RSS : Wiadomości
fesstiwal słowa w piosence
--

Jeremy Rifkin laureatem konkursu My Company Choice

Rynek, Wydawnictwa

21 maja 2016 r., podczas Warszawskich Targów Książki, zostały ogłoszone wyniki konkursu MY COMPANY CHOICE dla wydawców i autorów książek o tematyce biznesowej.

 

Za nami długi weekend z książką

Murator Expo oraz Zarząd Warszawskich Targów Książki dziękują wszystkim uczestnikom i gościom 7. Warszawskich Targów Książki i 10. Targów Książki Akademickiej i Naukowej ACADEMIA! Już teraz zapraszamy na przyszłoroczne wydarzenie na PGE Narodowym, które odbędzie się w dniach 18-21 maja.

 

7. Warszawskie Targi Książki za nami

Tegoroczne 7. Warszawskie Targi Książki i towarzyszące im 10. Targi Książki Akademickiej i Naukowej ACADEMIA odbyły się w dniach 19-22 maja na PGE Narodowym.

 

7. Warszawskie Targi Książki - najciekawsze wydarzenia z niedzieli 22 maja

W niedzielę 22 maja zakończyły się 7. Warszawskie Targi Książki. Tegorocznym Gościem Honorowym były Węgry, które przyciągały odwiedzających nie tylko świetną literaturą, ale również bogatą historią i fascynującą kulturą. Niedziela obfitowała w wystawy, spotkania autorskie i inne atrakcje. Co przegapili ci, których zabrakło?

 

„Zdany egzamin". Rozmowa z Jackiem Orylem - dyrektorem Warszawskich Targów Książk

Prezentujemy rozmowę z dyrektorem Warszawskich Targów Książki Jackiem Orylem nagraną po zakończeniu imprez ostatniego dnia targów.

 

7. Warszawskie Targi Książki - najciekawsze wydarzenia - piątek, 20 maja

Poznaj literaturę Węgier, pozwól się porwać francuskojęzycznym pisarzom z różnych zakątków świata, spotkaj się z ulubionymi polskimi autorami na stoiskach wydawnictw - takie hasła towarzyszyły tegorocznym Warszawskim Targom Książki. Jakie są nasze osobiste odczucia?

 

Aż 72 spotkania autorskie na stoisku Firmy Księgarskiej Olesiejuk podczas Warszawskich Targów Książki

W tym roku Firma Księgarska Olesiejuk na swoim stoisku będzie gościć wydawnictwa: Albatros, Bukowy Las, Czerwone i Czarne, Drzewo Babel, Edipresse Książki, Fabryka Słów, Insignis, Jung-off-ska, Kosmos Kosmos, Mag, Melanż, Nowa Proza, Oficyna Wydawnicza Przybylik, Olesiejuk, Powergraph, Ringier Axel Springer, Skarpa Warszawska, Wydawnictwo Świat Książki oraz sklep internetowy swiatksiazki.pl. Szczegółowa lista spotkań z Autorami, które odbywać się będą od piątku do niedzieli, znajduje się...

 

7. Warszawskie Targi Książki - program imprez - piątek, 20 maja

Mamy zaszczyt przedstawić państwu program drugiego dnia Warszawskich Targów Książki. To już 7 edycja wielkiego święta czytelników, autorów oraz wydawców!

 

Wielkie otwarcie za nami!

– 7. Warszawskie Targi Książki i 10. Targi ACADEMIA to ponad 800 wystawców z 25 krajów i 1000 autorów. Targi obejmują ponad 1500 spotkań – mówił podczas otwarcia targów ich dyrektor Jacek Oryl.

 

Wydawnictwo Akapit Press poleca

Łódzkie wydawnictwo Akapit Press poleca swoje nowości tytułowe, które przygotowało z myślą o swoich młodych czytelnikach na Warszawskie Targi Książki:

 

Prawo autorskie w dobie cyfrowej - aspekty praktyczne w działalności wydawnicze

Prawo

Biblioteka Analiz, Kancelaria Adwokacka Lassota i Partnerzy oraz Kancelaria Prawnicza PATRIMONIUM zapraszają na konferencję „Prawo autorskie w dobie cyfrowej – aspekty praktyczne w działalności wydawniczej”.

