RSS : Wiadomości
fesstiwal słowa w piosence
--

Polska poezja na Oslo Poesifilm Festival

W ramach odbywającego się od 4 do 7 lutego w stolicy Norwegii festiwalu z pogranicza literatury i filmu: Oslo Poesifilm 2016 – Festival of Digital, Visual and Performative Poetry odbędzie się organizowana przez Biuro Literackie prezentacja polskiej poezji.

 

"Największa konsolidacja na rynku książki edukacyjnej"

Wydawnictwa

Platforma Dystrybucyjna Edu-książka Sp. z o.o., jeden z największych dystrybutorów publikacji językowych w Polsce, umacnia swoją pozycję na rynku książki edukacyjnej. We współpracy z Altab, Złotym Partnerem SAP, ujednolica system informatyczny w swoich oddziałach i powiązanych z nią spółkach.

 

Merlin.pl stawia na dynamiczny rozwój logistyki

Księgarnie

Już od 13 kwietnia, Merlin.pl będzie korzystał z nowego magazynu. Obiekt zlokalizowany w Łubnej pod Warszawą, jest niemal 3 razy większy niż dotychczasowy, lepiej przystosowany do realizacji rosnącej liczby zamówień.

 

Oficyna IMPULS poleca: Technogie informacyjne, edukacja, gospoadarka i to wszystko w kotekscie glokalizacji

Nowości

Jedną ze specjalności Wydawnictwa Naukowego „Impuls” są publikacje poświęcone edukacji pojętej jako proces, a także edukacji usytuowanej w szerokim kontekście kulturowym: najnowsze zdobycze współczesnej technologii i postępująca cyfryzacja to dwa czynniki stale determinujące kształt i treść naszych książek.

 

Zaproszenie na Zaduszki Poetyckie - Rynek Starego Miasta w Warszawie

Wydarzenia

Wydawnictwo Anagram, Klub Księgarza i Fundacja DUŻY FORMAT zapraszają na Zaduszki Poetyckie 13 listopada na Rynek Starego Miasta 22/24.

 
 

Promocja książki "Conrad Drzewiecki. Reformator polskiego baletu"

Wydawnictwa

Dom Wydawniczy Rebis i Polski Teatr Tańca zapraszają na premierę i promocję książki Conrad Drzewiecki. Reformator polskiego baletu. Spotkanie z autorem odbędzie się podczas VII Festiwalu Atelier PTT - 25 kwietnia 2014 o godz. 18.00 w MP2 na Międzynarodowych Targach Poznańskich (ul. Głogowska 14). Prowadzenie: Jagoda Ignaczak. Książka została wydana we współpracy z Instytutem Muzyki i Tańca w ramach "Programu wydawniczego 2014"

 

W "Czułym barbarzyńcy" czytanie preformatywne dramatu "Obrączki dla damy"

Księgarnie

Instytut Cervantesa w Warszawie oraz księgarnia Czuły Barbarzyńca zapraszają na performatywne czytanie dramatu "Obrączki dla damy", które odbędzie się w naszym lokalu już w najbliższy poniedziałek, 31 marca o godz. 19:00.

 

Lista e-booków stale rośnie

Wydawnictwa

Z przyjemnością i słuszną dumą wydawnictwo naukowe Dialog informuje, że lista oferowanych przez nas e-booków - w formatach mobi oraz e-pub - stale rośnie (i bynajmniej nie oznacza to, że spoczęliśmy na laurach).

 

"Szczęśliwi rodzice" Laetitia Bourget

Najpiękniejsza przygoda życia jest jednocześnie największym wyzwaniem. O tylu rzeczach rodzice dowiadują się dopiero wtedy, kiedy już w niej uczestniczą! „Szczęśliwi rodzice" to wyważona, niespieszna, oszczędna w słowach opowieść o najciekawszym doświadczeniu życia, jakim jest rodzicielstwo. Lapidarny tekst Laëtitii Bourget zaczyna się bajkowo, by potem, stopniowo, przeprowadzić nas przez kolejne stopnie dojrzewania do rodzicielstwa. Bywa dosłowny i nieco szorstki, ale jest w nim również...

 

Wystawa „Cyrkowców” i kiermasz książek na KIDS ABOUT SPACE

Kiermasz książek i wystawa „Cyrkowców” na "Kids about space" w Krzywym Kominie we Wrocławiu - zaprasza wydawnictwo Format:  

 

wSieci na tabletach i e-czytnikach

Wydawnictwa

Tygodnik wSieci oraz miesięczniki wSieci Historii i Gazeta Bankowa, dostępne są teraz w formatach EPUB, MOBI i PDF umożliwiających czytanie prasy na urządzeniach mobilnych.

