RSS : Wiadomości
fesstiwal słowa w piosence
--

Promocje w Wydawnictwie SALWATOR

Nowości

Zapraszamy sklepu internetowego wydawnictwa Salwator! Do końca czerwca rabaty na wydawnictwa ks. Marka Dziewieckiego.

 

Nowości Wydawnictwa SALWATOR - marzec 2014

Nowości

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z marcową ofertą Wydawnictwa SALWATOR:

 

Świąteczne nowości Wydawnictwa Salwator

Nowości

Serdecznie polecamy w ten przedświąteczny czas prezentów najnowsze publikacje wydawnictwa Salwator:

 

Świąteczny prezent - Dajemy Słowo!

Nowości

Drodzy Czytelnicy! Dobra, wartościowa książka pod choinką to zawsze trafiony prezent. Polecamy świąteczne prezenty od wydawnictwa Salwator!

 

Nowości Wydawnictwa SALWATOR - listopad 2013 r.

Nowości

Drodzy Czytelnicy, Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą ofertą wydawnictwa Salwator:

 

Nowości Wydawnictwa Salwator - październik 2013

Nowości

Drodzy Czytelnicy! zapraszamy do zapoznania się z nowościami krakowskiego wydawnictwa Salwator:

 

Nowości Wydawnictwa Salwator - czerwiec 2013 r.

Nowości

Drodzy Czytelnicy! Skoro lato ma nadejść nieprędko, mamy powód do sięgnięcia po dobrą lekturę. Deszcz niesie ze sobą książki dla tych, którzy chcą ten czas spędzić z prawdziwą intelektualną przyjemnością. Życiowe wybory są przecież dla nas...

 

Nowości Wydawnictwa SALWATOR - maj 2013 r.

Nowości

Drodzy Czytelnicy, "Imię kobiety" - książka znanego francuskiego autora Daniela Ange - pozwoli każdej kobiecie odnaleźć w sobie Maryję, a każdemu mężczyźnie zobaczyć Ją w kobiecie. Natomiast już na czerwiec, miesiąc poświęcony Jezusowi, przygotowaliśmy książkę "Kontemplacja Serca Jezusa". Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nowościami wydawniczymi Salwatora.

 

Benedyktowi XVI w podziękowaniu za pontyfikat

Nowości

Drodzy Czytelnicy,   Dziękując naszemu Papieżowi Benedyktowi XVI za każde słowo kierowane do nas z miłością i troską, za naukę, za postawę, która umacnia nas w wierze i jest wzorem prawdziwej pokory, polecamy publikacje, które pomogą nam bliżej poznać naukę naszego Wielkiego Pasterza.

 

Nowości Wydawnictwa Salwator - styczeń 2013

Nowości

Szanowni Państwo, Witamy serdecznie w nowym roku i zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. W styczniu wydawnictwo Salwator chce polecić Państwu dodruki i nowe wydania naszych książek, których nakłady się wyczerpały, a o które często Państwo pytali. Postanowiliśmy zatem wypełnić tę lukę i mamy nadzieję, że publikacje te spotkają się z dużym zainteresowaniem.

 

Grudniowa promocja w Wydawnictwie SALWATOR

Wydawnictwa

Drodzy Czytelnicy! Do końca grudnia trwa promocja na wybrane 50 tytułów. Rabaty od 15 do 60%.

 

Wydawnictwo Salwator na Adwent i Boże Narodzenie - cz II

Nowości

Drodzy Czytelnicy! Zbliża się dla nas, katolików, ważny, czas - Adwent i Boże Narodzenie. Wydawnictwo SALWATOR zachęca, by nie był on wyłącznie wypełniony bezmyślną konsumpcją, postrzegany jako jedynie święta rodzinne czy dni odpoczynku. Otwórzmy drzwi Nowonarodzonemu!

 

Wydawnictwo Salwator na Adwent i Boże Narodzenie - cz I

Nowości

Drodzy Czytelnicy! Zbliża się dla nas, katolików, ważny, czas - Adwent i Boże Narodzenie. Wydawnictwo SALWATOR zachęca, by nie był on wyłącznie wypełniony bezmyślną konsumpcją, postrzegany jako jedynie święta rodzinne czy dni odpoczynku. Otwórzmy drzwi Nowonarodzonemu!

