RSS : Wiadomości
fesstiwal słowa w piosence
--

Czytanie uskrzydła

W dniach 29 maja – 5 czerwca 2016 r. w ponad 3470 miastach i miejscowościach odbędzie się XV Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom (XV OTCD), największe doroczne święto kampanii czytania, obchodzone w tym roku pod hasłem „CZYTANIE USKRZYDLA

 

Kraków czyta

W ramach „Tygodnia Bibliotek″ książki zagoszczą w kawiarniach Krakowa, karty biblioteczne będą uprawniały do zniżek w kinach, a dla tych, którzy przetrzymują książki z biblioteki w domu przewidziano amnestię.

 

Tydzień Bibliotek 2016. Promują czytanie i zawód bibliotekarza

Biblioteki

• Co roku Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich organizuje Tydzień Bibliotek. • Wydarzenia między 8 a 15 maja mają na celu podkreślanie roli czytania i bibliotek w poprawie jakości życia, edukacji oraz zwiększanie prestiżu zawodu bibliotekarza i zainteresowania książką szerokich kręgów społeczeństwa. • Stowarzyszenie organizuje też konkurs dla bibliotek.

 

XIII Ogólnopolski Tydzień Bibliotek - Biblioteka Inspiruje

Biblioteki

W dniach 8-15 maja 2016 r. odbędzie się XIII edycja programu Tydzień Bibliotek. Program „Tydzień Bibliotek” ma charakter ogólnopolski i skierowany jest do wszystkich ludzi, którzy uważają czytanie książek za ważny element swojego życia.

 

Głosowanie na Plakat Tygodnia 2016

Biblioteki

Rozstrzygnięto pierwszy etap konkursu na Plakat Tygodnia Bibliotek 2016.

 

Tydzień Bibliotek 2016 pod hasłem "Biblioteka inspiruje"

Biblioteki

W dniach 8-15 maja 2016 r. odbędzie się XIII edycja programu Tydzień Bibliotek. Hasło tegorocznej edycji to: "Biblioteka inspiruje".

 

Niespodzianki dla czytelników na Noc i Tydzień Bibliotek

Biblioteki

Szanowni Państwo, oprócz bogatych programów na Noc Bibliotek i Tydzień Bibliotek, (które już Państwa prezentowaliśmy Miejska Biblioteka Publiczna przygotowała dla czytelników dodatkową ofertę.

 

Kłopocka, Barańczak, Jeremi i Rożek - zapraszamy na Tydzień Bibliotek

Biblioteki

Biblioteka im. Raczyńskich w Poznaniu zaprasza na cykl spotkań w ramach ogólnopolskiego „Tygodnia Bibliotek" pod hasłem „Wybieram bibliotekę".

 

Nie tylko o znaku Rodła - zaczynamy Tydzień Bibliotek

Biblioteki

"Janina, Janka, Jania". Dla jednych - pomnik ze spiżu, postać historyczna, niezłomna bojowniczka o polskość Ziem Zachodnich i Północnych, działaczka Związku Polaków w Niemczech, bezskutecznie poszukiwana przez Gestapo.  

 

Wybieram bibliotekę - Tydzień Bibliotek i Noc Bibliotek

Biblioteki

Co roku Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich organizuje, w dniach 8-15 maja, Tydzień Bibliotek - program promocji czytelnictwa i bibliotek.

 

Intelektualna strawa - Tydzień Mózgu z BOSZ

Nowości

Wydawnictwo BOSZ z Olszanicy zaprasza na intelektualną strawę - „Tydzień Mózgu".

 

Jesień spędź z książką. Literacki Tydzień w Poznaniu pełen atrakcji

Wydarzenia

- Poznań jest liderem rynku książki w Polsce, a także miastem o najdłuższej tradycji bibliotecznej w kraju - mówił prezydent Ryszard Grobelny. Zapowiadał Literacki Tydzień w Poznaniu.    

 

Trwa Tydzień Zakazanych Książek

Od 21-27 września celebrujemy książki, które z różnych względów znalazły się na listach pozycji zakazanych. W imię wolności słowa i myśli akcje mówiące o tych tytułach organizowane są na całym świecie.

 

XIII Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom

Zapraszamy do aktywnego udziału w XIII OTCD, który odbędzie się w całym kraju w dniach 1-8 czerwca 2014 r.