 

Podwieczorek mistrzów - Wydawnictwo Format zaprasza!

Wrocławskie wydawnictwo zaprasza na swoje stoisko na Targach Książki.

 

Rodzinny Piknik w Humanitarium i prapremiery Formatu

Już w sobotę, 31 sierpnia, będziemy świętować ostatni dzień wakacji w Ogrodach doświadczeń-Humanitarium, na pikniku dla rodzin.

 

"Książę w cukierni"

Dwójka znakomitych bohaterów, szczypta humoru i wdzięk stylu – Marek Bieńczyk, laureat nagrody literackiej Nike, podsuwa nam z pozoru tylko żartobliwą powiastkę o szczęściu. Bo „ze szczęściem są same kłopoty” – mówi Duży Książę, jeden z bohaterów Bieńczyka. I mnoży przykłady owych kłopotów, analizując powody ulotności szczęścia. Jego rozmówczynią jest Kaktusica, dla której szczęście ma smak napoleonki, bajaderki albo szarlotki. Za sprawą niezwykłych ilustracji Joanny Concejo i oryginalnego...

 

"Cztery zwykłe miski" w Wydawnictwie Format

„Książkę można wymyślić o wszystkim” – mówi Iwona Chmielewska w pierwszych słowach swej ostatniej książki. I tak też sama czyni, bo pretekstem do jej powstania są najzwyklejsze przedmioty codziennego użytku – cztery małe miski. Naczynia są zwykłe, ale książka o nich – zupełnie niezwykła. Autorka (znana i nagradzana na świecie, m.in. w Korei Pd., Japonii, Chinach, Portugalii, Polsce i Niemczech) zachwyca wyważonym połączeniem minimalistycznego tekstu z piękną w swej prostocie ilustracją. I...

 

"Zagadkowa koperta listonosza Artura" w wydawnictwie Format

W ogromnej torbie listonosza Artura wśród wielu przesyłek i kart pocztowych jest jeden szczególny list. Tajemniczy. Zagadkowy. List zjawa! Kto go nadał? Do kogo? W jakim celu? Artur musi się dowiedzieć. Chce rozwiązać tę niezwykłą zagadkę.

 

Bestsellerowe tytuły wyd. Albatros w podróżnym formacie!

Nowości

Firma Księgarska Olesiejuk poleca bestsellerowe tytuły wyd. Albatros w podróżnym formacie!

 

Bestsellery wyd. Albatros w pocketowym formacie!

Nowości

Firma Księgarska poleca Państwa uwadze bestsellery wydawnictwo Albatros w pocketowym formacie!:

 

Niebanalna bajka o miłości

Kilka prostych słów. Mądrych, niebanalnych, nienachalnych. Niestandardowa opowieść o miłości (która przecież nigdy nie jest standardowa), okraszona niestandardowymi ilustracjami.

 

Światowy Dzień Misia z Ottem!

Wydawnictwa

Z okazji Międzynarodowego Dnia Pluszowego Misia święta, które obchodzimy 25 listopada – polecamy książkę o najodważniejszym misiu na świecie, czyli „Otta” Tomiego Ungerera.

 

Format Książki - drugi numer magazynu!

Wydawnictwa

Pierwszy - już archiwalny - numer naszego magazynu był zachwycający, za to drugi olśniewa!

 

Nowości wydawnictwa Format

Nowości

Wydawnictwo Format przedstawia z przyjemnością nowe tytuły Wszystkie starannie wydane, piękne i skłaniające do myślenia, a każdy (jak wszystkie książki naszego wydawnictwa) ze specjalnym rabatem dla bibliotek - zawsze o 40% mniej.

 

Bangsi - Format na jesień i zimę!

Zapowiedzi

Wrocławskie wydawnictwo Format prezentuje jesienną nowość. Książkę dla dzieci Huberta Klimko-Dobrzanieckiego pt." Bangsi".