 
 

Jesienne nowości Wydawnictwa SALWATOR

Nowości

Szanowni Państwo, Październik zapowiada się obiecująco! Już dzisiaj cieszymy się na spotkanie z Państwem podczas Targów Książki w Krakowie (25-28 października) oraz zachęcamy do zapoznania się z naszymi jesiennymi nowościami.

 

"Anielskie babeczki" siostry Anieli objęte patronatem medialnym Religia.tv

Wydawnictwa

Szanowni Państwo!   Jest nam niezmiernie miło poinformować, że długo wyczekiwana książka siostry Anieli objęta została wyłącznym patronatem medialnym kanału telewizyjnego Religia.tv.  

 

Publikacje Kardynała Carlo Marii Martiniego

Nowości

Drodzy Czytelnicy, zaledwie kilka dni temu pożegnaliśmy jednego z najwybitniejszych osobistości współczesnego Kościoła – Kardynała Carlo Marię Martiniego.

 

Zaczytany Sierpień z Salwatorem! Rabaty od 30% do 50%!!!

Wydawnictwa

Zachęcamy do skorzystania z wakacyjnej promocji wydawnictwa Salwator!

 

"Królestwo Boże a Kościół"

Zapowiedzi

Już niebawem nakładem wydawnictwa Salwator ukaże się książka próbująca zrozumieć i opisać relacje między Królestwem Bożym a Kościołem.

 

"Fascynacja pięknem. Między Biblią i teologią"

Zapowiedzi

Już niebawem do sprzedaży nakładem wydawnictwa Salwator trafi książka "Fascynacja pięknem. Między Biblią i teologią" kardynała Gianfranco Ravasiego i Marco Ivana Rupnika.

 

Nowości Salwatora

Nowości

Prezentujemy nowe, różnorodne książki od wydawnictwa Salwator, wśród których każdy czytelnik znajdzie dla siebie coś interesującego!

 

Nowość Salwatora - "Skała" w twardej oprawie!

Nowości

"Skała. Rekolekcje lectio divina ze świętym Piotrem. Dzieje Apostolskie" - szósty tom serii autorstwa księdza Krzysztofa Wonsa ukazał się właśnie w twardej oprawie.

 

Nowości Wydawnictwa Salwator - maj 2012 - cz. II

Nowości

Krakowskie wydawnictwo Salwator prezentuje Państwu kilka swoich majowych nowości wydawniczych:

 
 

Podziękowanie za liczny udział w XVIII Targach Wydawców Katolickich

Wydawnictwa

Drodzy Czytelnicy! Wydawnictwo SALWATOR serdecznie dziękuje za obecność wielu z Państwa na XVIII Targach Wydawców Katolickich. W pięknych wnętrzach Arkad Kubickiego w Warszawie nasze książki kupiło ponad 1000 osób.  

 

Nowości Wydawnictwa SALWATOR - kwiecień 2012

Nowości

Krakowskie wydawnictwo Salwator poleca swoje kwietniowe nowości tytułowe:

 

Zaproszenie do Warszawy od Salwatora - XVIII Targi Wydawców Katolickich

Wydawnictwa

Serdecznie zapraszamy na XVIII Targi Wydawców Katolickich, które odbędą się w terminie 20-22 kwietnia 2012 w Arkadach Kubickiego na Zamku Królewskim w Warszawie.

 

"Ciemne strony życia"

Zapowiedzi

Już niebawem w wydawnictwie Salwator ukaże się książka, która spróbuje odpowiedzieć na pytanie, gdzie jest Bóg, gdy dzieje się nieszczęście - "Ciemne strony życia"Moniki Nemetschek".

 

Nowości Wydawnictwa Salwator - marzec 2012

Zapowiedzi

Prezentujemy marcowe publikacje wydawnictwa Salwator! W tym miesiącu wydawnictwo poleca nowe rozważania drogi krzyżowej Noemi. Prezentuje także książkę Czesława Ryszki na temat problemów ostatecznych naszych czasów. Aneta Kania wprowadzi Państwa we fragmenty swojego życia, które w jednej chwili zrobiło zwrot o 180 stopni. Paolo Curtaz zabierze nas w porywającą podróż przez ostatnie godziny życia Jezusa Chrystusa. A dzięki wzruszającym, czasem wręcz wstrząsającym listom zebranym w książce Ojca...