 

Tydzień Bibliotek 2014 - „Czytanie łączy pokolenia”

Biblioteki

Po raz jedenasty Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich organizuje, w dniach 8-15 maja 2014 r., Tydzień Bibliotek - program promocji czytelnictwa i bibliotek. Ma on na celu podkreślanie roli czytania i bibliotek w poprawie jakości życia, edukacji oraz zwiększanie prestiżu zawodu bibliotekarza i zainteresowania książką szerokich kręgów społeczeństwa.

 

Ogólnopolski Tydzień Bibliotek 2014

Biblioteki

W tym roku hasłem przewodnim Tygodnia Bibliotek jest "Czytanie łączy pokolenia".

 

Tydzień e-czytania

Wydarzenia

Od 3 do 9 marca na całym świecie obchodzony jest tydzień e-książki, którego celem jest promocja i popularyzacja e-czytania. Z tej okazji przez tydzień można zupełnie za darmo korzystać z ponad 8 tys. książek zgromadzonych w czytelni internetowej IBUK Libra.

 

Tydzień Zakazanych Książek 2013 w Bibliotece!

Wydarzenia

Już niedługo — od 22 do 28 września — Tydzień Zakazanych Książek! Podobnie jak przed rokiem aktywnie włączamy się w akcję i podsuwamy pomysły, które możemy zorganizować w naszych bibliotekach.

 

XII Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom (1–8 czerwca 2013)

Jeśli nie czytacie swoim dzieciom na co dzień, to jest dobry powód, żeby zacząć. 1-8 czerwca obchodzimy święto czytania najmłodszym.

 

Biblioteka przestrzenią dla kreatywnych

Biblioteki

Tydzień Bibliotek - ogólnopolska akcja promowania czytelnictwa, bibliotek i bibliotekarzy, organizowana od 2004 r. przez Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich. Akcja odbywa się zawsze w maju, a imprezy rozpoczynają się 8 maja - w Dniu Bibliotekarza.

 

Tydzień Bibliotek w Miejskiej Bibliotece - zapraszamy

Biblioteki

Tydzień Bibliotek - ogólnopolska akcja promowania czytelnictwa, bibliotek i bibliotekarzy, organizowana od 2004 r. przez Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich. Akcja odbywa się zawsze w maju, a imprezy rozpoczynają się 8 maja - w Dniu Bibliotekarza.

 

Biblioteka przestrzenią dla kreatywnych: plakat Tygodnia Bibliotek 2013

Biblioteki

Po raz dziesiąty Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich organizuje, w dniach 8-15 maja 2013 roku, Tydzień Bibliotek - program promocji czytelnictwa i bibliotek. Ma on na celu podkreślanie roli bibliotek w poprawie jakości życia, edukacji oraz zwiększanie presti1u zawodu bibliotekarza i zainteresowania książka szerokich kręgów społeczeństwa polskiego.

 

E-booki to tylko 2 proc. całego rynku książki

Wydarzenia

W 2012 r. rynek książki elektronicznej w Polsce był wart 50 mln zł, a rok wcześniej 26 mln zł. Cały rynek księgarski w naszym kraju jest szacowany na 2,7 mld zł - twierdzi Puls Biznesu.

 

Nowe życie książki w cyberkulturze

Wydarzenia

Badacze cyberkultury sygnalizują problem, jakim jest zagrożenie praw autorskich spowodowane m.in. pojawieniem się sieci peer-to-peer. Wielu użytkowników internetu uważa bowiem, że skoro pliki można z łatwością powielać, nie ma powodów, by nie robić tego za darmo i bez oglądania się na prawa twórców.

 

Tydzień e-książki 2013 w bibliotece

Biblioteki

Kiedy Tydzień E-książki był na świecie organizowany po raz pierwszy (w 2004 roku), opinia publiczna i media zachowywały ostrożność wobec e-booków.

 

Miłośnicy e-booków świętują Światowy Tydzień eKsiążki

Internet

W dniach 3 – 9 marca 2013 roku obchodzimy międzynarodowe święto miłośników książki elektronicznej. Virtualo jako jeden z największych dystrybutorów e-booków przyłącza się do tej akcji organizując w sieci specjalne promocje oraz możliwość wygrania zestawu „Niezbędnik eCzytelnika”

 

Światowy Tydzień eKsiążki

Rynek zagraniczny

W dniach 3 - 9 marca 2013 roku obchodzimy międzynarodowe święto miłośników książki elektronicznej.

 

Open Access Week 2012: 22-28 pażdziernika 2012 roku

Wydarzenia

W dniach 22-28 października 2012 roku obchodzimy po raz czwarty Open Access Week - Tydzień Otwartej Nauki.