 

Nussi i coś więcej - nowość wydawnictwa Format

Nowości

Wydawnictwo Format poleca Państwa uwadze swój nowy tytuł - książkę napisaną przez tegorocznego laureata literackiej nagrody NIKE - Marka Bieńczyka:

 

Mam gdzie myśli rozbujać - "Duży Format" rozmawia z Moniką Sznajderman

- Tu sobie usiądźmy. Ta kanapa jest tu od niedawna. Ledwo zmusiłam Andrzeja, żeby zniósł ją z góry. Zajęło nam to 15 minut, ale on nie lubi niczego zmieniać i tracić czasu na, jak mówi, bezsensowne duperele. Po 15 latach zrobiłam to przemeblowanie.  

 

Topowe tytuły wyd. Albatros w kieszonkowym formacie!

Nowości

Firma Księgarska Olesiejuk anonsuje dystrybucję kieszonkowych formatów wydawnictwa Albatros.

 

Czy kryminał ma płeć? - spotkanie z Martą Mizuro

Nikt nie wątpi, że Wrocław to miasto kryminału - wszak już od kilku lat to właśnie w stolicy Dolnego Śląska odbywa się Międzynarodowy Festiwal Kryminału. Jutro właśnie tam będzie można spotkać krytyczkę i pisarkę Martę Mizuro, która odpowie na pytanie, czy kryminał ma płeć.    

 

wydawnictwo Format specjalnie na Dzień Taty

Nowości

Wrocławskie wydawnictwo FORMAT proponuje na Dzień Taty dwa ciekawe tytuły:

 

3D czyli Dizajn Dla Dzieci” i „To nie jest książka”

Wydawnictwo Format wraz z "3D czyli Dizajn dla Dzieci" zapraszają na "Warsztat to nie jest książka".

 

Pasjonujące lektury w poręcznym wydaniu od wyd. MUZA SA!

Nowości

FK Olesiejuk poleca tytuły wydawnictwa MUZA SA. w poręcznych formatach:

 

Fabryka skór z zabich cipek - czytanie performatywne

Goethe-Institut, Teatr Powszechny, Agencja Dramatu i Teatru ADiT zapraszają na czytanie performatywne Oliver Kluck „Fabryka skór z żabich cipek”, przekład: Iwona Uberman.

 

Rewolucja w polskiej cyfryzacji

Internet

Polska potrzebuje rewolucyjnego podejścia do cyfryzacji, dzięki któremu będziemy mogli wykorzystać w pełni rozwojowy potencjał naszego kraju – uważa szef MAC Michał Boni.

 

„Burz i twórz” na Warszawskich Targach Książki

„To nie jest książka. Burz i twórz” (czyli 86 rzeczy, które mogą przekonać dzieciaki, że lepiej spędzić czas z książką, niż z komputerem)

 

Nowości wydawnictwa FORMAT na Warszawskich Targach Książki

Na III Warszawskich Targach Książki od czwartku, 10 maja, do niedzieli, 13 maja, zamieszkujemy w Pałacu (Kultury i Nauki), i z przyjemnością przedstawiamy nowości wydawnictwa Format:  

 

Internet nie tylko od święta

Internet

Przygotowania do tegorocznych obchodów Światowego Dnia Społeczeństwa Informacyjnego 2012 wchodzą w kulminacyjną fazę. Główne imprezy zapowiedziano na 17 maja, ale już wcześniej odbędą się spotkania poświęcone tematowi informatyzacji.

 

Rusza Polityka Cyfrowa - komputer, smartfon, tablet, e-czytnik

Wydarzenia

Od środy (25 kwietnia 2012 roku) rusza Polityka Cyfrowa, czyli innowacyjny sposób korzystania z bieżących i archiwalnych wydań tygodnika Polityka. na komputerze, tablecie, e-czytniku i smartfonie.

 

Czytajmy w trawie razem! - z wydawnictwem FORMAT

Wydawnictwa

Wydawnictwo Format, Bibliocreatio i Skwer zapraszają na „Czytanie w trawie”!

 

Zabawa i nauka - scenariusze zajęć w Formacie

Wydawnictwa

Zapraszamy do korzystania ze scenariuszy zajęć przygotowanych przez pedagoga w oparciu o książki “Księżycolud” Tomiego Ungerera, "Aoki" Annelore Parot oraz "Miffy w przedszkolu" Dicka Bruny, wydanych przez Wydawnictwo FORMAT.

 

Książki Wydawnictwa W.A.B. dostępne jako ebooki

Wydawnictwa

Ebooki Wydawnictwa W.A.B. ukazują się w dwóch formatach: EPUB i MOBI. Zabezpieczamy je wygodnym dla eCzytelników watermarkiem.