 

Wydawnictwo Egmont na Warszawskich Targach Książki

Mam przyjemność zaprosić Państwa na moc atrakcji, które będą towarzyszyć tegorocznym Warszawskim Targom Książk

 

Dom Wydawniczy REBIS zaprasza na Warszawskei Targi Ksiązki

Dom Wydawniczy REBIS zaprasza na Warszawskie Targi Książki (19-22 maja, Warszawa, Stadion Narodowy – stoisko 96/D13)

 

7. Warszawskie Targi Książki -Wielkie otwarcie-Nagy megnyitás - program branżowy

Tradycji stanie się zadość, kiedy to w czwartek w samo południe zainaugurowane zostaną 7. Warszawskie Targi Książki, tym razem wraz z szacownym Gościem Honorowym – Węgrami i równie znakomitym Gościem Specjalnym – Barceloną i literaturą katalońską, a także w towarzystwie wspaniałych przedstawicieli z kraju i zagranicy. Uroczystość uświetni wręczenie Honorowej Nagrody Warszawskich Targów Książki IKAR.

 

MG zaprasza na spotkania z Autorami podczas Warszawskich Targów Książki

Warszawskie wydawnictwo MG zaprasza wszystkich czytelników 7. Warszawskie Targi Książki, na Stadion Narodowy - stoisko 2, sektor H.

 

Salon Literacka Ukraina

Zapraszamy na stoisko wydawnictw ukraińskich - „Salon Literacka Ukraina″ - na Warszawskich Targach Książki (nr stoiska 104/D15). Uroczyste otwarcie odbędzie się 19 maja o godz. 14.00 na stoisku.

 

Książkowe Klimaty na Warszawskich Targach Książki

Jutro Książkowe Klimaty zaczynają literackie święto podczas Międzynarodowych Warszawskich Targów Książki:

 

Targi w pigułce

Już od najbliższego czwartku do niedzieli bramy Stadionu staną otworem dla miłośników książek. To najwyższy czas, by zaplanować wizytę na Targach.

 

Sic! na Warszawskich Targach Książki

7. Warszawskie Targi Książki zaczynają się już w najbliższy czwartek, 19 maja, na Stadionie Narodowym.

 

NCK na Warszawskich Targach Książki (19-22 maja)

Podczas Warszawskich Targów Książki nasze publikacje będą dostępne w specjalnych cenach, a ponadto odbędą się spotkania z naszymi autorami. Zapraszamy do stoiska nr 108/D15 na Stadionie Narodowym.

 

Nordic Noir z Danii na Warszawskich Targach Książki

21 maja na Warszawskich Targach Książki będzie można spotkać aż czworo autorów bestsellerowych duńskich kryminałów, wielokrotnie nagradzanych, tłumaczonych na ponad 20 języków, kupowanych przez wytwórnie filmowe. Czworo autorów – ale aż pięć piszących osób! Jak to możliwe?

 

Zagraniczni goście Wydawnictwa Sonia Draga na Warszawskie Targi Książki

Tegoroczne Targi Książki w Warszawie odwiedzi kilku znakomitych autorów, których książki poleca Wydawnictwo Sonia Draga.

 

Spotkajmy się na Targach

Międzynarodowe Warszawskie Targi Książki to przede wszystkim spotkanie czytelników z autorami, tłumaczami, ilustratorami, ludźmi, którzy zapis ludzkiej myśli, wiedzy i talentu zamieniają w dzieło typograficzne czyli książkę. Jest to takie uniwersum wokół którego skupia się od czas wynalezienia druku nasza uwaga ale również nagromadzona wiedza i doświadczenie. I właśnie ta nagromadzona wokół niej mądrość scala wokół siebie oddanych jej ludzi książki, literatury, druku, ale przede wszystkim...