 

"Dotyk Bożej Miłości"

Zapowiedzi

Wydawnictwo Salwator poleca książkę, która stanie się idealnym przyczynkiem do refleksji w czasie Wielkiego Postu - "Dotyk Bożej Miłości" Anselma Gruna

 

Wydawnictwo SALWATOR poleca książki o miłości

Nowości

Szanowni Państwo! Z okazji „Walentynek” chcielibyśmy Państwu przypomnieć książki Wydawnictwa SALWATOR, które mówią o najważniejszym dla chrześcijanina uczuciu – MIŁOŚCI.

 

Nowości Wydawnictwa SALWATOR - luty 2012

Zapowiedzi

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi nowościami książkowymi. W tym miesiącu proponujemy zarówno literaturę poradnikową, jak i publikacje z dziedziny duchowości oraz teologii. Przypominamy również wartościowe nagrania na płytach CD oraz publikacje, które cieszyły się Państwa bardzo dużym zainteresowaniem.

 

Plebiscyt na Najlepsze Książki Roku - Edycja 2011

Wydawnictwa

4 tytuły Wydawnictwa SALWATOR biorą udział w plebiscycie wortalu literackiego granice.pl na "Najlepsze Książki Roku - Edycja 2011".

 

Nowości Wydawnictwa SALWATOR

Nowości

Przedstawiamy nowości tytułowe wydawnictwa krakowskiego Salwator

 

Interes z Aborcją- kto zarabia na zabijaniu

Recenzje

"Nie zabijaj" 2 Księga Mojżeszowa, Rozdział 20 werset 13. Recenzję książki "Interes z Aborcją" Aleksandry M Linder postanowiłem zacząć nietypowo umieszczając na samym początku jedno z przykazań Bożego dekalogu danego Mojżeszowi na górze Synaj około 1513 roku p.n.e.

 

50 tytułów z rabatem od 40% do 80%!

Wydawnictwa

Drodzy Czytelnicy! Wydawnictwo SALWATOR zachęca do skorzystania z wyjątkowej ZIMOWEJ PROMOCJI!

 

Nowości Wydawnictwa Salwator - grudzień 2011

Nowości

Życie biegnie naprzód, błądząc po krętych drogach, pozwalając nam czasem na chwile wytchnienia, na pochylenie się nad słowem, które ubogaca, odświeża, pozwala na dalszą solidną wędrówkę. Niech świąteczny miesiąc przyniesie oddech w życiowych zmaganiach i da możliwość dobrej lektury... Oto kilka nowości z oferty wydawnictwa Salwator.

 

Salwator zaprasza na XIV Kiermasz Wydawców Katolickich!

Wydarzenia

Zapraszamy do Lublina na XIV Kiermasz Wydawców Katolickich. Kiermasz w tym roku odbędzie się w dniach 29.11 - 1.12.2011.  

 

Wydawnictwo SALWATOR zaprasza na 15. Targi Książki w Krakowie

Wydarzenia

Szanowni Państwo! Zapraszamy w imieniu wydawnictwa Salwator do odwiedzenia jubileuszowej 15. edycji Targów Książki w Krakowie w dniach 3-6 listopada 2011 r.

 

Wydawnictwo Salwator na Boże Narodzenie

Zapowiedzi

Choć mamy dopiero połowę października wydawnictwo Salwator przygotowało ofertę dla tęskniących do Bożym Narodzeniem. Zapraszamy do zapoznania się z jej treścią!

 

Salwator walczy z korupcją

Nowości

Nowa książka wydawnictwa Salwator "Nędza korupcji" autorstwa Anny Lewickiej Strzałeckiej porusza problematykę największych afer korupcyjnych i łapówkarstwa. Zapraszamy do zapoznania się w tą pozycją!

