RSS : Wiadomości
fesstiwal słowa w piosence
--

Aż 72 spotkania autorskie na stoisku Firmy Księgarskiej Olesiejuk podczas Warszawskich Targów Książki

W tym roku Firma Księgarska Olesiejuk na swoim stoisku będzie gościć wydawnictwa: Albatros, Bukowy Las, Czerwone i Czarne, Drzewo Babel, Edipresse Książki, Fabryka Słów, Insignis, Jung-off-ska, Kosmos Kosmos, Mag, Melanż, Nowa Proza, Oficyna Wydawnicza Przybylik, Olesiejuk, Powergraph, Ringier Axel Springer, Skarpa Warszawska, Wydawnictwo Świat Książki oraz sklep internetowy swiatksiazki.pl. Szczegółowa lista spotkań z Autorami, które odbywać się będą od piątku do niedzieli, znajduje się...

 

Firma Księgarska Olesiejuk uzyskała tytuł SOLIDNA FIRMA 2015

Wydawnictwa

W tym roku Firma Księgarska Olesiejuk już po raz 10 uzyskała tytuł „Solidna Firma 2015",

 
 

Zapraszamy na spacer po Warszawie!

„Miasto zaginione…” – Warszawa odbudowana czy wybudowana? Inspiracją do zorganizowania tego spaceru była publikacja Wydawnictwa Olesiejuk „Warszawa. Ballada o odradzającej się stolicy”. Spacer odbędzie się w niedzielę 17.01.2016 r. Rozpocznie się na Placu Grzybowskim, u wylotu ulicy Próżnej o godzinie 11:00, a zakończy około dwóch godzin później w okolicy Ronda Charlesa de Gaulle’a. Spacer poprowadzi dyplomowany przewodnik po Warszawie i Mazowszu, Pan Arkadiusz Żołnierczyk....

 
 

Nowość wydawnicza "Witold Pilecki. Fotobiografia"

Nowości

We wrześniu tego roku przypada 75. rocznica deportacji Witolda Pileckiego do Auschwitz. Już 28 sierpnia do księgarń trafi książka Wydawnictwa Olesiejuk „Witold Pilecki. Fotobiografia”, jej premiera wpisuje się w serię tegorocznych wydarzeń poświęconych tej niezwykłej postaci.

 

Spotkania autorskie na stoisku Firmy Księgarskiej Olesiejuk - 6. Warszawskie Targi Książki

6. Warszawskie Targi Książki 14-17.05.2015. Spotkania autorskie na stoisku Firmy Księgarskiej Olesiejuk (nr stoiska 68 i 79, sektor D10)

 
 

Wydawnictwo Olesiejuk: Hugh Johnson’s Pocket Wine Book 2015

Nowości

Oto bestsellerowy przewodnik po winach! Przeznaczony jest dla osób, które kupują wino w sklepie, w restauracji lub w Internecie.

 

Certyfikat „Przedsiębiorstwo Fair Play” dla Firmy Księgarskiej Olesiejuk!

Wydawnictwa

Miło nam poinformować, że 12 grudnia 2014 roku Firmie Księgarskiej Olesiejuk został przyznany certyfikat „Przedsiębiorstwo Fair Play” 2014 w ramach XVII edycji programu „Przedsiębiorstwo Fair Play”.

 

Firma Księgarska Olesiejuk na I Festiwalu Książki dla Dzieci i Młodzieży

Zapraszamy na stoisko Firmy Księgarskiej Olesiejuk – nr 11. Na naszym stoisku znajdą się najważniejsze książki dedykowane dzieciom i młodzieży wydawców, z którymi Firma Księgarska Olesiejuk współpracuje na wyłączność logistyczną, wśród nich są: Bukowy Las, Fabryka Słów, Jung-off-ska, Klin, Powergraph, Świat Książki oraz Wydawnictwo Olesiejuk.

 

Nowość wydawnictwa Olesiejuk: Moje ciało. Pytania i odpowiedzi

Wydawnictwo Olesiejuk prezentuje kolejną serię książeczek dla dzieci pt. "Moje ciało. Pytania i odpowiedzi"

 

Nowa seria wydawnictwa Olesiejuk: „Otwórz okienko”

Wydawnictwo Olesiejuk anonsuje publikację nowej serię książeczek dla dziec zatytułowaną "Otwórz okieno". Serię tworzą trzy tytuły: „Liczby”, „Kolory”, „Słówka”.