 

Warszawskie Targi Książki - Kalejdoskop kultur

Program tegorocznych Warszawskich Targów Książki będzie barwny i wielokulturowy. Przyczyni się do tego nie tylko ponad 200 zagranicznych wystawców z 23 krajów: Austrii, Australii, Belgii, Białorusi, Bułgarii, Chorwacji, Czech, Francji, Grecji, Hiszpanii, Holandii, Kanady, Niemiec, Rumunii, Słowacji, USA, Szwajcarii, Szwecji, Chin (Tajwanu), Ukrainy, Węgier, Wielkiej Brytanii i Włoch.

 

Zapowiedzi 7. WTK - Literatura z Węgier i Katalonii

Tegoroczne Warszawskie Targi Książki stać będą pod znakiem literatury Węgier (Gość Honorowy) oraz Barcelony i literatury katalońskiej (Gość Specjalny).

 

1.Warszawskie Targi Książki Artystycznej

Już za tydzień (27-29 listopada) odbędzie się pierwsza edycja współorganizowanych przez Księgarnię Artystyczną Bookoff 1 Warszawskich Targów Książki Artystycznej / Warsaw Art Book Fair.

 

Centrala na Warszawskich Targach Książki Artystycznej

W tym tygodniu widzimy się z wydawnictwem komiksowym Centrala na Warszawskich Targach Książki Artystycznej. Na swoim stoisku będą gościć Martę Zabłocką, Olgę Wróbel, Michała Rzecznika, AnFau oraz Joannę Ruszczyk.

 

6.WTK - Dziękują!

Od 2013 roku gwiazdy muzyczne występujące na Stadionie Narodowym mają wysoko postawioną poprzeczkę – koncerty Depeche Mode i Paula McCartneya przyciągały ponad pięćdziesięciotysięczną publiczność. Rok ten okazał się również przełomowy dla debiutujących na Stadionie Warszawskich Targów Książki – nasza impreza wzbudziła wtedy zainteresowanie 60 tysięcy czytelników. Tegoroczna edycja ustanowiła kolejny rekord – ponad 72.000 gości!

 

Za nami 6. Warszawskie Targi Książki i 9. Targi Książki Akademickiej i Naukowej

Dziękujemy Francji gościowi honorowemu Targów, a także Wystawcom, Partnerom i Patronom oraz wszystkim gościom, którzy przez cztery dni tworzyli niezwykłą atmosferę Wielkiego Święta Książki na Stadionie Narodowym.

 

Za nami 6. Warszawskie Targi Książki

Ponad 850 wystawców, Francja gościem honorowym, świętowanie 250-lecia teatru publicznego w Polsce, czytelnicze akcje, bogaty program wydarzeń dla dzieci oraz wiele innych atrakcji miało miejsce na 6. Warszawskich Targach Książki, które zakończyły się w niedzielę.

 

Węgrzy i literatura katalońska. Zaproszenia na przyszły rok

W niedzielę 17 maja o godz. 16. na głównej scenie Warszawskich Targów Książki przedstawiciele Francji, gościa honorowego obecnych targów, symbolicznie przekazali tytuł gościa honorowego Węgrom, którzy tę rolę będą pełnić w roku przyszłym.

 

Ostatni dzień 6. Warszawskich Targów Książki

To już ostatnia szansa na zakupienie książek, spotkanie się z autorami, odwiedzenie ulubionych wydawców, wysłuchanie wykładów. Kończą się Warszawskie Targi Książki na Stadionie Narodowym. Przedstawiamy program ostatniego dnia.

 

Trzeci dzień 6. Warszawskich Targów Książki

Kolejny dzień święta ludzi książki trwa na Stadionie Narodowym w Warszawie. Co warto dzisiaj zobaczyć, gdzie można spotkać swoich ulubionych pisarzy? Sprawdźcie dzisiejszy program.

 

Otwarcie 6. Warszawskich Targów Książki

W samo południe na Stadionie Narodowym odbyła się uroczystość oficjalnego otwarcia 6. Warszawskich Targów Książki oraz 9. Targów Książki Akademickiej i Naukowej ACADEMIA, którą uświetniała obecność wielu przedstawicieli władz państwowych i samorządowych, także licznie reprezentowany korpus dyplomatyczny i instytucjonalni partnerzy Targów.