 

"Cyfrowa szkoła" przygotuje nauczycieli

Wydarzenia

Kluczowym elementem rządowego programu "Cyfrowa szkoła" jest przygotowanie nauczycieli, na ten cel w ramach programu pilotażowego przeznaczonych ma zostać 20 mln zł ze środków unijnych - poinformowała posłów wiceminister edukacji Joanna Berdzik.

 

Gorąco na rynku ebooków – po książkach na Kindle i znaku wodnym przyszła pora na mega-promocje!

Księgarnie

Witam, Niedawno informowaliśmy o wprowadzeniu przez Virtualo do oferty ebooków w formacie MOBI na czytniki Kindle. Obecnie w ofercie jest już ponad 800 tytułów.

 

Wygraj "Love round and round"!

(Za)Kochani! Podpowiadamy, czym obdarować ukochaną osobę i jak niesztampowo spędzić kilka chwil Święta Zakochanych  

 

Format zaprasza na spotkanie z autorami "Bajki o kochaniu"

Wydawnictwo Format oraz kawiarnia Czerwony Stoliczek zapraszają na spotkanie z autorami książki i aplikacji "Bajki o kochaniu". Spotkanie jest bezpłatne, odbędzie się 14 lutego we Wrocławiu.

 

Polecamy powieści wyd. Remi w poręcznym formacie!

Nowości

FK Olesiejuk poleca powieści wydawnictwa REMI - egzotyczna sceneria, fabuła jak w baśni z Tysiąca i Jednej Nocy"

 

"Bajka o kochaniu" już w interaktywnej wersji cyfrowej!

Nowości

„Love round and round” to elektroniczna interaktywna wersja wydanej przez wydawnictwo FORMAT, wielokrotnie nagradzanej, „Bajki o kochaniu”, która okazała się bestsellerem i której nakład szybko się wyczerpał.

 

Virtualo udostępniło ponad pół tysiąca topowych tytułów na Kindle oraz aplikację na Androida

Księgarnie

Oblicze polskiego rynku ebooków od kilku miesięcy zmienia się bardzo dynamicznie. Z końcem grudnia Virtualo wprowadziło do oferty pierwsze sześćdziesiąt tytułów w formacie MOBI, obsługiwanym przez czytnik Kindle

 

"Bajka o kochaniu" dostępna już w iTunes!

Nowości

Z radością informujemy w imieniu wydawnictwa Format, że "Bajka o kochaniu" - bestseller Wydawnictwa doczekała się swojej elektronicznej wersji!

 

Już 300 ebooków w formacie MOBI w ofercie Virtualo

Internet

Pod koniec grudnia Virtualo udostępniło pierwsze ebooki w formacie MOBI znanych i lubianych polskich wydawnictw.

 

Recenzja: Sekretne życie krasnali w Wielkich Kapeluszach

Recenzje

Krasnalowe opowieści mówią o mitycznym drzewie, które płacze i Wielkich Kapeluszach, za którymi można się ukryć

 

Przeniesienie działalności iFormat Sp. z o.o. - platformy cyfrowej do OSDW Azymut Sp. z o.o.

Księgarnie

Zarząd OSDW Azymut uprzejmie informuje, że zgodnie z przyjętą strategią rozwoju, z dniem 1 stycznia 2012 r. spółka OSDW Azymut przejmuje w całości działalność związaną z zarządzaniem i dystrybucją treści cyfrowych (platformę cyfrową), prowadzoną do tej pory przez iFormat Sp. z o.o. - spółkę z Grupy PWN.

 

Jedyna taka książka – za darmo „Jak korzystnie kupić lub sprzedać mieszkanie – praktyczny poradnik

Nowości

Książka "Jak korzystnie kupić lub sprzedać mieszkanie - praktyczny poradnik" jest osiągalna w formie elektronicznej, w formacie pdf, za darmo.

 

Halloween z Virtualo

Księgarnie

Ebookowa akcja polskich pisarzy specjalnie na Halloween – bezpłatny ebook w formatach MOBI, EPUB oraz PDF!

 
 

„Kluczowe decyzje” – światowy bestseller już w ebooku na e-czytniki!

Nowości

Kluczowe decyzje” wydawnictwa Akcent, to niewątpliwie jedna z najbardziej oczekiwanych premier tego roku.

