bestsellery księgarni internetowej MATRAS

Nowości

Prezentujemy listę bestsellerów książkowych księgarni internetowej Matras.pl:

 

Karuzela rabatów w księgarni Matras

Księgarnie

W księgarni internetowej Matrasu, co trzy dni książki z innej kategorii będą objęte 20% rabatem

 

Anita Musioł zakończyła współpracę z Matrasem

Wydarzenia

Jak poinformowała sieć Matras, z końcem tygodnia pracę w Matras S. A. kończy Anita Musioł.    

 

Ficner-Ogonowska i III cześć jej popularnej trylogii, w warszawskim Matrasie przy Al. Solidarności 113!

Księgarnie

W czwartek, 4 lipca o godzinie 18.00 w księgarni Matras w Warszawie przy Al. Solidarności 113 Anna Ficner-Ogonowska i III cześć jej popularnej trylogii: "Zgoda na szczęście!"

 

Rabat 25 % w Matrasie dla uczestników Big Book Festival!

Już jutro rusza Big Book Festival - "Papier nie umiera nigdy!". Festivalową bransoletkę będzie można wymienić na 25% rabat we wszystkich księgarniach Matras w dniach od 22.06 do 22. 08.2013 r.

 

Katarzyna Grochola w Matrasie 20 czerwca g. 18.00

Księgarnie

Katarzyna Grochola i "Trochę większy poniedziałek" w czwartek, w warszawskim salonie Matrasa przy Al. Solidarności 113!

 

Sławomir Mrożek podpisuje swoje książki w księgarni Matras

Wydarzenia

Księgarnie Matras zapraszają do salonu przy Al. Niepodległości 113 na niezwykłą ucztę literacką. Znakomity autor, Sławomir Mrożek będzie podpisywał tam swoje książki:

 

Mariola Pryzwan w Matrasie, 13 czerwca! - Al. Solidarności

Księgarnie

13 czerwca o godzinie 17.30 w księgarni Matras w Warszawie przy Al. Solidarności 113 spotkanie z Mariolą Pryzwan i jej książką o Annie German: "Tańcząca Eurydyka".

 

Spotkanie z Tytusem, Romkiem i A’Tomkiem oraz Papcio Chmielem

Wydarzenia

W sobotę, 8 czerwca o godzinie 12.00 w nowej księgarni Matras w Warszawie przy Al. Solidarności 113 spotkanie z Papciem Chmielem, autorem wspaniałych komiksów o Tytusie, Romku i A’Tomku, na których wychowało się wiele pokoleń Polaków! Z okazji 90 urodzin Papcia Chmiela Matras przygotował także wiele atrakcji.

 

Pinkwart w Matrasie 6 czerwca!

Księgarnie

6 czerwca o godzinie 18.00 w nowym salonie Matras w Warszawie przy Al. Solidarności 113 spotkanie z Sergiuszem Pinkwartem, autorem Klubu racjonalistek. Pinkwart opowie o swoich inspiracjach i sposobie pracy literackiej.

 

Matras dla dzieci i nie tylko

Wydarzenia

Polecamy ofertę specjalną księgarni Matras: książki dla całej rodziny w specjalnych cenach. Kupując do 2.06.2013 książkę dla dzieci lub młodzieży otrzymasz 25% rabatu na grę planszową.

 

Joanna Olech w Matrasie

Wydarzenia

24 maja o godz. 17.00 Joanna Olech będzie podpisywała swoją książkę "Pompon na wakacjach" w niedawno otwartym warszawskim salonie Matras przy ul. Solidarności 113.    

 

Jaume Cabre w nowym warszawskim Matrasie przy Al. Solidarności 113!

Księgarnie

  17 maja o godzinie 19.00 w nowym salonie Matras w Warszawie przy Al. Solidarności 113 spotkanie z kolejnym hiszpańskim autorem – Jaume Cabre. Cabre będzie opowiadał o swojej najnowszej książce "Wyznaję", która już została okrzyknięta przełomem w literaturze.

 

Najnowszy salon Matrasa w Warszawie otwarty!

Księgarnie

8 maja 2013 został oficjalnie otwarty najnowszy salon Matrasa w Warszawie przy Al. Solidarności 113. Łącznie w maju Matras otworzy 8 salonów, z czego trzy to salony po kapitalnym remoncie, a 5 to zupełnie nowe księgarnie.

 

Sukces spotkania z Eduardo Mendozą!

Księgarnie

Wczoraj, podczas jedynego spotkania Eduardo Mendozy z czytelnikami w Polsce, księgarnia Matrasa pękała w szwach. Organizator nie spodziewał się aż takiego zainteresowania, w czasie spotkania przez księgarnię na Solidarności 113 przewinęło się blisko 500 osób!

 

Eduardo Mendoza w księgarniach Matrasu

Księgarnie

Grupa Matras zaprasza do swoich księgarni na spotkanie ze znakomitym autorem powieści kryminalnych Eudardo Mendozą.

 

Wielka okazja dla miłośników książek w Matrasie!

Księgarnie

Miłośnicy książek już zacierają ręce. Dziś 23 kwietnia klienci mogą korzystać z 25 procentowej zniżki w większości księgarni Matras na terenie całego kraju. Rabat obejmuje książki. Z oferty wyłączone są jedynie podręczniki szkolne.

 

Nowe księgarnie Grupy Matras

Księgarnie

Drodzy Czytelnicy, Serdecznie zapraszamy do nowo otwartych księgarni Matras! Oto informacja:

 

Akcja książka za złotówkę

Księgarnie

Zapraszamy do akcji "Książka za złotówkę" organizowanej przez portal KodyRabatowe.pl i księgarnię internetową Matras.pl.

 

Jutro o 12.00 eksmisja z pomieszczeń w części biurowej Domu Braci Jabłkowskich

Księgarnie

W poniedziałek 11 marca o godz 12.00 odbędzie się eksmisja z części biurowej Domu Braci Jabłkowskich firm umieszczonych tam przez Jerzego Kowalewskiego .

 

Jest ciąg dalszy "Lalki" Bolesława Prusa. Napisał ją wrocławianin

Wydarzenia

Wydawnictwo MWK prezentuje najnowszą książkę wrocławskiego dziennikarza i prozaika Romana Praszyńskiego słynnego "Red Vonneguta" pt. "Córka Wokulskiego".

 

Sieć Matras zwiększa obroty w dwucyfrowym tempie

Księgarnie

Będąca najemcą m.in. centrów handlowych, sieć księgarni Matras zwiększa obroty w dwucyfrowym tempie - pisze Puls Biznesu.

 

Quo vadis Matras - rozmowa z nowo powołanym Prezesem Matrasa S.A..

Wydarzenia

Prezentujemy wywiad Portalu Księgarskiego z nowo powołanym Prezesem Matrasa S.A. Mariuszem Rutowiczem.

 

Weź autograf - Szczecin czyta

Już od marca, w każdy drugi i czwarty piątek miesiąca, w księgarni MATRAS w CH MOLO będzie można spotkać szczecińskiego pisarza.

 
 
Serwis używa plików cookie, które są niezbędne do komfortowego korzystania z portalu, m.in. utrzymania sesji logowania. Możesz w dowolnej chwili zmodyfikować ustawienia cookie w swojej przeglądarce. Aby dowiedzieć się więcej przeczytaj informacje o cookie.