 

Francja na Warszawskich Targach Książki (14-17 maja) / La France à la Foire du Livre de Varsovie (14-17 mai)

Od czwartku 14 maja do niedzieli 17 maja odbędą się na Stadionie Narodowym w Warszawie 6. Warszawskie Targi Książki. Francja jest ich gościem honorowym!

 

Rewolucyjna wizualna metoda nauki pisma chińskiego - zaprasza wydawnictwo PWN

W imieniu Wydawnictwa Naukowego PWN oraz Tri-Ring Group Corp. mamy przyjemność zaprosić Państwa na spotkanie z „Chineasy", książką prezentującą rewolucyjną wizualną metodę nauki pisma chińskiego, która podbiła listy bestsellerów na całym świecie.

 

Spotkania z finalistami Nagrody Kapuścińskiego

Organizatorzy 6. edycji Nagrody im. Ryszarda Kapuścińskiego za Reportaż Literacki przygotowali bogaty program spotkań z finalistami konkursu, które odbędą się w trakcie Warszawskich Targów Książki

 

Wystawa: „Jerzy Giedroyc i jego dzieło. Dorobek biblioteki „Kultury” - zaprasza Instytut Książki

W imieniu Grzegorza Gaudena, dyrektora Instytutu Książki oraz Wojciecha Sikory, prezesa Instytutu Literackiego Kultura serdecznie zapraszamy na otwarcie wystawy „Jerzy Giedroyc i jego dzieło. Dorobek biblioteki „Kultury”, które odbędzie się 14 maja o godz. 14.30 (WTK, Stadion Narodowy, Hol Centrum Konferencyjnego, poziom 2)

 

Witamy na Targach!

Proszę Państwa, już dzisiaj rozpoczynają się 6. Warszawskie Targi Książki o międzynarodowym charakterze; z zagranicy gościmy ponad 121 wydawców z 28 krajów. Oprócz tego 850 wydawców z Polski oraz także 700 autorów z Polski i zagranicy.

 

Członkowie OW SPP na warszawskich targach książki

Warszawskie Targi Książki 14-17 maja 2015 Stadion Narodowy w Warszawie  

 

Nominacje do Nike 2015

Olga Tokarczuk, Andrzej Stasiuk, Sylwia Chutnik, Jacek Dehnel, Ignacy Karpowicz, Eugeniusz Tkaczyszyn-Dycki, Adam Zagajewski, Magdalena Tulli, Jacek Podsiadło czy Szczepan Twardoch. Oto niektórzy spośród 20 autorów nominowanych do 19. edycji Nike.  

 

Wydawnictwo ALBATROS zaprasza na 6. Warszawskie Targi Książki

Wydawnictwo Albatros z przyjemnością zaprasza na stoisko 72C na 6. Warszawskich Targach Książki, odbywających się od 14 do 17 maja na Stadionie Narodowym w Warszawie.  

 

Czytelnictwo i rynek książki: Francja - Polska - Europa | Warszawskie Targi Książki

Instytut Francuski w Polsce i Warszawskie Targi Książki zapraszają na konferencję:„Czytelnictwo i rynek książki: Francja – Polska – Europa" – branżowy panel dyskusyjny.

 

Prof. Bogdan Chazan na temat "Dowód przeciwko eutanazji"

Wydawnictwo „Bernardinum” zaprasza na dyskusję pt. „Dowód przeciwko eutanazji”. Gośćmi specjalnymi będą prof. Bogdan Chazan i Tadeusz Dobek (uwięziony w ciele od 40 lat).

 

6.WTK - więcej niż Targi

Przed nami 6.Warszawskie Targi Książki, których tegorocznym gościem honorowym jest Francja, a oprócz licznego grona francuskich wydawców, pisarzy i agentów literackich powitamy 850 wystawców z Polski i 28 innych krajów:

 

WTK i wydawnictwo Inicjał zapraszają na promocję: Poczet Wydawców Książki Polskiej - Książka wyzwolona 1918-1950

Wydawnictwo Inicjał oraz Warszawskie Targi Książki zapraszają na promocję kolejnego tomu Pocztu Wydawców Książki Polskiej" - Książka wyzwolona 1918-1950 (autorzy: Jan Okopień, Joanna Czarkowska).    

