RSS : Wiadomości
fesstiwal słowa w piosence
--

Musimy naprawić system finansowania kultury

Wydarzenia

Wiara i tożsamość, dziedzictwo i kultura, to kluczowe elementy stanowiące o tym czy naród i państwo przetrwają nawet najbardziej krytyczne zakręty swojej historii.

 

Recenzja: Tomasz Kamiński, „Sypiając ze smokiem"

Recenzje

Chiny od zawsze generowały wokół siebie z jednej strony aurę tajemniczości wynikającą z izolacji wytyczonej przez "chiński mur", z drugiej ciekawość ze strony podróżników, kampanii handlowych i światowych rządów.

 

Prof. Nowak: Powieści, filmy, Polska Akademia Literatury - pora uwolnić potencjał kulturowy Polaków

Wydarzenia

Koordynator sekcji kultury i polityki historycznej Narodowej Rady Rozwoju, prof. Andrzej Nowak napisał manifest programowy, w którym podał przykłady wykorzystania potencjału kulturowego Polaków dla wzmacniania kraju i budowania wspólnoty narodowej.

 

Recenzja: Edukacja (w) polityce. Polityka (w) edukacji, Bogusław Śliwerski

Recenzje

Pedagogika i edukacja zostały upolitycznione i poddane ideologizacji jeszcze w latach siedemdziesiątych ubiegłego wieku. Praktycznie nic od dawna w tej materii się nie zmieniło. Polska edukacja od początku transformacji jest politycznym zakładnikiem każdej z rządzących partii. Mamy oto sytuację, w której dyrektor szkoły staje się urzędnikiem realizującym program edukacji zatwierdzony przez dany rząd, a nauczyciel z charyzmatycznego mistrza zamienia się w państwowego sprzedawcę...

 

Jaka powinna być polska polityka historyczna? - raport trafił do nowego Prezydenta

Wydarzenia

Jaka powinna być polska polityka historyczna? - raport trafił do nowego Prezydenta!  

 

Jaka powinna być polska polityka historyczna? - kilkanaście eksperckich opinii

Wydarzenia

Antoni Dudek, Bronisław Wildstein, Andrzej Leder, Jerzy Stępień, ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski - to tylko niektórzy naukowcy i publicyści, biorący udział w akcji “Jaka powinna być polska polityka historyczna?” realizowanej przez portal historyczny Histmag.org.

 

Recenzja: „Czerwony alert” Bill Browder

Recenzje

Rosja sprzyja tylko swoim przedsiębiorstwom, chyba że ma cel w tym, że wspiera firmy zagraniczne. Tak można podsumować politykę tego kraju po przeczytaniu książki Billa Browdera „Czerwony alert”.

 

Polscy wydawcy dołączyli do Digital News Initiative

Internet

Pierwsi wydawcy internetowi z Polski dołączyli do programu Google – Digital News Initiative (DNI). Wśród nowych partnerów znaleźli się: 300polityka.pl, Antyweb.pl, naTemat.pl oraz SpidersWeb.pl.

 

Zaproszenie | dyskusja Bocheński, Mieroszewski, Giedroyć a polska polityka wschodnia

Wydawnictwa

Serdecznie zapraszamy na organizowaną przez Muzeum Historii Polski we współpracy z Biblioteką Publiczną w Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy oraz wydawnictwem Więź dyskusję „Bocheński, Mieroszewski, Giedroyć a polska polityka wschodnia".

 

Kresy - za czym ta nostalgia?

Nowości

„Kresy Rzeczypospolitej"– nowy Pomocnik Historyczny POLITYKI od 18 marca w salonach prasowych i kioskach. Barwne dzieje wschodnich rubieży, okoliczności ich utraty i narodzin narodowej legendy.

 

Impuls, edukacja i polityka!

Nowości

Krakowska Oficyna Wydawnicza IMPULS poleca Państwa uwadze nowości tytułów z zakresu edukacji i polityki:

 

Książka życzeń i zażaleń czyli kto korzysta z chaosu na polskim rynku książki?

Wydarzenia

Polski rynek książki jest chory – przekonują wydawcy i księgarze. Doradzają lekarstwo: jednolite ceny książek. Pomoże to czy zaszkodzi?- tymi słowami zaczyna swój artykuł „Książka życzeń i zażaleń" Adam Grzeszak w lutowym wydaniu tygodnika Polityka.

