RSS : Wiadomości
fesstiwal słowa w piosence
--

ZMOWA małych wydawnictw na 17. Targach Książki w Krakowie

Ci, co byli na 17. Targach Książki w Krakowie i widzieli te tłumy spragnionych kontaktu z książkami i ich autorami wiedzą, że nie da się w ciągu jednego dnia zobaczyć wszystkiego.

 

Po Targach Książki w Krakowie

Drodzy Państwo! Za nami 4 dni literackiego szaleństwa. Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko podczas zakończonych w niedzielę 17.Targów Książki, tłumnie spotykając się z naszymi autorami i korzystając z bardzo atrakcyjnej oferty.

 

Spotkania na stoiskach - niedziela 27.10.2013

Polecamy kolejny dzień spotkań autorskich na 17. Tragach Książki w Krakowie. Tym razem sporo spotkań i imprez dla dzieci:

 

Spotkania w salach seminaryjnych - niedziela 27.10.2013

W tym dniu na spotkaniach seminaryjnych dominują blogerzy, warsztaty personalizacji tekstu, kaligrafii, bajkopisarstwa a także kolejny raz możemy się spotkać z kulturą Kaszub i Pomeranii.

 

Spotkania na stoiskach - sobota 26.10.2013

Przedstawiamy plan sobotnich spotkań autorskich na stoiskach Wydawców na 17. Targach Książki w Krakowie:

 

Spotkania w salach seminaryjnych - sobota 26.10.2013

Trzeci dzień spotkań seminaryjnych na 17. Tragach Książki w Krakowie poświęcony będzie wychowaniu poprzez czytanie i roli książki w naszym codziennym życiu, także Kaszubów, którzy są gośćmi Salony Małych Ojczyzn.

 
 

Spotkania na stoiskach - piątek 25.10.2013

Przedstawiamy piątek, 25 października 2013m dzień drugi spotkań na stoiskach Wydawców z zaproszonymi przez nich pisarzami:

 

Spotkania w salach seminaryjnych - czwartek 24.10.2013

Spotkania w salach seminaryjnych na 17. Targach Książki w Krakowie - czwartek 24.10.

 

Nowości Wydawnictwa Akademickiego DIALOG

Nowości

Z ogromną radością donosimy, iż oferta tytułowa wydawnictwa akademickiego Dialog powiększyła się o dwie przepiękne, nowe książki:

 

Program spotkań w Salonie Nowych Mediów

Salon Nowych Mediów zaprasza wszystkich zainteresowanych na cykl spotkań seminaryjnych, odczytów:

 

Media Rodzina na targach książki w Krakowie

Szanowni Państwo, Zapraszamy do Krakowa na 17. Targi Książki. Media Rodzina – jak zwykle – na stoisku A1.

 

17. Tragi Książki w Krakowie - Czatuj z nami!

Podczas 17. Targów Książki w Krakowie zapraszamy do udziału w czatach organizowanych przez Interię.pl. Poniżej przedstawiamy listę spotkań. Jeśli nie możesz dotrzeć na Targi, Targi dotrą do Ciebie. Włącz komputer i czatuj!

 

Spotkania na stoiskach - czwartek 24.10.

O godzinie 12-tej, w południe, po odegraniu hejnału targowego nastąpi uroczyste otwarcie 17.Targów Książki w Krakowie, Największej krajowej imprezy targowej. Jak zawsze jej integralną częścią są spotkania z autorami zaproszonymi przez Wydawców. Przedstawiamy program spotkań pierwszego dnia targowego:

 

Czy wiesz już wszystko! - targach

Gotowi na Targi Książki w Krakowie? Już w czwartek wyruszamy w czterodniowy rejs dookoła literatury. Głośne nazwiska, najgorętsze książki tej jesieni, setki spotkań autorskich. Co warto wiedzieć, o czym trzeba pamiętać?

 

REBIS na Targach Książki w Krakowie - zapraszamy

Szanowni Państwo, Dom Wydawniczy REBIS zaprasza na Targi Książki w Krakowie (24-27 października). Przygotowaliśmy dla naszych czytelników całą paletę nowości wydawniczych oraz wiele spotkań autorskich.

 

Wydawnictwo Esprit zaprasza na 17. Targi Książki w Krakowie

Szanowni Państwo, Jak co roku serdecznie zapraszamy wszystkich czytelników na 17. Targi Książki w Krakowie. Będziemy obecni na stoisku C22, w korytarzu wydawnictw katolickich.