 

Biblia Afryki", "elementarz kontynentu". Książka Kapuścińskiego wznowiona po 40 latach

Nowości

Aż 40 lat musieli czekać afrykaniści, ale i miłośnicy literatury o Czarnym Lądzie na wznowienie jednej z pierwszych "afrykańskich" książek Ryszarda Kapuścińskiego. Zbierająca teksty z lat 60. "Gdyby cała Afryka", opisująca pełen nadziei kontynent tuż po "roku niepodległości Afryki" nareszcie znów trafi do rąk czytelników.

 

Szybki internet w Polsce Wschodniej - notyfikacja

Internet

Sieć Szerokopasmowa Polski Wschodniej - Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów zgłosił do Komisji Europejskiej projekt rozwoju Internetu we wschodnich województwach. Całkowita wartość realizowanego projektu wyniesie ok. 300 mln euro.

 

Czytanie performatywne

Księgarnio-kawiarnia "Czuły barbarzyńca zaprasza - 13 czerwca [poniedziałek], o godzina 19.00 na "czytanie performatywne

 

Nagroda dla Tomasza Kwaśniewskiego

Nagroda im. Barbary N. Łopieńskiej wręczona. Laureatem został Tomasz Kwaśniewski za wywiad dla Dużego Formatu, czwartkowego magazynu Gazety Wyborczej.

 

Aplikacja na iPada Virtualo jest już dostępna w App Store!

Księgarnie

Wirtualny czytnik e-booków w formatach PDF i EPUB jest już dostępny w sklepie Apple.

 

Warsztaty: Biblioteki cyfrowe a prawo autorskie

Prawo

Rozwój bibliotek cyfrowych to nie tylko szansa na nowe narzędzia upowszechniania wiedzy i kultury - to także nowe problemy i ryzyka prawne.

 

Gdzie jesteś, Czytelniku? Forum Sekcji Bibliotek Szkół Wyższych SBP, Gliwice

Biblioteki

O edukacji informacyjnej będą wkrótce dyskutować w Krakowie. Tymczasem szykuje się kolejna konferencja poświęcona w znacznej mierze roli biblioteki akademickiej w kształceniu informacyjnym.    

 

Internetowa rewolucja bez Polski

Internet

Kraje skandynawskie oraz tygrysy z Azji Południowo-Wschodniej są najlepiej przygotowane do rewolucji informatycznej. A to ona będzie głównym źródłem wzrostu gospodarczego w nadchodzących dziesięciu latach.

 

"Format" w hołdzie dla Eugeniusza Geta-Stankiewicza

Tematem przewodnim najnowszego numeru pisma artystycznego "Format" jest przemijanie. Jak pisze jego redaktor Andrzej Saj: "Intencją redakcji było wskazanie na elektryzujący dysonans między zmiennością i trwaniem, który od wieków jest jednym z najważniejszych motorów tworzenia".

 

Światowy Dzień Społeczeństwa Informacyjnego w Polsce, Warszawa

Wydarzenia

Tegoroczny Światowy Dzień Społeczeństwa Informacyjnego w Polsce upłynie pod hasłem: "Przeciwdziałaniu wykluczenia cyfrowego na terenach słabo zurbanizowanych".  

 

Międzynarodowa konferencja SIPA Monachium 2011: Business-Building Secrets for Specialized Information Publishers

Wydarzenia

W dniach od 6 do 8 kwietnia 2011 Akademia Niemieckich Księgarzy (Akademie des Deutschen Buchhandels) we współpracy z SIPA (Specialized Information Publishers Association) oraz wydawnictwem VNR Verlag für die Deutsche Wirtschaft AG organizuje międzynarodową konferencję na temat „Business-Building Secrets for Specialized Information Publishers“.

 

Nowość Mediconu: Ajurweda dla kobiet

Nowości

Częścią ajurwedy, starohinduskiego systemu leczniczego, uznawanego za najstarszy na świecie, jest dział poświęcony zdrowiu kobiety. Ajurweda postrzega zdrowie kobiety jako połączenie nie tylko sfery fizycznej, lecz także emocji, umysłu i ducha.  

 

Amazonka.pl rozpoczęła sprzedaż e-książek: audiobooków w formacie mp3 i e-booków w formatach PDF i ePUB.

Internet

Księgarnia internetowa amazonka.pl rozpoczęła sprzedaż e-książek: audiobooków w formacie mp3 i e-booków w formatach PDF i ePUB.

