RSS : Wiadomości
fesstiwal słowa w piosence
--

15. Małopolskie Dni Książki „Książka i Róża”

Gwałtowny wiosenny skok temperatur sprzyja nie tylko spacerom i porządkom w garderobach. To także niechybny sygnał początku literackiego sezonu!

 

19. Dni książki nie tylko Naukowej - podsumowanie

Trzy dni targowe umknęły szybko – bo było intensywnie... W dniach od 4 do 6 listopada odbyła się kolejna edycja Poznańskich Dni Książki nie tylko naukowej.

 

19. edycja Poznańskich Dni Książki nie tylko naukowej

W tym roku zapraszamy Państwa do odwiedzenia Collegium Maius w dniach 4–6 listopada. Tradycyjnie wydawcy będą prowadzili sprzedaż książek w cenach promocyjnych. Oprócz dużego wyboru książek akademickich będzie można znaleźć nowości wydawców książki popularnonaukowej, wśród których znajdą się: Bellona SA, Helion SA, Państwowy Instytut Wydawniczy, Ossolineum, Prószyński i S-ka, Publicat SA, słowo/obraz terytoria, Wydawnictwo Miejskie Posnania, Wydawnictwo Sejmowe, a także wydawnictwa muzealne:...

 

18. Dni Książki Żydowskiej

Jest nam niezwykle miło zaprosić wszystkich Państwa na 18 Dni Książki Żydowskiej, które odbędą się w dniach 22 - 30 sierpnia (sobota - niedziela) w Warszawie przy ul. Twardej 6 i Próżnej 14 (księgarnia).    

 

XIV Małopolskie Dni Książki "Książka i Róża"

Serdecznie zapraszamy w imieniu Organizatorów na XIV Małopolskie Dni Książki „Książka i Róża”, które odbywać się będą w dniach 23-24 kwietnia 2015 roku.

 

Relacja z 18. Poznańskich Dni Książki nie tylko Naukowe - 5-7 XI 2014_Collegium Maius

W imieniu organizatorów 18. edycji Poznańskich Dni Książki nie tylko Naukowej prezentujemy relację zdjęciową z podsumowania imprezy:

 

Program 18. Poznańskich Dni Książki nie tylko Naukowej - 5-7 listopada 2014

Przedstawiamy program spotkań i imprez 18. Poznańskich Dni Książki nie tylko Naukowej - 5-7 listopada 2014:

 

18. Poznańskie Dni Książki nie tylko Naukowej

Wydawnictwo Naukowe Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu zaprasza do udziału w 18. Poznańskich Dniach Książki nie tylko Naukowej, które odbędą się w dniach 5-7 listopada br.

 

XVII Dni Książki Żydowskiej

Zapraszamy w imieniu Organizatorów ma XVII Kiermasz Książki Żydowskiej czynny: 25–28 maja w godz. 12.00–20.00 Na wszystkie imprezy wstęp wolny  

 

Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie zaprasza na "Noc w bibliotece"

Biblioteki

- "Katalońska noc w bibliotece" będzie zwieńczeniem trwających od środy XIII Małopolskich Dni Książki "Książka i Róża". W piątek Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie będzie czynna do północy. Zaplanowano m.in. grę terenową "Spodziewaj się inkwizycji".

 

„Książka i Róża”: czytelnicy są pozytywnie zaskoczeni!

Nowości

W poszukiwaniu nowości wydawniczych warto wybrać się do krakowskiej księgarni IMPULS-u, by zaopatrzyć się nie tylko w upragniony tytuł, ale i piękny kwiat w prezencie, w ramach Małopolskich Dni Książki „Książka i Róża” (23-24 kwietnia).

 

XVII Poznańskie Dni Książki nie tylko Naukowej

11 października w Poznaniu skończyły się XVII Poznańskie Dni Książki nie tylko Naukowej. Przedstawiamy za Organizatorami krótkie podsumowanie.

 

Wydarzenia XVII Poznańskich Dni Książki nie tylko Naukowej (9-11.10.2013, Coll. Maius)

Wydawnictwo Naukowe Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu serdecznie zaprasza na spotkania w ramach XVII Poznańskich Dni Książki nie tylko Naukowej

 

XVII Poznańskie Dni Książki nie tylko Naukowej 9-11.10.2013, Collegium Maius

Wydawnictwo Naukowe Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu zaprasza na rozszerzoną od tego roku XVII edycję Poznańskich Dni Książki nie tylko Naukowej organizowanych pod patronatem honorowym Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego, JM Rektora Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Prezydenta Miasta Poznania, przy współudziale Stowarzyszenia Wydawców Szkół Wyższych i Polskiego Towarzystwa Wydawców Książek.