 

Ciało bez tajemnic

Dzięki tej wyjątkowej książce z okienkami ciało odkryje przed tobą swoje tajemnice! Dowiesz się, jak twój organizm radzi sobie z wirusami i zranieniami, a także jak to się dzieje, że oddychasz, widzisz, słyszysz i rozpoznajesz zapachy oraz smaki. Poznasz główne narządy, a wśród nich mózg – superkomputer ukryty w twojej głowie. 

 

Firma Księgarska Olesiejuk na Imieninach Jana Kochanowskiego

Po raz trzeci Biblioteka Narodowa organizuje plenerową imprezę czytelniczą pod nazwą „Imieniny Jana Kochanowskiego”. W tym roku odbędzie się ona 14 czerwca w Ogrodzie Krasińskich i Pałacu Rzeczypospolitej. Firma Księgarska Olesiejuk weźmie udział w tym przedsięwzięciu po raz drugi.

 

Konkurs z "Głosami Toskanii"

Konkursy

Portal Księgarski i wydawnictwo Olesiejuk zapraszają Państwa do udziału w konkursie czytelniczym związanym z książką Giorgio De Martino "Głosy Toskanii".

 

Nowości literatury młodzieżowej Wydawnictwa Olesiejuk już w sprzedaży!

Wydawnictwo Olesiejuk prezentuje 3 nowości z serii dla młodzieży: „Dziewczynka z Szóstego Księżyca”, tom 5. Nina i Złota Liczba, „Sklepik Okamgnienie”, tom 2. Busola snów, „Ulysses Moore”, tom 13. Statek czasu.

 

Wydawnictwa Mag - MAG na V Warszawskich Targach Książki

Wydawnictwo Mag zaprasza na V Warszawskie Targi Książki, które odbędą się w dniach 22-25 maja 2014 roku, na Stadionie Narodowym.

 
 

"Jaja, serce, łeb”, czyli Janusz Zaorski w rozmowie ze Stanisławem Zawiślińskim

Wywiad-rzeka to konwencja, która doskonale nadaje się do wyciągnięcia z interlokutora maksymalnie dużo wiadomości. W rolę przesłuchującego znanego reżysera Janusza Zaorskiego wcielił się Stanisław Zawiśliński, dziennikarz specjalizujący się w kinematografii.

 

„Pinokio” i „Alicja w Krainie Czarów” z ilustracjami Manueli Adreani

Historia drewnianego pajacyka Pinokia, który stał się chłopcem, od lat wzrusza dzieci na całym świecie. To wysmakowane artystycznie wydanie książki na motywach powieści Carla Collodiego, która od lat wzruszała małych czytelników na całym świecie, wzbogacona pięknymi ilustracjami oddającymi magię i liryzm tej ponadczasowej opowieści, zachwyci zarówno młodych jak i dorosłych czytelników.

 
 

Nowe książki z serii "Ciekawe dlaczego"

Dwie nowe książki ze znanej i lubianej serii Ciekawe dlaczego. „Ciekawe dlaczego astronauci noszą skafandry kosmiczne”. Znajdziesz w niej wiele ciekawych informacji o gwiazdach i planetach oraz nowoczesnych urządzeniach, które umożliwią ludziom podbój kosmosu, a ponadto zabawne zgadywanki, zajmującą grę przygodową i mnóstwo naklejek. Weź udział w niebezpiecznej misji, poznaj tajemnicy Układu Słonecznego i zostań ekspertem kosmicznym.  

 

Firma Księgarska Olesiejuk Solidną Firmą 2013

Księgarnie

Z przyjemnością informujemy, że Firma Księgarska Olesiejuk, po pozytywnym przejściu przez trzyetapową weryfikację, dokonaną przez ekspertów, konsumentów i partnerów gospodarczych w ramach Programu Gospodarczo-Konsumenckiego Solidna Firma „Biała Lista”, otrzymała certyfikat Solidna Firma 2013.

 

Rety! Jakie niesamowite książki!