 

Impuls o edukacji (w) polityce - P r e m i e r a

Nowości

Nakładem Oficyny Wydawniczej Impuls ukazał się nowym tom wyjątkowej serii 12 autorskich podręczników akademickich "Pedagogika Nauce i Praktyce". To publikacja prof. dr hab. Bogusława Śliwerskiego "Edukacja (w) polityce. Polityka (w) edukacji".

 

Biografie - nowa seria Pomocnika Historycznego POLITYKI

Zapowiedzi

14 stycznia w kioskach ukaże się pierwsze wydanie specjalne z serii Pomocnik Historyczny POLITYKI - Biografie pt. Winston Churchill.

 

Piotr Zychowicz kontra Bronisław Wildstein

Wydawnictwa

Zapraszamy na debatę "Między honorem a polityką realną" z udziałem Piotra Zychowicza i Bronisława Wildsteina. Prowadzącym będzie Paweł Lisicki.

 

Premiera „Prawego umysłu" w środę, kup teraz taniej!

Nowości

W środę 22 października 2014 w księgarniach ukaże się nakładem Wydawnictwa Smak Słowa książka „Prawy umysł. Dlaczego dobrych ludzi dzieli religia i polityka?". Autorem jest wybitny, amerykański psycholog społeczny Jonathan Haidt.

 

„Lato z kryminałem” – konkurs na opowiadanie kryminalne

Wydarzenia

Czytasz kryminały? Lubisz tajemnice? Piszesz do szuflady? Tym bardziej zachęcamy do udziału w naszym wakacyjnym konkursie. Napisz opowiadanie kryminalne – na maksymalnie 15 tys. znaków ze spacjami – i wygraj nagrody. Zaprasza „Polityka”.

 

„Wódz. Witalij Kliczko. Ciosy i uniki boksera i polityka” Jacek Adamczyk

Zapowiedzi

Sportowa i polityczna biografia Witalija Kliczki, kandydata na prezydenta Ukrainy w wyborach 25 maja 2014. Kliczko, urodzony w Kirgistanie syn wysokiego rangą wojskowego i nauczycielki, od dziecka zwracał uwagę innych. Szczególne cechy charakteru i rodzinne uwarunkowania sprawiły, że zrobił oszałamiającą karierę bokserską – wielokrotnie zdobywał tytuł mistrza świata, wygrywając 45 na 47 stoczonych walk – i polityczną.

 
 

3 października premiera najnowszej książki Leszka Żebrowskiego

Nowości

Skąd dokładnie wzięło się określenie „Żołnierze Wyklęci”? Który z przywódców międzynarodowego ruchu komunistycznego i w jakim kontekście na wiele lat przed amerykańskimi lewakami używał pojęcia „poprawność polityczna”?

 

"Demokracja nie musi by narodową" - spotkanie z autorem książki

Wydarzenia

Poityka i austirackie forum kultury zapraszają ba spotkanie a Robertem Menasse autorem książki pt."Demokracja nie musi być narodowa":

 

Azjatyckie nowości Wydawnictwa Akademickiego DIALOG

Nowości

Z ogromną dumą informujemy, że nakładem naszego wydawnictwa ukazały się wiersze nietłumaczonego wcześniej na język polski chińskiego poety Duo Duo.

 

"Demokracja nie musi być narodowa" Robert Menasse

Nowości

17 kwietnia trafiła do sprzedaży książka austriackiego powieściopisarza i eseisty Roberta Menassego pt. „Demokracja nie musi być narodowa”.

 

Pomocnik Historyczny Polityki „Historia Żydów polskich”

Wydawnictwa

W najnowszym wydaniu specjalnym POLITYKI, który ukaże się 5 kwietnia, przedstawiamy historię, kulturę i religię narodu, z którym przez wieki sąsiadowali Polacy - od osiedlenia, przez wiek XIX, II Rzeczpospolitą, czas Zagłady, aż po lata powojenne.

 

Zimowa seria powieści detektywistycznych Polityki

Wydawnictwa

Zima z książką? Tygodnik Polityka i wydawnictwo W.A.B. po raz trzeci wydadzą wspólnie kolekcję powieści detektywistycznych "Zima z kryminałem".