 

XVII Poznańskie Dni Książki nie tylko Naukowej - zaproszenie dla wydawców

Wydawnictwo Naukowe Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu zaprasza do udziału w kolejnej XVII edycji Poznańskich Dni Książki nie tylko Naukowej, które odbędą się w dniach 9-11 października br. Tegoroczna formuła targów została poszerzona o prezentację książek popularnonaukowych, tym samym znacznie powiększy się liczba zainteresowanych ofertą targową.

 

XVI Dni Książki Żydowskiej - spotkania w środę, 12 czerwca.

Szanowni Państwo, \ Serdecznie zapraszamy na spotkania, które odbędą się w ramach Dni Książki Żydowskiej w środę, 12 czerwca.

 

XVI Dni Książki Żydowskiej - spotkania we wtorek, 11 czerwca.

Szanowni Państwo, Serdecznie zapraszamy na spotkania, które odbędą się w ramach Dni Książki Żydowskiej we wtorek, 11 czerwca.

 

XVI Dni Książki Żydowskiej - spotkania w poniedziałek, 10 czerwca.

Szanowni Państwo, Serdecznie zapraszamy na spotkania, które odbędą się w ramach Dni Książki Żydowskiej w poniedziałek, 10 czerwca.

 

XVI Dni Książki Żydowskiej - spotkania w niedzielę, 9 czerwca.

Szanowni Państwo, Serdecznie zapraszamy na spotkania, które odbędą się w ramach Dni Książki Żydowskiej w niedzielę, 9 czerwca.

 

XVI Dni Książki Żydowskiej

  Szanowni Państwo, jest nam niezwykle miło zaprosić Państwa na XVI Dni Książki Żydowskiej, które odbędą się w dniach 9 - 12 czerwca (niedziela - środa) w Warszawie przy ul. Twardej 6.

 

Dni Książki Żydowskiej w Warszawie

Szesnasta edycja warszawskich Dni Książki Żydowskiej, organizowanych przez Stowarzyszenie „Midrasz”, odbędzie się w dniach 9-12 czerwca 2013 r.

 

Zaproszenie - Dzień Książki o Wrocławiu

Wydawnictwa

Dzień Książki o Wrocławiu - EMIK CH Renoma, Wrocław, ul. Świdnicka 40, III piętro.

 

Zbiórka książek

Wydarzenia

W ramach akcji Małopolskich Dni Książki pod hasłem "Książka i Róża" zbierane są książki dla dzieci z domów dziecka. Od 11 marca do 20 kwietnia można przyłączyć się do zbiórki i zostawić książki w oznaczonych punktach.

 

XVI Poznańskie Dni Książki Naukowej

Wydarzenia

Wydawnictwo Naukowe Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu zaprasza na XVI POZNAŃSKIE DNI KSIĄŻKI NAUKOWEJ pod patronatem honorowym Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz JM Rektora Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

 

XVI edycja Poznańskich Dni Książki Naukowej

Wydarzenia

Wydawnictwo Naukowe Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu uprzejmie zaprasza Wydawców do udziału w kolejnej XVI edycji Poznańskich Dni Książki Naukowej - 10-12 października 2012.  

 

Wielka Zbiórka Książek w ramach Małopolskiego Dnia Książki

Biblioteki

Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego oraz Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie organizują akcję zbiórki książek (nowych i używanych, wszelkiego typu i każdej ilości) w ramach Małopolskich Dni Książki „Książka i Róża”.

 

Książka i Róża 2012 - Małopolskie Dni Książki

Wydarzenia

Od 23 do 24 kwietnia 2012 roku Województwo Małopolskie już po raz jedenasty obchodzić będzie Małopolskie Dni Książki "Książka i Róża".

 

Książka i Róża 2012

Wydarzenia

Od 23 do 24 kwietnia 2012 roku Województwo Małopolskie już po raz jedenasty obchodzić będzie Małopolskie Dni Książki "Książka i Róża".

 

Nagrody i wyróżnienia konkursów XV Poznańskich Dni książki Naukowej w Poznaniu

Wydarzenia

Nagrodę Główną XV Jubileuszowych Poznańskich Dni książki Naukowej - Puchar Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego za "Najlepszą książkę akademicką w roku 2011" otrzymało Wydawnictwo Poznańskiego Towarzystwa Przyjaciół Nauk za książkę "Kalendarz życia i twórczości Ignacego Krasickiego" autorstwa Zbigniewa Golińskiego.