 

Tydzień Zakazanych Książek

Wydarzenia

"Buszujący w zbożu", "Cierpienia młodego Wertera", "Lolita", a nawet "Czerwony Kapturek" - wszystkie te książki kiedyś znajdowały się na liście książek zakazanych. Tydzień Książek Zakazanych potrwa od 30 września do 6 października, w Polsce organizuje bibliosfera.net i Stowarzyszenie Bibliosfera.org.

 

Tydzień Włoski w Czułym barbarzyńcy w Krakowie

Księgarnie

Już dzisiaj, czyli w piątek 27 lipca, w kawiarni Czuły Barbarzyńca w Krakowie (Centrum Obsługi Ruchu Turystycznego, ul. Powiśle 11) inaugurujemy pełen atrakcji TYDZIEŃ WŁOSKI

 

XI Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom w Lublinie

Biblioteki

Prezentujemy program XI Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom w Lublinie.

 

Tydzień Bibliotek 2012 – promocja w Impulsie!  

Biblioteki

Już po raz dziewiąty Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich organizuje w dniach 8-15 maja wielką akcję popularyzacji książki i czytelnictwa, czyli Tydzień Bibliotek pod hasłem „Biblioteka ciągle w grze!”

 

Ostrowiec Św.: Biblioteka ciągle w grze - podaruj jej książkę!

Biblioteki

8 maja 2012 roku rozpoczyna się IX Ogólnopolski Tydzień Bibliotek, któremu w tym roku przyświeca hasło: "Biblioteka ciągle w grze!". Potrwa on do 15 maja.  

 

Tydzień Bibliotek w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Katowicach

Biblioteki

okazji obchodów IX Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek (8-15 maja), który w tym roku promowany jest hasłem "Biblioteka ciągle w grze" w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Katowicach odbędzie się wiele ciekawych imprez. Zapraszamy do zapoznania się z propozycjami!

 

Biblioteka ciągle w grze - Ogólnopolski Tydzień Bibliotek w Lublinie!

Biblioteki

Prezentujemy harmonogram obchodów Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek w Lublinie.

 
 

Międzynarodowy Dzień Książki przez cały tydzień!

Wydawnictwa

Wydawnictwo WILGA zaprasza na tygodniowe obchody Międzynarodowego Dnia Książki i Praw Autorskich.

 

Międzynarodowy Tydzień Książki i Prasy w Cervantesie

Wydarzenia

Tydzień książki w Instytucie Cervantesa Książki, Róże i goście specjalni: m.in. José Maria Guelbenzu oraz José Ángel Cilleruelo, autor "Na zachód od Warszawy".

 

Światowy Tydzień Książki w Virtualo

Księgarnie

16.04.2012 rozpoczął się Światowy Tydzień Książki. Jest to kolejne święto związane z literaturą, które obchodzimy w tym roku. Okazją do świętowania jest wprowadzony przez Virtualo w połowie kwietnia multiformat, czyli EPUB+MOBI+PDF, dzięki któremu Klient nie musi już wybierać, który format kupić.

 

Tydzień Bibliotek: „Biblioteka ciągle w grze”

Biblioteki

Tydzień Bibliotek - akcja społeczna realizowana przez wszystkie rodzaje bibliotek, szkoły, ale także media, wydawnictwa i samorządy.

 

Empik rozda czytelnikom ponad 200 tysięcy egzemplarzy książki napisanej przez czołowych polskich pisarzy

Wydarzenia

2 + 0 + 1 + 2 = 5 czyli pięć różnorodnych opowieści pięciorga wyśmienitych polskich autorów zebranych pod tytułem „2012” znalazło się w książce wydanej przez Empik z okazji Światowego Tygodnia Książki.

 

Światowy Tydzień Książki w salonie EMPIK Renoma

Księgarnie

Wydawnictwo VIA NOVA zaprasza serdecznie wszystkich miłośników książek na Światowy Tydzień Książki w salonie EMPIK Renoma (od 11 do 24 kwietnia 2012 r.) S.potkania odbywać się będą pod hasłem „czytanie porywa”    

 

Virtualo świętuje Światowy Tydzień eKsiążki

Księgarnie

W dniach 04.03.-10.03.2012 obchodzić będziemy Światowy Tydzień eKsiążki. W tym roku, podobnie jak w ubiegłym, Virtualo postanowiło uczcić to wydarzenie organizując wirtualne eventy.

 

Tydzień E-książki 2012 w Bibliotece!

Biblioteki

Minęło już ponad 40 lat od czasu, kiedy światło dzienne ujrzała pierwsza eksiążka. Najlepszą okazją, by to uczcić jest zbliżający się międzynarodowy Tydzień E-książki - w tym roku od 4 do 10 marca.