Gdzie w twoim ciele znajduje się kość wielkości ziarenka ryżu? Czy wiesz, że na twojej skórze żyją miliardy małych stworzonek? Po co człowiekowi potrzebne są brwi? Poznaj niesamowite i wprawiające w osłupienie fakty na temat ludzkiego ciała i obejrzyj zabawne ilustracje

 

Mark Frost "Palatyn. Tom 1 Proroctwo"

Nowości

Nowa książka współtwórcy scenariusza kultowego serialu Twin Peaks to pełen zagadek thriller dla młodzieży.

 

Wielki blok dla rysowników

Każdy blok to 32 strony pełne kolorowanek, obrazków do dokończenia czy rysunków, które powstaną po połączeniu kropek. Ilustracje można ozdobić dołączonymi do książki naklejkami. Wspaniała zabawa na wiele godzin gwarantowana!

 

Wydawnictwo Olesiejuk poleca serię "Ilustrowane biografie 1900–2000"

Nowości

W tej unikatowej serii albumowej przybliżającej czytelnikom źródła i historię rozwoju gatunków muzycznych znajdziemy następujące tytuły:

 

Certyfikat „Przedsiębiorstwo Fair Play” dla Firmy Księgarskiej Olesiejuk!

Wydawnictwa

Informujemy, że 6 grudnia 2013 roku Firmie Księgarskiej Olesiejuk w XVI edycji programu „Przedsiębiorstwo Fair Play” przyznano certyfikat „Przedsiębiorstwo Fair Play” 2013. Tytuł ten Firma Księgarska Olesiejuk otrzymała już po raz siódmy, tym samym została również uhonorowana nagrodą specjalną – „Srebrnym Laurem Fair Play”.

 

"Sklepik Okamgnienie" autorstwa Pierdomenico Baccalario już w sprzedaży

Słyszeliście może o cudownej lampie Aladyna? Szklanych pantofelkach Kopciuszka? A o latającym dywanie? I myślicie, że magiczne przedmioty istnieją tylko w baśniach? Wobec tego jesteście w błędzie! Ale żeby się o tym przekonać, musielibyście poznać malowniczą wioskę położoną w samym sercu Szkocji, w której ma zostać otwarty tajemniczy sklep…

 

"Świat bez tajemnic. Encyklopedia dla najmłodszych"

Zabawnie ilustrowana encyklopedia, która w przystępny sposób objaśnia najmłodszym dzieciom otaczający je świat.

 

Firma Księgarska Olesiejuk zaprasza na 17. Targi Książki do Krakowa. Stoisko A 39

Firma Księgarska Olesiejuk wraz z Współwystawcami zaprasza na stoisko A 39 na 17. Targach Książki w Krakowie, które odbędą się w dniach 24-27.10. 2013. Odwiedzający będą mieli okazję w sobotę i niedzielę uczestniczyć w spotkaniach z autorami.

 

Kondolencje dla Rodziny i Bliskich Edmunda Niziurskiego od FK Olesiejuk

Wydarzenia

Publikujemy nekrolog związany ze śmiercią Edmunda Niziurskiego nadesłany przez Wydawnictwo oraz FK Olesiejuk:

 

"Wesoły zajączek"

Dzięki tej książeczce dowiesz się jakie zwierzęta żyją na wsi, co lubią jeść i w czym nam pomagają. Poznawaj mieszkańców gospodarstwa i razem z zajączkiem odpowiadaj na pytania.

 

Książka i minikomputer w jednym!

Ta niezwykła książka to zbiór 825 pytań z takich dziedzin, jak: zwierzęta i rośliny, zawody i wynalazki czy kosmos i historia.

 

Premiery Albatrosa

Nowości

Są już dostępne w dystrybucji FK Olesiejuk książki z Wydawnictwa Albatros: "Calico Joe" Johna Grishama i "Dziewczyna na klifie" Lucindy Riley.

 
 

"Potęga podświadomości" - nowe, uzupełnione wydanie poradnika motywacyjnego od wyd. Świat Książki

Nowości

Potęga podświadomości to jeden z najlepszych i najskuteczniejszych poradników, jakie kiedykolwiek napisano. Ta książka pomogła milionom ludzi na całym świecie osiągnąć upragnione cele jedynie dzięki zmianie sposobu myślenia. Teraz do rąk czytelników trafia nowe wydanie uzupełnione komentarzami z nigdy nie publikowanych prac Autora.