 

Spotkanie "Samotność pacjenta - wokół książki "Polityka nowotworowa. Pamiętnik praktyczno-teoretyczny"

Wydawnictwa

W środę 16 stycznia o godz. 19.00, w warszawskiej redakcji Krytyki Politycznej odbędzie się spotkanie pt.: "Samotność pacjenta – wokół książki „Polityka nowotworowa. Pamiętnik praktyczno-teoretyczny” Łukasza Andrzejewskiego.

 

Pomocnik Historyczny POLITYKI: „Powstanie styczniowe 1863. Klęska i chwała”.

Wydawnictwa

9 stycznia ukaże się kolejny Pomocnik Historyczny POLITYKI: „Powstanie styczniowe 1863. Klęska i chwała”.

 

"Polityka" o książce "Żywe cienie" Barbary Toruńczyk

Wydawnictwa

Publikujemy przysłane przez Zeszyty Literackie omówienie najnowszej książki Barbary Toruńczyk pt. "Żywe cienie"

 

Językowy „Niezbędnik inteligenta” od „Polityki

Wydawnictwa

W środę 24 października br. ukazało się kolejne wydanie specjalne tygodnika „Polityka” (Polityka Spółdzielnia Pracy) zatytułowane „Niezbędnik inteligenta. O języku w mowie i piśmie”.

 

Polityka zaprasza na Festiwal Conrada

Wydarzenia

Od czterech lat do Krakowa przyjeżdżają najwybitniejsi pisarze polscy i zagraniczni, by wziąć udział w Międzynarodowym Festiwalu Literatury im. Josepha Conrada, jednej z największych tego typu imprez w Europie.

 

"Książka o czytaniu, czyli resztę dopisz sam" w tygodniku Polityka

Nowości

W środę (17 października 2012 roku) do części nakładu tygodnika Polityka (42/2012) zostanie dołączona "Książka o czytaniu, czyli resztę dopisz sam" Justyny Sobolewskiej, dziennikarki Polityki.    

 

Spotkanie z Justyną Sobolewską, autorką „Książki o czytaniu, czyli resztę dopisz sam”

Wydawnictwa

Tygodnik "Polityka" zaprasza na spotkanie autorskie Justyny Sobolewskiej związane z promocja jej książki "O czytaniu, czyli resztę dopisz sam".  

 

„Polityka” prezentuje „Historię Chińczyków”

Wydawnictwa

W środę 5 września br. w sprzedaży pojawi się kolejny Pomocnik Historyczny „Polityki” („Polityka” Spółdzielnia Pracy). Wydanie zatytułowane będzie „Historia Chińczyków”.

 

Wakacyjna kolekcja Lato z kryminałem

Wydawnictwa

W środę, 29 sierpnia z tygodnikiem Polityka ukaże się "Głos" Arnaldura Indridasona, szósty, ostatni tom kolekcji powieści detektywistycznych Lato z kryminałem.

 

Polityka na lato z kryminałami i łamigłówkami

Wydawnictwa

Wydawca tygodnika Polityka oraz Wydawnictwo W.A.B. po raz siódmy wydadzą wspólnie kolekcję powieści detektywistycznych w ramach cyklu "Lato z kryminałem". Jakie tytuły?

 

Biblioteka Śląska - promocja książki o Emilu Wąsaczu

Biblioteki

19 czerwca 2012 r. o godz. 17.00 w sali Benedyktynka Biblioteki Śląskiej odbędzie się promocja książki "Polityka bez narkozy", wywiad z Emilem Wąsaczem autorstwa Jolanty Pieczki i Iwony Kolasińskiej.

 

Rusza Polityka Cyfrowa - komputer, smartfon, tablet, e-czytnik

Wydarzenia

Od środy (25 kwietnia 2012 roku) rusza Polityka Cyfrowa, czyli innowacyjny sposób korzystania z bieżących i archiwalnych wydań tygodnika Polityka. na komputerze, tablecie, e-czytniku i smartfonie.

 

Wojciech Jagielski: sprzedawaliśmy głupotę na masową skalę

- Sprzedawaliśmy głupotę na masową skalę i teraz mamy odbiorców wychowanych na tej głupocie - tak o ostatnich 20-latach w polskich mediach mówi “Polityce” Wojciech Jagielski, były reporter “Gazety Wyborczej”.

 

Znamy literackie nominacje do Paszportów Polityki!

Tygodnik "Polityka" ogłosił nominacje do Paszportów POLITYKI za rok 2011 w kategorii Literatura.