 

Tydzień Bibliotek 2012 - jest hasło! „Biblioteka ciągle w grze!"

Biblioteki

Dziewiąty już raz Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich organizuje w dniach 8 – 15 maja 2012 roku Tydzień Bibliotek, akcję społeczną, którą realizują wszystkie rodzaje bibliotek, szkoły, ale także media, wydawnictwa i samorządy.

 

Zakazane książki i szeroko pojęta cenzura - kolejny BiblioGrill

24 września już czwarty raz bibliotekarze spotkają się na BiblioGrillu. Tym razem, w związku z Tygodniem Zakazanych Książek (Banned Books Week), tematem spotkania będą zakazane książki i szeroko pojęta cenzura.

 

Stwórzmy antybibliotekę, będą tłumy

Dziś nie sięgamy po książki, ba mamy za dużo innych "zabawek". Literatura to już nie jest sacrum. W kiosku, w markecie książki "się walają". Nikt tego nie układa, nie celebruje - mówi Róża Czerniawska-Karcz.  

 

Ósmy Tydzień Bibliotek - podsumowanie

Biblioteki

Tydzień Bibliotek to inicjatywa stworzona w 2004 roku przez Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich w celu przybliżenia biblioteki, jako miejsca, gdzie oprócz korzystania z książek, można ciekawie spędzić czas.

 

X Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom.

X Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom potrwa od 29 maja do 5 czerwca 2011 i rozpocznie obchody Jubileuszu 10-lecia kampanii społecznej „Cała Polska czyta dzieciom”, w którą zaangażowanych jest już blisko 6400 Koordynatorów i Liderów oraz 2600 miejscowości w całym kraju. Patronat nad Jubileuszem kampanii czytania objęli: p. Anna Komorowska, Pierwsza Dama.

 

Dni Kultury Węgierskiej w Słupsku i powiecie słupskim 2011

Miejska Biblioteka Publiczna w Słupsku zaprasza w dniach od 30 maja do 5 czerwca 2011 r. na Dni Kultury Węgierskiej w Słupsku i powiecie słupskim.

 

Nowoczesna biblioteka

Biblioteki

W imieniu Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Marii Dąbrowskiej w Słupsku zapraszamy na wystawy: "Jan Paweł II Święty Pielgrzym - w medalierstwie, filatelistyce i literaturze" oraz "Nowoczesna biblioteka".

 

III Tydzień Biblijny - rabat 30% oraz książka gratis

Nowości

W niedzielę 08.05.2011 roku, w całej Polsce rozpoczął się III Tydzień Biblijny, którego celem jest zachęcanie do czytania Pisma Świętego. W tym roku Tydzień Biblijny przebiega pod hasłem "Mów, o Panie, Twój sługa słucha". Patronem polskiego Dzieła Biblijnego jest papież Jan Paweł II.

 

Herbatka z Kisielem

Wydarzenia

W imieniu Miejskiej Biblioteki Publicznej w Szczecinie zapraszamy na "Herbatkę z „Kisielem”". Kim był „Kisiel”? Czy na pewno wiemy, kim był Stefan Kisielewski? Znamy go jako felietonistę i szydercę epoki PRL. Jego „Dzienniki” są świadectwem czasu i bezlitosnym rozrachunkiem z kulturą i ludźmi z pierwszych stron gazet.

 

Tydzień Bibliotek we Wrocławiu

Biblioteki

W dniach 8-15 maja, w ramach Tygodnia Bibliotek, będzie można wykupić abonament roczny w cenie promocyjnej oraz wziąć udział w konkursie "Literacki detektyw". Do wygrania także zestawy atrakcyjnych nagród ufundowanych przez uczestników programu partnerskiego OK:  

 

Tydzień Bibliotek 2011 - Lublin, Elbląg, Chorzów

Biblioteki

Tydzień Bibliotek to ogólnopolska akcja promowania czytelnictwa, bibliotek i bibliotekarzy organizowana przez Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich. Co roku akcja ma inne hasło wiodące, które wskazuje jakie obszary działalności bibliotek są eksponowane i co ich organizatorzy chcą upowszechnić w świadomości społecznej. Tegoroczne hasło ma zachęcać do odwiedzin biblioteki nie tylko w celu wypożyczenia książki, ale też z innego powodu. Ma sprzyjać wytworzeniu się mody na bywanie w bibliotece....

 

Jeż Jerzy chętnie nawiąże kontakt!