 

Wydawnictwo Sic! na Warszawskich Targach Książki

W dniach 14 - 17 maja zapraszamy na Warszawskie Targi Książki, które odbywać się będą na Stadionie Narodowym. Przyjdźcie na nasze stoisko nr 71 w sektorze D8 gdzie sprzedawać będziemy książki z 25% rabatem!  

 

Nowości „Więzi” na Targach Książki

Nowości

Wydawnictwo Więź prezentuje swoje ostatnie nowości wydawnicze z myślą o 6. Warszawskich Targach Książki:

 

Po numerze nas poznacie!

Wydawnictwo Karakter poleca Państwa uwadze swoje stoisko nr. 69/D8 oraz spotkania z ich autorami:

 
 

„Więź” na Warszawskich Targach Książki

Już za kilka dni 6.Warszawskie Targi Książki na Stadionie Narodowym w Warszawie! Zaprasza wydawnictwo Więź!

 

PTWK - Zaproszenie - Żyjące książki. Skarby Muzeum Książki Dziecięcej w Warszawie

Polskie Towarzystwo Wydawców Książek zaprasza na dyskusję panelową pt. „Żyjące książki. Skarby Muzeum Książki Dziecięcej w Warszawie":

 

Warszawskie Targi Książki - Program dla profesjonalistów

6. Warszawskie Targi Książki jak co roku proponują mnóstwo ciekawych paneli dyskusyjnych, spotka z najnowszymi światowymi trendami na rynku wydawniczym!

 

Spotkania autorskie na stoisku Firmy Księgarskiej Olesiejuk - 6. Warszawskie Targi Książki

6. Warszawskie Targi Książki 14-17.05.2015. Spotkania autorskie na stoisku Firmy Księgarskiej Olesiejuk (nr stoiska 68 i 79, sektor D10)

 

Zimbardo na Narodowym // 16 maja, g. 12.00 // Warszawskie Targi Książki

Już 16 maja Profesor Zimbardo spotka się z polskimi czytelnikami i fanami podczas oficjalnej premiery swojej książki „Gdzie ci mężczyźni?”.    

 

Dom Wydawniczy REBIS zaprasza na Warszawskei Targi Ksiązki

Z okazji Warszawskich Targów Książki Dom Wydawniczy REBIS przygotował wiele ciekawych nowości dla naszych czytelników

 

Wydawnictwo Literackie: Tomiki znakomitych polskich poetek i poetów aż do 60% taniej!

Nowości

Już niecały tydzień dzieli nas od Warszawskich Targów Książki. Wydawnictwo Literackie czeka na Państwa na swoim stoisku numer 54/D8.

 

Spotkania z autorami na 6. Warszawskich Targach Książki

Wydawnictwo Iskry zaprasza Państwa na 6, Warszawskie Targi Książki, na swoje stoisko 73/D9:

 

Majowe spotkania z Czytelnikami

Wydawnictwo naukowe DIALOG uroczyście ogłasza maj miesiącem spotkań z Czytelnikami! Oto przejrzysta lista warszawskich miejsc, w których będą obecni:

 

6. Warszawskie Targi Książki - warto przyjść po autograf

W progach tegorocznych Targów zawita blisko 800 autorów z Polski i zagranicy.

 

Odliczamy dni do Targów

Proszę Państwa szybkimi krokami zbliżają się do nas 6. Warszawskie Targi Książki. Zostały nieco ponad dwa tygodnie.

 

Świętuj razem z nami!

Warszawskie Targi Książki jak zawsze proponują mnóstwo atrakcji: 700 autorów z Polski i zagranicy ale przede wszystkim przywitamy Francję jako gościa specjalnego 6.Międzynarodowych Warszawskich Targów Książki.

 

Francja gościem honorowym WTK

Eric-Emmanuel Schmitt odwiedzi 6. Warszawskie Targi Książki. Weźmie udział w prezentacji wydawców francuskich, którzy będą gośćmi honorowymi imprezy. W marcu w podobnej roli w Paryżu wystąpili wydawcy z Polski. Targi w Warszawie odbędą się w dniach od 14 do 17 maja.