 

WN UAM - XV Jubileuszowe Poznańskie Dni Książki Naukowej 12-14 X 2011

Wydarzenia

Wydawnictwo Naukowe UAM ma zaszczyt zaprosić na XV Jubileuszowe Poznańskie Dni Książki Naukowej pod patronatem honorowym Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz JM Rektora Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

 

9. Dni Książki w Częstochowie!

Wydarzenia

W imieniu dyrekcji Biblioteki Publicznej im. dr. W. Biegańskiego Miejskiej Galerii Sztuki Muzeum Częstochowskiego zapraszamy na spotkania, które odbędą się w ramach 9. Dni Książki.

 

Dni Książki Żydowskiej

Stowarzyszenie Midrasz zaprasza na XIV Dni Książki Żydowskiej, które odbędą się od 15 do 18 maja 2011.

 

XIV Poznańskie Dni Książki Naukowej

Wydarzenia

Tegoroczna ekspozycja XIV Poznańskich Dni Książki Naukowej prezentowana będzie w przestronnych i zabytkowych wnętrzach Collegium Maius, ul.Fredry 10, w sercu miasta - nieopodal Opery i Zamku, a zgromadzi znane w kraju i cenione wydawnictwa i oficyny, nie tylko naukowe, ale i literackie, artystyczne,filmowe etc. Kulturalną, naukową i akademicką rangę ogólnopolskich XIV Poznańskich Dni Książki Naukowej podkreśla honorowy patronat Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz osobisty...

 

8. Dni Książki w Częstochowie ph. „Kresy. Pogranicza”

Wydarzenia

Już wkrótce kolejna edycja Dni Książki w Częstochowie. Impreza przygotowywana wspólnie przez Bibliotekę Publiczną im. dr. W. Biegańskiego i Miejską Galerię Sztuki będzie trwać od 16 do 19 września 2010 r.

 

13. Dni Książki Żydowskiej: - środowe spotkania

Wydarzenia

Sserdecznie zapraszamy w imieniu Organizatorów na środowe spotkania w ramach 13. Dni Książki Żydowskiej:

 

Dni Książki Żydowskiej - wtorkowe spotkania

Wydarzenia

Serdecznie zapraszamy w imieniu Organizatorów na wtorkowe spotkania w ramach 13. Dni Książki Żydowskiej:

 

13. Dni Książki Żydowskiej - poniedziałek

Kiermasz z książkami zorganizowany w ramach 13. Dni Książki Żydowskiej przy ul. Twardej 6 czynny jest od niedzieli 23 maja do środy 26 maja w godzinach 12.00-20.00.

 

Przeczytane w tłumaczeniu podczas Dni Książki Żydowskiej

Wydarzenia

Projekt „Przeczytane w tłumaczeniu”, realizowany od 2009 roku, jest wspólnym przedsięwzięciem narodowych instytutów kultury i ambasad państw europejskich zrzeszonych w EUNIC - Europejskim Związku Narodowych Instytutów Kultury (European Union National Institutes for Culture).

 

13 Dni Książki Żydowskiej "Midrasza"

Wydarzenia

Miesięcznik "Midrasz" organizuje doroczne Dni Książki Żydowskiej. Stoiska z książkami w „białym budynku” przy Twardej 6 czynne od niedzieli 23 maja do środy 26 maja w godzinach 12.00-20.00. Poza możliwością kupna książek zapraszamy na imprezy towarzyszące:  

 

XIII Poznańskie Dni Książki Naukowej

Wydarzenia

Wydawnictwo Naukowe Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza zaprasza na XIII Poznańskie Dni Książki Naukowej, które odbędą się 21-23 października 2009 r.

 

Zapraszamy XIII Poznańskie Dni Książki Naukowej

Wydarzenia

Szanowni Państwo, w imieniu Organizatorów serdecznie zapraszamy P.T. Wydawców do udziału w XIII Poznańskich Dniach Książki Naukowej , w dniach 21-23 października 2009 - u progu nowego roku akademickiego

 
 
Serwis używa plików cookie, które są niezbędne do komfortowego korzystania z portalu, m.in. utrzymania sesji logowania. Możesz w dowolnej chwili zmodyfikować ustawienia cookie w swojej przeglądarce. Aby dowiedzieć się więcej przeczytaj informacje o cookie.