 
 

"Odkrywanie świata" - fascynująca seria wyd. Olesiejuk dla małych czytelników!

Wydawnictwo Olesiejuk przedstawia "Odkrywanie świata" - fascynującą serię dla małych czytelników!

 

Nowości wydawnicze w dystrybucji FK Olesiejuk z dnia 17 lipca 2013

Nowości

Z wczorajszych nowościach Firma Księgarska Olesiejuk poleca szczególnie poniższe tytuły:

 

Wakacyjne magiczne lektury

Firma Księgarska Olesiejuk proponuje na wakacyjną kanikułę kolejną porcję magicznych tytułów:

 

Naciśnij przycisk i posłuchaj znanej, angielskiej melodii! - nowe książeczki dźwiękowe dla najmłodszych od wyd. Olesiejuk!

Wydawnictwo Olesiejuk zachęca: "Naciśnij przycisk i posłuchaj znanej, angielskiej melodii!" w nowych książeczkach dźwiękowych dla najmłodszych:

 

"Z podniesioną banderą" C.S. Forestera - trzeci tom przygód kapitana Horatio Hornblowera już w sprzedaży!

Nowości

Firma Księgarska Olesiejuk poleca Państwa uwadze kolejną pozycję opowiadającą o przygodach kapitana Horatio Hornblowera - tym razem "Z podniesioną banderą":

 

"Wyznanie Crossa" - trzecia część zmysłowej trylogii autorstwa Sylvii Day!

Nowości

Firma Księgarska poleca trzecią już część zmysłowej trylogii autorstwa Sylvii Day - pt. "Wyznania Crossa":

 

Proponujemy książeczki dla ciekawych świata i twórczych przedszkolaków!

Wydawnictwo Olesiejuk poleca Państwu kolejną serię książeczek edukacyjnych dla przedszkolaków:

 

Premierowe tytuły w dystrybucji FK Olesiejuk - 11.07.2013

Nowości

Firma Księgarska Olesiejuk przedstawia premierowe tytuły w dystrybucji FK Olesiejuk - 11.07.2013

 

Nowości wydawnicze w dystrybucji FK Olesiejuk z dnia 10-07-2013

Nowości

Firma Księgarska Olesiejuk poleca Państwu kolejną porcję nowości wydawniczych, które dystrybuowane są od 10 lipca 2013 roku:

 

Śledząc zmagania polskich tenisistów poznaj biografie największych postaci światowych kortów!

Nowości

Firma Księgarska Olesiejuk proponuje - śledź zmagania polskich tenisistów poznaj biografie największych postaci światowych kortów!

 

Chomikuj.pl ściemnia, a FK Olesiejuk milczy i robi swoje.

Wydarzenia

Podpisanie umowy o współpracy z Chomikuj.pl przez jednego z największych dystrybutorów i wydawców książek w Polsce w czerwcu 2013 odbiło się szerokim echem, zwłaszcza wśród wydawców, dziennikarzy, piratów oraz zwolenników darmowego pobierania dóbr kultury z Internetu.

 

Poruszające powieści na lato w korzystnych cenach!

Nowości

Firma Księgarska Olesiejuk poleca Państwa uwadze poruszające powieści na lato w korzystnych cenach!

 

Popołudniowe nowości wydawnicze - wydawnictwo Sine gua non

Nowości

Firma Księgarska poleca publikacje wydawnictwo Sine qua non - muzyka i sport:

 

FK Olesiejuk przedstawia premierowe tytuły! - 5 lipca 2013

Nowości

Firma Księgarska Olesiejuk przedstawia premierowe tytuły będące w dystrybucji od 5 lipca 2013:

 

Popołudniowe nowości wydawnicze w dyastrybucji FK Olesiejuk

Nowości

Firma Księgarska prezentuje wczorajsze popołudniowe nowości tytułowe będące w dystrybucjo od 3 lipca 2013

 

FK Olesiejuk przedstawia premierowe tytuły w dystrybucji od 3 lipca 2013

Nowości

Firma Księgarska Olesiejuk przedstawia premierowe tytuły będące w dystrybucji od 3 lipca 2013 roku:

 

"Atlas obrazkowy" Alex Frith

Nasza niesamowita planeta pełna jest pięknych budowli, egzotycznych zwierząt i wspaniałych krajobrazów. Żeby się dowiedzieć, gdzie je znaleźć, oglądaj mapy i otwieraj okienka, które odkryjesz w tym wspaniałym atlasie. Dodatkowo w książce ogromny plakat z mapą świata!