 

Impuls zaprasza na targi - zobacz co przygotowaliśmy! Takiej promocji jeszcze nie było

Oficyna wydawnicza IMPULS zaprasza na 17. Targi Książki w Krakowie. Zobaczcie tam Państwo kosze promocyjne jakie dla Was przygotowano - takiej PROMOCJI jeszcze nie było*!

 

Wydawnictwo Muza nowości i wznowienia 23.10.2013

Nowości

Warszawskie wydawnictwo Muza SA. przedstawia swoje nowości i wznowienia tytułowe października 2013:

 

Wydawnictwo Mag na 17. Targach Książki w Krakowie

Wydawnictwo Mag zaprasza Czytelników do stoiska FK Olesiejuk, na którym znajdą najnowsze premiery książek Wydawnictwa: długo oczekiwaną kontynuację "Niecnych Dżentelmenów" Scotta Lyncha oraz najnowszą powieść cenionego przez krytyków i uwielbianego przez Czytelników Neila Gaimana pt.: "Ocean na końcu drogi".

 

Firma Księgarska Olesiejuk zaprasza na 17. Targi Książki do Krakowa. Stoisko A 39

Firma Księgarska Olesiejuk wraz z Współwystawcami zaprasza na stoisko A 39 na 17. Targach Książki w Krakowie, które odbędą się w dniach 24-27.10. 2013. Odwiedzający będą mieli okazję w sobotę i niedzielę uczestniczyć w spotkaniach z autorami.

 

Nowości w Oficynie Wydawniczej „Impuls”

Nowości

W dzisiejszej wiadomości przedstawiamy i polecamy nasze trzy wybrane nowości wydawnicze, których popularność zaskoczyła nawet nas, stanowiące świetny przykład na to, że dobrze przygotowana książka zawsze znajdzie swojego odbiorcę. Dowodem czego jest zadowolenie Czytelników, którego wciąż nam za mało.

 

Nowości października z Noir sur Blanc - Mrożek i DeLillo

Nowości

Drodzy Państwo, Wczoraj w księgarniach ukazał się zbiór opowiadań Dona DeLillo „Anioł Esmeralda. Dziewięć opowiadań”. Jest to zbiór o tyle interesujący, że wybrano po trzy opowiadania z każdej dekady twórczości DeLillo – możemy więc zobaczyć jak kształtował się i zmieniał styl DeLillo, jakimi tematami się interesował, jak zmieniało się jego podejście do tych tematów.

 

Nowości Wydawnictwa Salwator - październik 2013

Nowości

Drodzy Czytelnicy! zapraszamy do zapoznania się z nowościami krakowskiego wydawnictwa Salwator:

 

Bestsellery księgarni internetowej MATRAS

Nowości

Prezentujemy listę bestsellerów książkowych księgarni internetowej Matras.pl:

 

Widoczna obecność Polski na Międzynarodowych Targach Książki we Frankfurcie

We Frankfurcie spotyka się przede wszystkim branża. Polskie stoisko, jak co roku, było tłumnie odwiedzane ze względu na wystrój, na duże zainteresowanie polską książką, a ostatnio też polskimi usługami poligraficznymi

 

Zapraszamy do Tarabuka w październiku

Księgarnie

Zapraszamy do Tarabuka w październiku. Jak zawsze bogaty ciekawy program imprez i spotkań:

 

Przetrwaj codzienne rodzicielskie potyczki i pomóż swojej rodzinie

Nowości

Szanowni Państwo, Już 8 października do księgarń trafi poradnik zatytułowany "Zintegrowany mózg- zintegrowane dziecko". 12 rewolucyjnych strategii kształtujących umysł Twojego dziecka.

 

4 x Julia Hartwig

Nowości

Drodzy Państwo, 1x W ubiegłym tygodniu zakończyliśmy przyjmowanie odpowiedzi w konkursie dotyczącym Julii Hartwig w Wydawnictwie a5. Wystarczyło wymienić przynajmniej trzy tytuły wydanych naszym nakładem tomów poetki i przesłać odpowiedź na adres czytelnicy@wydawnictwoa5.pl do piątku, 4 października.