 

Nowości Wydawnictwa SALWATOR - październik 2011

Nowości

Nadeszła jesień, a wraz z nią wydawnictwo Salwator prezentuje nowości wydawnicze. Szczególnie polecamy elegancki terminarz ks. Eugeniusza Burzyka na rok 2012. Możemy go wypełnić planami na przyszły rok, słuchając najnowszej płyty Leszka Długosza. W tym miesiącu zachęcamy do zmierzenia się z własnymi wadami w tryskającej humorem książce Alessandro Pronzato "Święte pawie i baranki Boże. Folwark ewangeliczny". Warto się dowiedzieć, czy jesteś barankiem, rybą, a może mrówką? Proponujemy...

 

Książki z działu "Joseph Ratzinger - Benedykt XVI" - 30% Taniej!

Wydawnictwa

Na koniec wakacji wydawnictwo Salwator przygotowało dla Państwa niespodziankę w postaci 30% rabatu na książki z działu "Joseph Ratzinger - Benedykt XVI". Promocja ważna jest do końca września 2011 roku.   Zapraszamy do DZIAŁU:   JOSEPH RATZINGER - BENEDYKT XVI - 30% TANIEJ

 

"Mroźnym świtem Apokalipsy. Political Fiction"

Zapowiedzi

Nakładem wydawnictwa Salwator niebawem trafi do księgarń książka Andrzeja Rekiela "Mroźnym świtem Apokalipsy", która zapowiada się co najmniej interesująco!

 

"Fascynacja złem" w Salwatorze

Zapowiedzi

Na księgarniane półki nakładem wydawnictwa Salwator trafia właśnie "Fascynacja złem" Giovanniego Cucciego.

 

Nowość Salwatora - "Listy z Tanzanii" oraz super oferta wakacyjna

Nowości

Polecamy nowość wydawniczą Salwatora - książkę księdza Zenona Zgudziaka SDS - "Listy z Tanzanii". Na wakacje wydawnictwo przygotowało także ofertę promocyjną w postaci obniżki cen niektórych powieści o 50%. Oferta jest ważna do końca sierpnia 2011 roku i dotyczy klientów detalicznych.

 

Nowości książkowe wydawnictwa Salwator

Nowości

Przedstawiamy Państwu nowości edytorskie krakowskiego wydawnictwa Salwator:

 

Nowości w Wydawnictwie Salwator, lipiec 2011

Nowości

W tym miesiącu polecamy trzy audiobooki wydawnictwa Salwator. Mamy nadzieję, że tematyka podjęta w nagraniach spotka się z Państwa zainteresowaniem.

 

Dzień Ojca z Wydawnictwem SALWATOR

Zapowiedzi

Rola ojca we współczesnym świecie bywa zafałszowana przez stereotypy i śmiało można stwierdzić, że jesteśmy świadkami kryzysu ojcostwa. Nie każdy ojciec zadał sobie pytanie jakim naprawdę jest ojcem i dlaczego? Ale z pewnością zadał je sobie autor książki "Zawód: tata" Krzysztof Pilch, który stworzył niezwykle treściwe i ciekawe kompendium o relacji ojca i dziecka.

 

Spotkanie z Agatą Puścikowską, autorką książki "Życia-rysy"

11 czerwca o godzinie 18:00 w Katolickim Centrum Kultury "Dobre miejsce" w Warszawie (ul. Dewajtis 3) odbędzie się emisja filmu "Mamut" w reżyserii Lukasa Moodyssona.

 

Dzień Dziecka, oferta Wydawnictwa SALWATOR

Z okazji nadchodzącego Dnia Dziecka wydawnictwo Salwator życzy: Wszystkiego najlepszego szczęścia i radości moc ciepłego słoneczka co dzień kolorowych snów co noc...   Oto propozycje Salwatora na prezent dla naszych najmłodszych Czytelników:    

 

Dzień Matki, oferta prezentowa Wydawnictwa SALWATOR

Nowości

Zbliża się Dzień Matki. Jednym z ciekawszych prezentów na tę okazję jest książka. Polecamy wydawnictwa, które oprócz ładnej oprawy edytorskiej, mają bardzo korzystne ceny. Prezentujemy zarówno książeczki albumowe, jak i ciekawe propozycje publikacji kulinarnych. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą wydawnictwa Salwator.