 

Warszawskie Targi Książki już za miesiąc - Francuski motyw przewodni

Jeśli chcesz się dowiedzieć, jakie atrakcje na Targach i w całej Warszawie przygotował tegoroczny gość honorowy – Francja, przyjdź na pierwszą dedykowaną konferencję prasową 6. edycji WTK.

 

Teatralne Święto na WTK 2015

Z okazji 250. rocznicy ustanowienia w Polsce instytucji teatru publicznego i trwających w całym kraju obchodów tego jubileuszu patronem 6. Warszawskich Targów Książki został Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego. Dzięki temu po raz pierwszy w historii tego wydarzenia teatr, który jest nierozłącznie związany z życiem społecznym i literaturą, będzie tak widocznym tematem.

 

Pierwsze wiosenne jaskółki

Warszawskie Targi Książki życząc Państwu radosnych Świąt Wielkanocnych, jednocześnie zapowiadają pierwsze spotkania oraz warsztaty dla dzieci, młodzieży i rodzin na WTK.  

 

Dołącz do nas - Cały świat w Paryżu – Paryż w Warszawie

Victor Hugo mawiał: „Wszystko, co istnieje w dowolnym miejscu na ziemi, istnieje też w Paryżu.” Tym razem jednak namiastki tego wielkiego, paryskiego świata będzie można doświadczyć już wkrótce na Warszawskich Targach Książki.

 

Postanowienia noworoczne

Rzym upada każdego dnia – tak o odwiecznym procesie narodzin i przemijania wartości i marzeń pisze Jérôme Ferrari w książce uhonorowanej Nagrodą Goncourtów Kazanie o upadku Rzymu.

 

Francja Gościem Honorowym najbliższych 6. Warszawskich Targów Książki

Warszawskie Targi Książki, to nie tylko święto literatury i okazja do prezentacji polskim czytelnikom twórczości znakomitych autorów z całego świata, ale także szansa nawiązania współpracy między przedstawicielami międzynarodowej branży wydawniczej.

 

6. Warszawskie Targi Książki od 14 do 17 maja

6. Warszawskie Targi Książki, planowane w dniach 21-24 maja, ostatecznie odbędą się tydzień wcześniej tj. od 14 do 17 maja 2015 roku. Powodem przesunięcia jest, rozgrywany na Stadionie Narodowym w dniu 27 maja 2015 roku, mecz finałowy Ligi Europy UEFA.

 

27. Międzynarodowe Targi Książki w Moskwie

Z udziałem ponad tysiąca wystawców z 63 krajów, w tym Polski, w środę rozpoczęły się 27. Międzynarodowe Targi Książki w Moskwie. Wśród zagranicznych gości imprezy będzie bardzo popularny w Rosji polski pisarz Janusz Wiśniewski.

 

Nagrody dla autorów i książek Wydawnictwa Trio

Wydawnictwa

Miło nam poinformować, że dwie publikacje Wydawnictwa Trio otrzymały podczas V edycji Warszawskich Targów Książki 2014 r. nagrody i wyróżnienia:    

 

V Warszawskie Targi Książki: zaprasza Magazyn Wydawca

Magazyn Wydawca zaprasza na V Warszawskie Targi Książki (Stadion Narodowy), podczas których pismo jest współorganizatorem dwu ważnych imprez branżowych:

 

Francja na Warszawskich Targach Książki / La France à la Foire du Livre de Varsovie (22-25/05

Francja ponownie przedstawi szeroką ofertę swoich nowości wydawniczych na tegorocznych Warszawskich Targach Książki, które rozpoczynają się w przyszły czwartek na Stadionie Narodowym. Serdecznie zapraszamy!        

 

Premiery Warszawskie Targi Książki i Festiwal Komiksowa Warszawa

Przedstawiamy majowe premiery wydawnictwa Centrala. Zapraszamy na ich stoisko 339G podczas Warszawskich Targów Książki i Festiwalu Komiksowa Warszawa.

 

Trzy majowe nowości Wydawnictwa Sic!