 

"Szpital nad Pisą" Krzysztof Więckiewicz

Nowości

Polska w czasie II wojny światowej. Do szpitala polowego Wehrmachtu nad rzeką Pisą trafia młody niemiecki oficer SS, Rolf von Dornhoff. Jedynym ratunkiem dla rannego żołnierza w tamtych warunkach jest amputacja nogi. Na jego gorącą prośbę Otton Brink, lekarz, który go operował, zakopuje pozostałości jego kończyny w dobrze oznakowanym miejscu. Rolf zostaje wkrótce odwieziony do Niemiec i dzięki swoim znajomościom ściąga tam Ottona. Udaje im się uzyskać zgodę na wyjazd do Szwajcarii w celu...

 

Nowości z serii "Mali geniusze"

„Mali geniusze” to seria książeczek edukacyjnych dla dzieci. Dzięki zawartym w nim urozmaiconym ćwiczeniom już pięciolatki mogą rozpocząć naukę pisania, czytania i liczenia. Suchościeralne strony umożliwiają maluchom wielokrotne wykonywanie zadań, a dołączone do książeczek nalepki pozwalają połączyć naukę z zabawą. W serii „Mali geniusze” ukazały się: Będę pisać, Piszę i czytam i Poznaję cyferki  

 

Popołudniowe nowości wydawnicze w dystrybucji FK Olesiejuk

Nowości

Firma Księgarska Olesiejuk przedstawia w swojej dystrybucji popołudniowe nowości z 27 czerwca 2013:

 

FK przedstawia premierowe tytuły znajdujące sięv w dystrybucji

Nowości

Firma Księgarska Olesiejuk przedstawia premierowe tytuły znajdując e się dystrybucji od 28 czerwca:

 

"Podróż dookoła świata. Dzieciaki w podróży. Łamigłówki"

Oto znakomity zestaw łamigłówek, które skróca i uatrakcyjnia długie i nudne podróże. W samochodzie, autobusie, pociągu czy samolocie czas nie będzie się dłużył, wystarczy rozwiązać krzyżówki, znaleźć ukryte słówka, rozszyfrować kody lub po prostu pograć w kółko i krzyżyk.

 

Sposoby na modę i zdrowy styl życia według Mai Sablewskiej. Zamień białe na zielone

Nowości

Maja Sablewska jest dziewczyną jak tysiące innych Polek. Wygląda jak one, ubiera się w tych samych co one sklepach. A jednak to ona przebojem wkroczyła do świata show-biznesu, który docenia jedynie największe osobowości. Czym się wyróżnia spośród tłumu? I dlaczego mówi się, że jest ikoną mody oraz wzorem do naśladowania?

 

Proponujemy tytuły dla dzieci i młodzieży wyd. Akapit Press w bardzo atrakcyjnych cenach!

Nowości

Firma Księgarska Olesiejuk proponuje tytuły dla dzieci i młodzieży wydawnictwa Akapit Press w bardzo atrakcyjnych cenach!

 

Nowości wydawnicze w dystrybucji FK Olesiejuk z dnia 18-06-2013!

Nowości

Firma Księgarska Olesiejuk poleca kolejną porcję nowości tytułowych będących w dystrybucji od 18 czerwca

 

Piątkowe nowości wydawnicze w dystrybucji FK Olesiejuk

Nowości

Firma Księgarska Olesiejuk poleca ostatnie nowości tytułowe wydawnictwa Prószyński i Ska będące w dystrybucji FK Olesiejuk:

 

Fantastyczne propozycje upominków na Dzień ojca!

Nowości

Firma Księgarska Olesiejuk proponuje kilkanaście atrakcyjnych tytułów z okazji Dnia Ojca:

 

"Obrazki dla maluchów" Wydawnictwa Olesiejuk ponownie wyróżnione przez miesięcznik DZIECKO

Wydawnictwa

Po raz czwarty czytelnicy miesięcznika DZIECKO w kategorii książki w plebiscycie na najlepszy produkt 2012 nagrodzili dwie serie „Obrazków dla maluchów” – którym przyznano drugie miejsce.