 

Spotkanie z Mariuszem Urbankim - autorem biografii W. Broniewskiego

Muzeum Władysława Broniewskiego, Oddział Muzeum Literatury im. Adama Mickiewicza i prezes Wydawnictwa Iskry Wiesław Uchański zapraszajà na spotkanie z Mariuszem Urbankiem autorem pierwszej kompletnej biografii Władysława Broniewskiego "Broniewski. Miłość, wódka, polityka"

 

Władysław Broniewski w Iskrach!

Nowości

Władysław Broniewski zagościł w Iskrach! Przedstawiamy Państwu jego biografię autorstwa Mariusza Urbanka pt. "Broniewski.Miłość, wódka, polityka" oraz wybór wierszy "Wierszem przez życie"! Warto bo i twórczość i biografia należą do genialnych.

 

Wakacyjna kolekcja Lato z kryminałem

Zapowiedzi

20 lipca, w środę, ukaże się "Pod Przechytrzonym Lisem" Marthy Grimes, drugi tom kolekcji powieści detektywistycznych Lato z kryminałem przygotowanej przez Wydawnictwo W.A.B. oraz tygodnik Polityka.

 

Plebiscyt Polityki: Ernest Hemingway najwybitniejszym pisarzem zagranicznym XX w.

Ernest Hemingway zwyciężył w rankingu czytelników POLITYKI na najwybitniejszego pisarza zagranicznego XX w. Czy dzisiaj, w 50 rocznicę śmierci, nadal jest tak popularny?    

 

Wakacyjna kolekcja Lato z kryminałem

Wydawnictwa

6 lipca, w środę, ukaże się "Piąta kobieta Henninga Mankella, drugi tom kolekcji powieści detektywistycznych Lato z kryminałem przygotowanej przez Wydawnictwo W.A.B. oraz tygodnik Polityka.

 

Spotkanie z Pawłem Bożykiem – autorem książki „Hanka, miłość, polityka” , w Bibliotece Śląskiej.

Biblioteka Śląska i Wydawnictwo Zysk i s-ka zapraszają 13 czerwca 2011 r. na spotkanie promujące autobiograficzną książkę „Hanka, miłość, polityka” Pawła Bożyka, profesora ekonomii, autora kilkudziesięciu książek, członka Senatu Uniwersytetu Narodów Zjednoczonych w Tokio, osobistego doradcy ekonomicznego Edwarda Gierka.

 

Zima z kryminałem w Polityce

Wydawnictwa

Tygodnik Polityka przygotował nową serię książkową w ramach cyklu "Zima z kryminałem", która składa się z opowiadań Henninga Mankella. Sprzedaż rozpocznie się od 9 lutego 2011 roku

 

"Kościół a polityka"

Zapowiedzi

Już niebawem nakładem wydawnictwa Salwator ukaże się książka "Kościół a polityka" próbująca rozwikłać skomplikowane relacje między duchowieństwem a politykami.

 

Niezbędnik Polityki o kulturze

Wydawnictwa

We wtorek (18 stycznia 2011 roku) w sprzedaży pojawi się kolejne wydanie specjalne Polityki - Niezbędnik Inteligenta Plus zatytułowany "Co się dzieje w kulturze".

 

"Piszę swoją klęskę" - Rozmowa z Ignacym Karpowiczem, pisarzem karkołomnym

O urokach życia na odludziu, popkulturze, która zastępuje dziś religię, i o nowej, karkołomnej powieści „Balladyny i romanse” z ich autorem Ignacym Karpowiczem rozmawia Justyna Sobolewska

 

Zaproszenie na debatę - Michel Houellebecq

Michel Houellebecq, jeden z najbardziej poczytnych francuskich pisarzy na świecie, otrzymał Nagrodę Goncourtów.

 

Zygmunt Bauman gościem konferencji "Ruchy społeczne i polityka"

W czwartek 18 listopada o godz. 18.00 zapraszamy w imieniu Organizatorów na wykład prof. Zygmunta Baumana i oficjalną premierę pierwszego polskiego wydania jego książki "Socjalizm. Utopia w działaniu" wydanej przez Wydawnictwo Krytyki Politycznej.

 

"Żądza rządzenia. O władzy, polityce i politykach"

Nowości

Wydawnictwo TRIO właśnie wydało książkę dwóch specjalistów od marketingu politycznego tj. Wiesława Gałązki (Dolnośląska Szkoła Wyższa we Wrocławiu) i Wojciecha Krzysztofa Szałkiewicza ( Olsztyńska Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania), którzy wnikliwie i z humorem analizują mechanizmy władzy i starają się dać odpowiedź na pytanie, co skłania ludzi do sięgania po władzę, jaka jest ta władza, jakie są jej sekrety.