Nowości

Polecamy majowe nowości wydawnictwa Sic! , w szczególności tę najgorętszą, która prosto z drukarni dojedzie na ich stoisko (75 / D8) na Warszawskich Targach Książki.

 

Kobiety piszą, kobiety czytają

Dom Wydawniczy REBIS, Prószyński i S-ka oraz Nasza Księgarnia zapraszają na spotkanie KOBIETY PISZĄ/KOBIETY CZYTAJĄ z udziałem znanych i lubianych pisarek: Marii Ulatowskiej, Małgorzaty Gutowskiej-Adamczyk, Hanny Cygler oraz Manuli Kalickiej podczas Warszawskich Targów Książki,

 

Reprezentacja a5 gra na Stadionie Narodowym! Zapraszamy już od czwartku 22 maja

Drodzy Państwo, już za kilka dni rozpoczynają się V Warszawskie Targi Książki, coroczne święto literatury, książek i autorów.

 

Wydawnictwa Mag - MAG na V Warszawskich Targach Książki

Wydawnictwo Mag zaprasza na V Warszawskie Targi Książki, które odbędą się w dniach 22-25 maja 2014 roku, na Stadionie Narodowym.

 

Dom Wydawniczy REBIS zaprasza na Warszawskei Targi Ksiązki (22-25 maja) - stoisko 106/D13

Już w najbliższy czwartek rozpoczyna się kolejna edycja Warszawskich Targów Książki na Stadionie Narodowym. Zapraszamy Państwa do odwiedzin naszego stoiska nr 106/D13.

 

Praktyczne informacje dla odwiedzających Warszawskie Targi Książki

Najpotrzebniejsze informacje: godziny otwarcia, ceny biletów, a także wskazówki ułatwiające dojazd, czyli wszystko, co potrzebujecie wiedzieć wybierając się na WTK 2014.

 

Dom Wydawniczy REBIS zaprasza na V Warszawskie Targi Książki

Dom Wydawniczy REBIS zaprasza na Warszawskie Targi Książki (22-25 maja 2014 roku) na Stadion Narodowy – stoisko 106/D13  

 

Dołącz do nas - Warszawskie Targi Książki

Polska Akademia Nauk specjalnie dla uczestników Warszawskich Targów Książki i Targów ACADEMIA przygotowała cykl wykładów z udziałem najznakomitszych autorytetów PAN – cenionych popularyzatorów nauki.

 

Zmiany w spółce Targi Książki

Wydarzenia

27 czerwca na czwartkowym Walnym Zgromadzeniu Wspólników spółki Targi Książki Sp. z o.o. organizatora Warszawskich Targów Książki, w związku z zakończeniem kadencji wybrano nowe organy spółki.

 

Warszawskie Targi Książki dziękują i zapraszają za rok

Czwarta edycja Warszawskich Targów Książki już za nami. Cztery targowe dni obfitowały w wiele atrakcji, mieszkańcy Warszawy tłumnie odwiedzali Stadion Narodowy, chwaląc nowe miejsce i bogatą ofertę targową.

 

eCzytelnicy mają dużą wiedzę o literaturze i rynku, Virtualo podsumowuje event Ebook Fun Zone

W dniach 15-22.05.2013 trwały obchody Warszawskich Targów Książki zorganizowane przez Virtualo w formie wirtualnej strefy eCzytelnika.

 

Pełen stadion zadowolonych po „Euro” - Warszawskich Targach Książki

Udały się wczoraj zakończone majowe Targi Książek w Warszawie. W nowej lokalizacji na Stadionie Narodowym, IV WTK stały się najbardziej masową imprezą tego typu w kraju. Odwiedziła je rekordowa jak dotąd liczba gości: ok. 60 tys. odwiedzających. Uczestnikami było 500 autorów podpisujących książki oraz blisko 500 wydawców z kraju i zza granicy. Podczas Targów łącznie odbyło się 680 wydarzeń towarzyszących w salach konferencyjnych i na scenie targowej. Czyżby to zwiastun powrotu do zdrowia...