 

Nowości Wydawnictwa SALWATOR, maj 2011

Nowości

W tym miesiącu polecamy trzy nowości wydawnicze. Przypominamy, że mimo 5% podatku VAT na książki Wydawnictwo SALWATOR nie podniosło cen.

 

Uwierzyć w wiosnę. Etiudy na temat nadziei

Nowości

"Uwierzyć w wiosnę. Etiudy na temat nadziei" - poetycki album o odkrywaniu nadziei i niezwykłości chwili w pięknie otaczającego świata, w drugim człowieku, w sobie, dostrzegając wąską smugę światła nawet tam, gdzie wydaje się, że panuje jedynie ciemność.

 

III Tydzień Biblijny - rabat 30% oraz książka gratis

Nowości

W niedzielę 08.05.2011 roku, w całej Polsce rozpoczął się III Tydzień Biblijny, którego celem jest zachęcanie do czytania Pisma Świętego. W tym roku Tydzień Biblijny przebiega pod hasłem "Mów, o Panie, Twój sługa słucha". Patronem polskiego Dzieła Biblijnego jest papież Jan Paweł II.

 

Oferta prezentowa Wydawnictwa Salwator - Pierwsza Komunia Święta - rabat 30% do końca maja 2011

Wydawnictwa

Pierwsza Komunia Święta to ogromne wydarzenie duchowe, zarówno dla dzieci, jak i ich rodzin. Wydawnictwo Salwator przygotowało propozycję prezentów, podkreślających wymiar duchowy tego wydarzenia.

 

Salwator podsumowuje XVII Targi Wydawców Katolickich

Wydawnictwa

Na XVII Targach Wydawców Katolickich, wiele osób zapoznało się z ofertą Wydawnictwa Salwator. O Wydawnictwie oraz obecności na Targach Wydawców Katolickich, powiedziała w rozmowie z Marią Rachel Cimińska, Monika Szajer Dyrektor Marketingu Wydawnictwa Salwator.  

 

Podsumowanie XVII Targów Wydawców Katolickich - wydawnictwo Salwator

Wydarzenia

Chcielibyśmy serdecznie podziękować za obecność wielu z Państwa na XVII Targach Wydawców Katolickich. Bardzo nas ucieszyła duża frekwencja na naszym stoisku targowym.

 

Salwator zaprasza na Targi!

Wydarzenia

Serdecznie zapraszamy na XVII Targi Wydawców Katolickich, które odbędą się w terminie 8-10 kwietnia 2011 w Arkadach Kubickiego na Zamku Królewskim w Warszawie. Wydawnictwo SALWATOR będzie Państwa gościło na stoisku nr 60. Zaprezentujemy większość nowości, jakie ukazały się w 2010 oraz 2011 roku, ale także wystawimy książki, które cieszą się dużą popularnością wśród naszych czytelników. Wydawnictwo przygotowało wiele atrakcji dla klientów, dlatego warto do nas zajrzeć. Czas trwania ...

 

Nowości Salwatora

Nowości

Szanowni Czytelnicy, prezentujemy wam najnowsze książki wydawnictwa Salwator, w tym inspirujący zbiór wspomnień o Janie Pawle II.

 

Wydawnictwo Salwator zaprasza na XVII Targi Wydawców Katolickich

Serdecznie zapraszamy w imieniu wydawnictwa Salwator, na XVII Targi Wydawców Katolickich, które odbędą się w terminie 8-10 kwietnia 2011 w Arkadach Kubickiego na Zamku Królewskim w Warszawie.

 

II etap konkursu na najlepszą książkę katolicką

Wydawnictwo Salwator przeszło do II etapu konkursu na najlepszą książkę katolicką zorganizowanego przez portal literacki Granice.pl.

 

Nowości Wydawnictwa Salwator - marzec 2011

Nowości

Przedstawiamy nowości książkowe wydawnictwa Salwator za miesiąc marzec 2011.