 

Popołudniowe nowości wydawnicze z dnia 07-06-2013 w dystrybucji FK Olesiejuk

Nowości

Przedstawiamy popołudniowe (piątkowe) nowości wydawnicze będące w dystrybucji Firmy Księgarskiej Olesiejuk:

 

Na Dzień Ojca - klasyka literatury sensacyjnej!

Książki, Bestsellery

Firma Księgarska Olesiejuk poleca klasykę literatury sensacyjnej - świetny prezent na Dzień Ojca.

 

Trzy nowe książki z serii Sprawdźcie sami…!

Czy wiesz, co się dzieje w twojej głowie? Co kryje przestrzeń kosmiczna? Co łączy rośliny i zwierzęta? Odpowiedzi na te i wiele, wiele innych pytań znajdziecie w nowych pozycjach z serii Sprawdźcie sami…

 

"Blondynka na językach. Rosyjski" - kurs językowy Beaty Pawlikowskiej w nowym wydaniu!

Nowości

Firma Księgarska Olesiejuk oraz wydawnictwo G+J Pl polecają serię książek do nauki języków obcych "Blondynka na językach":

 

"Ostatnia walka" Jan Zumbach - nowe wydanie niezwykłej biografii dowódcy legendarnego Dywizjonu 303!

Nowości

Wydawnictwo FK Olesiejuk poleca wspomnienia znakomitego polskiego pilota i legendarnego dowódcy Dywizjonu 303 Jana Zumbacha pt. "Ostatnia walka":

 

Bestsellery literatury światowej teraz również do słuchania!

Nowości

Firma Księgarska Olesiejuk poleca wszystkim bestsellery literatury światowej teraz również do słuchania!

 

Nowości wydawnicze z dnia 28-05-2013 w dystrybucji FK Olesiejuk

Nowości

Firma Księgarska Olesiejuk poleca Państwa uwadze nowości tytułowe będące w dystrybucji FK Olesiejuk od 28 maja 2013:

 

Ciekawe tytuły wyd. Albatros w doskonałych cenach!

Nowości

Firma Księgarska Olesiejuk i wydawnictwo Albatros poleca Państwa uwadze atrakcyjne tytuły w doskonałych cenach:

 

"Mam 3, 4, 5 latek" - teczki wyd. Olesiejuk, które bawią i uczą!

Książeczki edukacyjne dla dzieci w różnym wieku, które pomogą rozwinąć kreatywność, pomysłowość oraz podstawowe umiejętności potrzebne na początkowych etapach edukacji.

 

"Boys' Book. Mały odkrywca" Michele Lecreux, Celia Gallais, Clemence Roux de Luze

Wszystko, co trzeba wiedzieć, aby poradzić sobie w terenie! W "Boys' Book - Mały odkrywca" znajdziesz mnóstwo informacji oraz opisy kształcących zabaw w terenie!

 

Popołudniowe nowości wydawnicze z dnia 28-05-2013 w dystrybucji FK Olesiejuk

Nowości

Firma Księgarska Olesiejuk poleca w swojej dystrybucji popołudniowe nowości wydawnicze:

 

"Skuter Janka" w serii Mały Chłopiec od Wydawnictwa Olesiejuk

Historyjka, dzięki której dziecko może identyfikować się z bohaterem i puścić wodze swojej fantazji.

 

Idealne przed urlopem - kursy językowe Beaty Pawlikowskiej z cyklu "Blondynka na językach"

Nowości

Firma Księgarska Olesiejuk poleca podróże językowe z Beatą Pawlikowską z cyklu: "Blondynka na językach"

 

Bestsellery wyd. Albatros w pocketowym formacie!

Nowości

Firma Księgarska poleca Państwa uwadze bestsellery wydawnictwo Albatros w pocketowym formacie!:

 

Życie w słoiku" - sensacyjne odkrycie Ireny Sendler i jej bohaterska historia!