 

Nagroda Magellana dla najlepszych przewodników - laureaci

16 maja podczas konferencji „Książki dla turysty”, zorganizowanej w ramach 4. Warszawskich Targów Książki redakcja „Magazynu Literackiego KSIĄŻKI” już po raz piąty przyznała doroczne Nagrody Magellana, wyróżnienia dla wydawców publikacji turystycznych i kartograficznych.

 

Ebook Fun Zone 2 – Virtualo i wydawnictwa zapraszają do wirtualnej strefy Eczytelnika

Do 22 maja 2013 roku można aktywnie uczestniczyć w wirtualnej strefie edukacji i rozrywki przygotowanej dla wszystkich pasjonatów e-booków i audiobooków. Event jest realizowany jako impreza towarzysząca Warszawskim Targom Książki, które odbyły się w dniach 16-19 maja na Stadionie Narodowym.

 

Grad nagród dla Wydawnictwa Bezdroża

Ostatni tydzień w związku z Warszawskimi Targami Książki oraz galą rozdania Travelerów 2012 był dla Wydawnictwa Bezdroża szczególnie podniosły i ważny.

 

Wydawca – ginący zawód?

Drugiego dnia targów ogłoszono wstępne wyniki badania rynku książki organizowanego przez Polską Izbę Książki i Bibliotekę Analiz we współpracy z Warszawskimi Targami Książki oraz Targami Książki w Krakowie i pod patronatem Instytutu Książki.

 

Warszawskie Targi Książki dziękują!

IV Warszawskie Targi Książki odniosły duży sukces i już zbieramy bardzo pozytywne oceny tego wydarzenia od jego uczestników. Stadion zdał egzamin, chociaż logistycznie to znacznie bardziej skomplikowane zadanie od obsługi meczu piłkarskiego.

 

Największa pula nagród i nominacji dla książek W.A.B.

Szanowni Państwo, Wydawnictwo W.A.B. otrzymuje nagrody i nominacje do najważniejszych nagród literackich w Polsce!

 

20 bestsellerowych ebooków od Wydawnictwa Mag

Zaczęły się Warszawskie Targi Książki na Stadionie Narodowym, które potrwają do niedzieli 19 maja. Nexto we współpracy z Wydawnictwem Mag, obchodzącym swoje XX-lecie, przygotowało specjalną promocję dla wszystkich odwiedzających, w której rozdawanych będzie 20 bestsellerowych tytułów tego wydawnictwa.

 

Ottó Tolnai na WTK

19 maja (niedziela) o godz. 16.00 na stoisku Państwowego Instytutu Wydawniczego (43/D3) Ottó Tolnai będzie podpisywał polski przekład swojej książki "Poeta ze smalcu", który ukazał się w serii Biblioteka Babel.  

 

Ruszyły IV Warszawskie Targi Książki

16 maja uroczyście otwarto największe w kraju święto wydawców, księgarzy, a przede wszystkim - czytelników. W tym roku targi przeniosły się z Pałacu Kultury i Nauki do Stadionu Narodowego.

 

Z półki na półkę” czyli Wielka Wymiana Książek

W niedzielę 19 maja podczas Warszawskich Targów Książki już po raz czwarty odbędzie się akcja wymiany książek. W jej ramach będzie można wymienić przeczytane książki na te przyniesione przez innych czytelników, a także na nowości wydawnicze!

 
 

IV Warszawskie Targi Książki - Stadion Narodowy 16-19 maja 2013 -dzień III

Sobota, 18 maja 2013 - na IV Warszawskich Targach Książki, to przede wszystkim święto i Dzień Reportażu:

 

IV Warszawskie Targi Książki - Stadion Narodowy -16-19 maja 2013 -dzień II

Piątek, 17 maja 2013 - Dzień Książki Akademickiej i Naukowej ACADEMIA na IV Warszawskich Targach Książki:

 
 
Serwis używa plików cookie, które są niezbędne do komfortowego korzystania z portalu, m.in. utrzymania sesji logowania. Możesz w dowolnej chwili zmodyfikować ustawienia cookie w swojej przeglądarce. Aby dowiedzieć się więcej przeczytaj informacje o cookie.