 

Powstanie nagroda dziennikarska im. Krystyny Bochenek

Sejmik woj. śląskiego jednogłośnie poparł w środę inicjatywę ustanowienia Ogólnopolskiego Konkursu Dziennikarskiego i Nagrody im. Krystyny Bochenek. Przedsięwzięcie ma upamiętnić tragicznie zmarłą wicemarszałek Senatu i promować region.

 

"Polityka” wydaje książki rosyjskich pisarzy

Wydawnictwa

We wtorek 9 listopada br. startuje nowa kolekcja “Polityki” (Polityka Spółdzielnia Pracy) zatytułowana “Współczesna literatura rosyjska”, w której ukazywać się będą książki najwybitniejszych pisarzy rosyjskich XX wieku.

 

"Polityka" do słuchania, nie tylko na papierze

Wydawnictwa

Tygodnik „Polityka” (Polityka Spółdzielnia Pracy) od bieżącego wydania (nr 32 z 4 sierpnia br.) dostępny jest również w wersji dźwiękowej w ramach płatnego serwisu AudioPolityka.  

 

Biblioteka jako instrument działań politycznych?

Biblioteki

Dyrektor Jacek Maro traci pracę, bo zwolnił bez konsultacji z prezydentem 7 pracowników. Jacek Nowak zapowiada, że wszyscy wyrzuceni z biblioteki będą mogli wrócić. A opozycja pyta, czy w bibliotece toczy się gra polityczna.

 

"Polityka” wydaje reportaże z ostatnich 10 lat

Zapowiedzi

W środę 7 lipca br. w sprzedaży pojawi się wydana przez Politykę Spółdzielnię Pracy publikacja „Reportaże Polityki. Afery, skandale, kryminały”. Wydanie zawierać będzie teksty reporterów tygodnika publikowane w nim przez ostatnie 10 lat.

 

Już dzisiaj startuje wakacyjna kolekcja Polityki "Lato z kryminałem"

Już jutro, czyli w środę 30 czerwca, startuje piąta edycja kolekcji powieści detektywistycznych „Lato z kryminałem”, wydawana przez POLITYKĘ Spółdzielnię Pracy wspólnie z wydawnictwem W.A.B.

 

"Polityka" rozpoczyna Lato z kryminałem

Wokół książek

30 czerwca rusza piąta edycja kolekcji powieści detektywistycznych "Lato z kryminałem", wydawana przez Politykę Spółdzielnię Pracy wspólnie z wydawnictwem W.A.B.

 

Biopolityka coraz głośniejsza

Zapowiedzi

Pojęcie biopolityki zrobiło zadziwiającą karierę. O ile do niedawna znane było jedynie nielicznym specjalistom, o tyle dziś używane jest zarówno przez polityków, jak i dziennikarzy, filozofów i przedsiębiorców, skrajną prawicę oraz lewicujących intelektualistów. Podczas gdy jedni rozumieją biopolitykę jako demokratyczne kształtowanie postępu biotechnologicznego, inni dopatrują się w niej powiązań z eugeniką, mordowaniem chorych i rasizmem.

 

Najgłośniejsze biografie XX wieku według "Polityki"

Wydarzenia

Justyna Sobolewska w "Polityce" opublikowała interesującą toplistę najważniejszych biografii ubiegłego wieku. Czy czegoś w tym zestawieniu brakuje? Czy może nie można mu nic zarzucić?

 

Polityka” wydaje kolejny „Niezbędnik inteligenta plus”

W środę 17 marca br. w sprzedaży pojawi się druga publikacja z cyklu „Niezbędnik Inteligenta Plus” („Polityka Spółdzielnia Pracy) zatytułowana „10 najważniejszych pytań świata”.

 

Seminarium Tomasza Piątka. Trójmiasto: Ciąg narkotykowy

w tym tygodniu w NWS i w Świetlicy KP w Trójmieście zapraszamy na spotkania z cyklu Polityka Narkotykowa. W Warszawie spotkanie Tomasza Piątka Odwyk od pogardy. Polityka narkotykowa i twoja głowa, w Trójmieście między 16-19 marca spotkania, debaty, pokazy filmowe.