 

Tłusty czwartek z Salwatorem

Drodzy Czytelnicy,w tym tygodniu mamy "Tłusty czwartek". Nic tak nie smakuje jak pyszne pączki i faworki naszej kochanej siostry Anieli. Polecamy jej książki kucharskie, w których znajdziemy przepisy fantastycznych ciast i deserów, dań obiadowych przekąsek, sałatek i surówek. Zbliża się nam okres postu, dlatego proponujemy zainspirowanie się w kuchni przepisami Pawła Lorocha

 

Salwator walczy z depresją!

Zapowiedzi

23 lutego obchodzimy światowy dzień walki z depresją. Według danych Światowej Organizacji Zdrowia depresja jest czwartą najpoważniejszą chorobą zdrowotną na świecie. Przygotowaliśmy dla Państwa ofertę książkową, w której poruszany jest ten problem, a także przedstawiane są sposoby na złagodzenie objawów tej choroby

 

Salwator zaprasza na Walentynki

Już niedługo walentynki. Jest to doskonała okazja, aby obdarować ukochaną osobę podarunkiem, którym może być dobra książka. Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z publikacjami wydawnictwa Salwator poświęconymi najważniejszemu uczuciu w życiu człowieka - miłości. Jest to miłość różna, w większości przypadków piękna, ale bywa też trudna i bolesna.    

 

Nowe książki u Olesiejuka!

Zapowiedzi

Firma Księgarska Jacek Olesiejuk niemal każdego dnia poszerza swoją ofertę. Oto kilka z jej najnowszych propozycji!

 
 

"Kościół a polityka"

Zapowiedzi

Już niebawem nakładem wydawnictwa Salwator ukaże się książka "Kościół a polityka" próbująca rozwikłać skomplikowane relacje między duchowieństwem a politykami.

 

Konkurs: "Dekalog za kulisami". Aktorskie rekolekcje w dziesięciu wywiadach

Konkursy

Zapraszamy wraz z wydawnictwem Salwator do wzięcia udziału w konkursie czytelniczym związanym z książką " Dekalog za kulisami". Są to rekolekcje z polskimi aktorami "zamknięte" w dziesięciu wywiadach.

 

"Bitwa o Kościół" - "Takiej dyskusji o Kościele w Polsce nie mieliśmy od 20 lat."

Bitwa o Kościół to książka, jakiej jeszcze nie było. Dwóch księży postanowiło rozpocząć dyskusję na kościelne tematy bolące i często niełatwe.

 

Nowości Wydawnictwa SALWATOR - styczeń 2011

Nowości

Przedstawiamy styczniowe nowości wydawnictwa Salwator.

 

"Co ogłupia nasze dzieci?"

Nowości

Wydawnictwo Salwator przygotowało w styczniu interesującą nowość - książkę "Co ogłupia nasze dzieci", poruszającą istotne problemy z jakimi mogą zmagać się rodzice i ich dzieci.

 

Wydawnictwo SALWATOR zaprasza na 14. Targi Książki w Krakowie

Wydarzenia

Z okazji zbliżających się 14. Targów Książki w Krakowie, które odbędą się w dniach 04-07.11.2010 na Terenach Targowych, ul. Centralna 41 A w Krakowie, Wydawnictwo SALWATOR przygotowało dla Państwa wiele atrakcyjnych rabatów, nagród i spotkań z autorami.

 

To pomoże ci żyć z osobą zazdrosną

Nowości

Niewielkich rozmiarów książeczka zawiera w sobie jednak szereg prawd o uczuciu, którego się wypieramy, które jednak przeszkadza nam w normalny funkcjonowaniu.

 

Katechizm w pigułce - łatwy do przełknięcia?

Zapowiedzi

Wśród nauczycieli religii, autorów podręczników, językoznawców, duszpasterzy trwa dyskusja, jak uczyć katechizmu, jakim językiem mówić do współczesnego człowieka, aby być zrozumiałym.

 
 
Serwis używa plików cookie, które są niezbędne do komfortowego korzystania z portalu, m.in. utrzymania sesji logowania. Możesz w dowolnej chwili zmodyfikować ustawienia cookie w swojej przeglądarce. Aby dowiedzieć się więcej przeczytaj informacje o cookie.