 

Zapowiedzi MAG-a - październik 2013

Zapowiedzi

Wydawnictwo MAG obchodzące w tym roku dwudziestolecie swojego istnienia poleca swoje październikowe zapowiedzi tytułowe:

 

Programy literackie, Nike 2013, naukowe wykłady - październik w TVP Kultura

Wydarzenia

Nowe programy literackie, wykłady "Co Ty wiesz o nauce?" oraz uczestnicy konkursu im. Barbary Skargi z transmisją gali - takie atrakcje dla widzów w październiku szykuje kanał TVP Kultura.

 

Nowości z Centrali październik 2013 część 1

Nowości

Witamy! Bardzo miło nam poinformować o pierwszym październikowym pakiecie naszych publikacji. Przypominamy, że sprzedaż bezpośrednia prowadzona jest przez PictureBook.pl - autoryzowany sklep naszego wydawnictwa.

 

Nowości w Państwowym Instytucie Wydawniczym

Nowości

Państwowy Instytut Wydawniczy nadal pracuje i poleca swoje październikowe nowości:

 

Trzy nowości już w księgarniach!

Nowości

Szanowni Państwo, Trzy nasze nowości są już do kupienia. Są to: "Intelektualna historia III RP. Rozmowy z lat 1990 – 2012", "Korespondencja Gustave Flaubert, George Sand", "Beniowski":

 

Nowości i zapowiedzi Wydawnictwa Czarne - cz. III

Nowości

Prezentujemy część trzecią zapowiedzi wydawniczych wydawnictwa Czarne z Wołowca:

 

Nowości i zapowiedzi Wydawnictwa Czarne cz. II

Nowości

Przedstawiamy drugą część zapowiedzi tytułowych wydawnictwa Czarne z Wołowca:

 

W październiku w Rebisie cz .III

Zapowiedzi

Dom Wydawniczy Rebis prezentuje książki zapowiadane na październik 2013.

 

Nowości na publicat.pl - Philippa Gregory, Salvador Dali, Jo Nesbo i wiele więcej!

Zapowiedzi

Grupa Wydawnicza PUBLICAT S.A. z Poznania poleca w swoim najnowszym newsletterze książki autorstwa Jo Nesbo, Philippy Gregory, Salvadora Dali:

 

Dom Wydawniczy REBIS - zapowiedzi wydawnicze, październik cz. II

Zapowiedzi

Prezentujemy drugą część październikowych zapowiedzi wydawniczych poznańskiego Domu Wydawniczego REBIS:

 

Dom Wydawniczy REBIS - zapowiedzi pażdziernika 2013 cz .I

Zapowiedzi

Przedstawiamy Państwu październikowe propozycje tytułowe poznańskiego Domu Wydawniczego REBIS:

 

24. Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier - Łódź 2013

MFKiG odbywa się co roku w październiku. To największa tego typu impreza w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej, na którą przyjeżdża kilka tysięcy uczestników z kraju i zagranicy. Przyciąga ich do Łodzi wiele rzeczy – od możliwości spotkania najsłynniejszych twórców komiksowych, przez zakupy na stoiskach targowych, udział w warsztatach twórczych i zwiedzanie wystaw, po zabawę na festiwalowych imprezach.

 

"Warszawskie kawiarnie literackie" w Iskrach w październiku

Zapowiedzi

W kawiarni literackiej, niezwykłym zjawisku kulturowym schyłku wieku XIX i całego wieku XX, spotykało się warszawskie środowisko literackie, by zawiązywać kontakty i przyjaźnie. Wymieniano opinie o literaturze i sztuce, ferowano wyroki i tworzono hierarchie artystyczne, ale także plotkowano i prowadzono rozmowy towarzyskie skrzące się dowcipem i złośliwością

 

Przedpremierowy fragment biografii Tuwima pióra Mariusza Urbanka

Zapowiedzi

Prezentujemy fragment książki "Tuwim. Wylękniony bluźnierca", która ukaże się nakładem Wydawnictwa ISKRY w październiku.

 

9 edycji, 30 krajów i jeden PIN

1 października rozpocznie się kolejny finał Międzynarodowego Festiwalu Opowiadania.

 
 
Serwis używa plików cookie, które są niezbędne do komfortowego korzystania z portalu, m.in. utrzymania sesji logowania. Możesz w dowolnej chwili zmodyfikować ustawienia cookie w swojej przeglądarce. Aby dowiedzieć się więcej przeczytaj informacje o cookie.