 

Biblioteka na Koszykowej zaprasza na debatę "Religia-Polityka-Demokracja"

Centrum Stosunków Międzynarodowych we współpracy z Ambasadą Stanów Zjednoczonych, Fundacją Konrada Adenauera i Biblioteką Publiczną m. st. Warszawy - Biblioteką Główną Województwa Mazowieckiego ma zaszczyt zaprosić na spotkanie „Religia- Polityka-Demokracja”.

 

"Jak sobie radzić z emocjami" - poradnik psychologiczny od Polityki

Zapowiedzi

W środę, 24 lutego, w sprzedaży pojawi się czwarty Poradnik Psychologiczny Polityki "Ja, My, Oni" z podtytułem "Jak sobie radzić z emocjami".

 

Nagrody Historyczne „Polityki” - zgłoszenia

Nagrody

Tym razem tygodnik nagrodzi książki o najnowszej historii Polski, wydane w 2009 roku. Nagrody przyznawane są za prace Naukowe, wydawnictwa źródłowe oraz pamiętniki.

 

Spotkanie z Tomaszem Piątkiem

W imieniu organizatorów zapraszamy na seminarium Tomasza Piątka: "Odwyk od pogardy. Polityka narkotykowa i twoja głowa".

 

Nagie życie - spotkanie o filozofii Agambena

Klub Krytyki Politycznej w Łodzi zaprasza na spotkanie "Stan wyjątkowy. O filozofii Giorgio Agambena".

 

"Bezsilny Bóg" Marka Lilli - medytacja nad kondycją współczesności

Nowości

"Bezsilny Bóg. Religia, polityka i nowoczesny Zachód" to książka rozczaruje tych, którzy unikają trudnych pytań albo szukają łatwych odpowiedzi, a teologię polityczną sprowadzają do postulatu zwiększenia roli religii w polityce.

 

Premiera książki "Rosja, Ropa, Polityka, czyli o największej inwestycji PKN ORLEN"

Prezentacje

8 września 2009 nakładem wydawnictwa Prószyński i S-ka ukaże się książka "Rosja, Ropa, Polityka" opisująca przebieg największej polskiej inwestycji zagranicznej. Książka przedstawia historię transakcji zakupu rafinerii w Możejkach przez PKN ORLEN na rozległym tle gospodarczym, politycznym w Polsce, na Litwie, a także w Rosji i Stanach Zjednoczonych. Autorami publikacji są Igor Chalupec, prezes zarządu PKN Orlen w latach 2004-2007 oraz Cezary Filipowicz, wiceprezes zarządu PKN Orlen w...

 

10 najważniejszych książek tej jesieni

Nowości

Przedstawiamy subiektywny ranking najważniejszych premier książkowych najbliższego sezonu. Na co warto czekać, co trzeba przeczytać jesienią – radzi Justyna Sobolewska – krytyczka literacka „Polityki"  

 

"Polityka" wznawia kolekcję literatury współczesnej

Wokół książek

"Polityka" Spółdzielnia Pracy zdecydowała się na wznowienie kolekcji "Polska Literatura Współczesna", w ramach której ukazywać się będą najważniejsze książki polskich autorów, wydane po 1945 roku. W sprzedaży pojawi się 10 nowych tomów.

 

"Polityka" kończy cykl poradników psychologicznych

Wydawnictwa

"Ja, my, Oni. Żyć dobrze z ludźmi" - taki tytuł nosić będzie trzeci poradnik psychologiczny "Polityki" ("Polityka" Spółdzielnia Pracy) z cyklu "Ja, my, oni", który ukaże się na rynku w środę 26 sierpnia br.

 

Marek Siwiec - Blogiem po Europie

Recenzje

Blogiem po Europie, książka napisana przez wiceprzewodniczącego Parlamentu Europejskiego Marka Siwca, stanowi zbiór najciekawszych zapisków z bloga tego polityka. Refleksje autora tematycznie podzielone zostały na osiem rozdziałów, które obejmują okres od 1 czerwca 2006 do 11 września 2008.

 
 
Serwis używa plików cookie, które są niezbędne do komfortowego korzystania z portalu, m.in. utrzymania sesji logowania. Możesz w dowolnej chwili zmodyfikować ustawienia cookie w swojej przeglądarce. Aby dowiedzieć się więcej przeczytaj informacje o cookie.