Nowości

Firma Księgarska Olesiejuk oraz wydawnictwo Andrzej Findeisen/AMF Plus Group przedstawiają biografię Zofii Sendlerowej pt." Życie w słoiku" autorstwa Jacka Mayer'a:

 

FK Olesiejuk przedstawia premierowe tytuły

Nowości

FK Olesiejuk przedstawia premierowe tytuły wydawnictw: Albatros, MAG, Oficynka:

 

"Korzenie niebios" - pierwsza nierosyjska powieść z cyklu Uniwersum Metro 2033!

Nowości

Firma Księgarska Olesiejuk o wydawnictwo Insignis Media przedstawiają pierwszą część cyklu: "Uniwersum" zatytułowaną "Korzenie niebios":

 

Przedstawiamy majowe nowości wyd. Świat Książki!

Nowości

Firma Księgarska Olesiejuk poleca majowe nowości tytułowe wydawnictwa Świat Książki:

 

Porywające opowieści w doskonałych cenach!

Nowości

Firma Księgarska Olesiejuk i wydawnictwo Otwarte poleca "Porywające opowieści w doskonałych cenach"!

 

Wydawnictwo MELANŻ zaprasza na IV Warszawskie Targi Książki

Wydawnictwo MELANŻ i Firma Księgarska Olesiejuk zapraszają na spotkania z autorami książek

 
 

Podpalaczka" Stephena Kinga - teraz również w oprawie twardej!

Nowości

Firma Księgarska Olesiejuk i wydawnictwo Albatros anonsują publikację "Podpalaczki" Stephena Kinga w twardej obwoucie!

 

Nowości wydawnicze w dystrybucji FK Olesiejuk

Nowości

Firma Księgarska Olesiejuk poleca Państwa uwadze ostatnie nowości wydawnicze będące w dystrybucji FK Olesiejuk:

 

Kultowa trylogia milionów czytelniczek na całym świecie!

Nowości

Firma Księgarska Olesiejuk poleca Państwa uwadze kultową trylogię milionów czytelniczek na całym świecie autorstwa Paula Simonsa:

 

"Mistrz i Małgorzata" - wielowątkowa powieść Michaiła Bułhakowa w cyklu "Perły Literatury" wyd. Bellona!

Nowości

Firma Księgarska i wydawnictwo Bellona polecają "Mistrza i Małgorzatę" i "Rozważną i romantyczną" w serii "Perły literatury":

 

Przepisy na udane grillowanie z przyjaciółmi!

Nowości

Wydawnictwo Olesiejuk, G+J i Filo przedstawiają apetyczne propozycje na sezon grillowy 29013:

 

"Iron Man. Moja podróż przez Niebo i Piekło z Black Sabbath"

Nowości

25 kwietnia ma premierę Tony'ego Iommi współzałożyciela i gitarzysty Black Sabbat.

 
 

Premierowe książki wydawnictwa Świat Książki

Nowości

Książki historyczne, fantastyka, a także poradnik "Sztuka życia dla mężczyzn" - prezentujemy pozycje z wydawnictwa Świat Książki, które wznowiło niedawno działalność.

 

"Powiedz mi DLACZEGO?"

Ta książka przynosi odpowiedzi na ponad 180 pytań stawianych przez dzieci, na które dorośli nie zawsze potrafią odpowiedzieć.

 

Polecamy nowe tytuły wyd. G+J Książki!

Nowości

Firma Księgarska Olesiejuk i wydawnictwo G+J Książki polecają Państwu kilka najnowszych tytułów z różnych gatunków, m.in: fantastykę, biografie, wspomnienia oraz poradniki, w tym językowe:

 

"Wierszyki na dobranoc"

Na dobranoc, na dobry, słodki sen dziecka można poczytać wierszyki, które przeniosą malucha i rodzica w bajkowy świat, z którego aż nie chce się wracać do rzeczywistości.

 

Nowości wydawnicze w dystrybucji FK Olesiejuk z dnia 12-04-2013!

Nowości

Firma Księgarska poleca Państwa uwadze kilka tytułów dystrybuowanych 12 kwietnia 2013 roku:

 
 
Serwis używa plików cookie, które są niezbędne do komfortowego korzystania z portalu, m.in. utrzymania sesji logowania. Możesz w dowolnej chwili zmodyfikować ustawienia cookie w swojej przeglądarce. Aby dowiedzieć się więcej przeczytaj informacje o cookie.