 

"Płaszcz Józefa" laureatem konkursu na książkę dla maluchów

Nagrody

W ósmej edycji organizowanego przez Komitet Ochrony Praw Dziecka konkursu "Świat Przyjazny Dziecku" główną nagrodę w kategorii książek dla maluchów w wieku od 0 do 5 lat zdobył "Płaszcz Józefa" Simmsa Tabacka, wydany przez wydawnictwo Format z Łagiewnik pod Wrocławiem.  

 

Nowa książka Piekary coraz bliżej!

Zapowiedzi

Już niebawem, bo 22 listopada ukaże się najnowsza powieść Jacka Piekary o Inkwizytorze Mordimerze Madderdinie.

 

Pieniądze Gatesa w wiejskiej bibliotece

Biblioteki

Ponad połowa bibliotek wiejskich w regionie kujawsko-pomorskim w ciągu ostatniego roku została podłączona do internetu i udostępnia go swoim użytkownikom. Program informatyzacji, obejmujący także wyposażenie w niezbędny sprzęt, przygotowała i sfinansowała fundacja Billa Gatesa.

 

Informator dla Maturzystów 2011 - bestseller "Perspektyw"

Wydawnictwa

Jubileuszowy Informator dla Maturzystów 2011 bestseller "Perspektyw" już w księgarniach.  

 

Tak oto dorobiliśmy się pokaźnej grupy cyfrowych analfabetów

Internet

"Dziennik Gazeta Prawna": Sześć milionów Polaków nie ma dostępu do internetu i nie zamierza korzystać z sieci w przyszłości - wynika z raportu CBOS, o którym pisze gazeta. Organizacje pozarządowe apelują do premiera o jak najszybszą walkę z wykluczeniem cyfrowym.

 

Spory o nowy format e-booków

Wydawcy opowiadają się za uniwersalnym formatem dla e-booków - nie zdecydowali jednak jeszcze, za jakim. Tymczasem Adobe proponuje własne rozwiązanie.

 

Nagroda dla wydawnictwa Format

Nagrody

W piątek we wrocławskim ratuszu nagrodę polskiej sekcji IBBY odebrali właściciele dolnośląskiego wydawnictwa Format - Dorota Hartwich i Tomasz Malejki.  

 

Grupa PWN ogłasza IFORMAT.PL

Wydarzeniem pierwszego dnia targów było spotkanie z wydawcami zorganizowane przez OSDW Azymut, łączące elementy eleganckiego szwedzkiego stołu i konferencji prasowej.

 

3e wygrała przetarg na stworzenie witryny Programu Rozwoju Bibliotek.

3e Software House & Interactive Agency wygrała przetarg Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego na stworzenie witryny oraz zaplecza informatycznego Programu Rozwoju Bibliotek.

 

Paweł Smoleński w Klubie Pod Jaszczurami

Klub Pod Jaszczurami oraz Wydawnictwo Znak zapraszają na spotkanie autorskie Pawła Smoleńskiego oraz promocję jego najnowszej książki "Powiatowa rewolucja moralna".

 

Przewodnik po Dzielnicy Czterech Wyznań

Nowości

Z zapotrzebowania turystów i głębokiego przekonania twórców o konieczności powstania informatora w postaci niewielkiej książki powstał przewodnik "Dzielnica Czterech Wyznań" - mówi Stanisław Rybarczyk - Prezes fundacji „Dzielnicy Wzajemnego Szacunku Czterech Wyznań”.

 

Najlepszy informator dla maturzystów 2010. Szesnasta edycja znanego na rynku rocznika

Nowości

Wydawnictwo TELBIT prezentuje nowe wydanie Informatora o szkołach wyższych i policealnych 2010/2011.  

 

FRSI. Program Rozwoju Bibliotek - aktywne biblioteki

Biblioteki

Biblioteki postrzegane są jako miejsca bezpieczne, a bibliotekarze jako osoby zaufania publicznego. To ogromny, ale zaniedbany i niewykorzystany potencjał, szczególnie we wsiach i małych miejscowościach. Jednak już wkrótce to się zmieni dzięki Programowi Rozwoju Bibliotek, o którym rozmawiamy z Jackiem Wojnarowskim, prezesem zarządu Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.

 
 
Serwis używa plików cookie, które są niezbędne do komfortowego korzystania z portalu, m.in. utrzymania sesji logowania. Możesz w dowolnej chwili zmodyfikować ustawienia cookie w swojej przeglądarce. Aby dowiedzieć się więcej przeczytaj informacje o cookie.