Już w najbliższą sobotę odbędzie się spotkanie autorskie z Tomaszem Leśniakiem! Autor w ramach obchodów Światowego Tygodnia Książki organizowanych we własnych salonach przez Empik przedstawi swojego kolczastego pupilka.

 

Światowy Tydzień Książki - zaproszenie

W ramach Światowego Tygodnia Książki Dom Wydawniczy REBIS zaprasza do EMPIKU w Krakowie (Rynek Główny 5) na spotkania a naszymi autorami:

 

Kwietniowe spotkania z Kulturą Żydowską w Bibliotece Śląskiej

Zapraszamy na kolejne wydarzenia w ramach Kwietnia Kultury Żydowskiej, które odbędą się w Bibliotece Śląskiej (Sala Parnassos) już w najbliższą środę, 13 kwietnia.  

 

Premierowa książka Moniki Szwai w prezencie dla czytelników od Empiku

Zapowiedzi

13 kwietnia Empik inauguruje Światowy Tydzień Książki i przez kilka dni będzie rozdawać czytelnikom książkę napisaną specjalnie na tę akcję przez jedną z najbardziej poczytnych polskich pisarek – Monikę Szwaję (minipowieść nosi tytuł: „Nie dla mięczaków”).

 

E-czytelnicy czekają na tani czytnik

Wydawnictwa

W tym tygodniu obchodzony jest Międzynarodowy Tydzień Książki Elektronicznej. "Polski rynek e-booków wciąż raczkuje, to na razie margines rynku książki. Przełomu można się spodziewać po wprowadzeniu taniego czytnika e-booków" - uważa Łukasz Gołębiewski z Biblioteki Analiz.

 

Tydzień e-książki a Oficyna Impuls

Wydawnictwa

Czy wiecie, że... ... w tym roku obchodzimy 40-lecie e-książki? Tak! Minęło 40 lat odkąd Michael S. Hart stworzył pierwszego e-booka.  

 

Tydzień e-książki

Internet

W tym roku obchodzimy 40-lecie e-książki. Najlepszą okazją, by to uczcić jest zbliżający się Tydzień E-książki, od 6 do 12 marca. W inicjatywie tej uczestniczę już po raz trzeci i niezmiennie przekonuje mnie w niej bardzo uczciwa i nienachalna propozycja dla czytelnika: zainteresuj się e-książką, a jeśli nowa forma ci się nie spodoba, możesz po tygodniu wrócić do czytania tej tradycyjnej, szeleszczącej i pachnącej farbą drukarską

 

Tydzień E-książki, 6-12 marca 2011

Wydarzenia

W tym roku obchodzimy 40-lecie e-książki. Najlepszą okazją, by to uczcić jest zbliżający się Tydzień E-książki, od 6 do 12 marca. To międzynarodowe święto książki elektronicznej obchodzone jest już po raz ósmy.

 

We "Wrzeniu Świata" trwa tydzień z literaturą faktu

W księgarni Wrzenie świata trwa tydzień z literaturą faktu. Poniżej prezentujemy program imprez zaplanowanych na najbliższe dni.

 

II Opolski Maraton Czytania - Nowe przygody Mikołajka

Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Opolu zaprasza na II Opolski Maraton Czytania - Nowe przygody MIKOŁAJKA i inaugurację IX Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom.

 

Dyskusyjny Klub Książki - spotkanie poświęcone A. Lernert-Holenia

Biblioteki

Biblioteka Austriacka w Opolu (pl. Piłsudskiego 5) zaprasza w czwartek 13 maja 2010 o godz. 17.00 na spotkanie w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki.

 

Dni Kultury Węgierskiej i wystawa "Od Máraiego do Spiró"

MBP w Słupsku, Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Słupsku, Towarzystwo Przyjaźni Polsko-Węgierskiej, Starostwo Powiatowe oraz Urząd Miejski w Słupsku zapraszają na Dni Kultury Węgierskiej, które odbędą się pod patronatem Prezydenta Miasta Słupska oraz Starosty Powiatu Słupskiego w ramach Tygodnia Bibliotek w dniach 10–15 maja 2010.

 

„Słowa, Dźwięki, Obrazy” – VII Ogólnopolski Tydzień Bibliotek

Biblioteki

W dniach 8 – 15 maja 2010 r. Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle oraz Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich Oddział w Jaśle zapraszają mieszkańców Jasła i powiatu jasielskiego do udziału w imprezach edukacyjno-kulturalnych organizowanych w ramach VII Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek.

 

W takich bibliotekach można spędzić tydzień non stop

Biblioteki

Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Hieronima Łopacińskiego zaprasza na Tydzień Bibliotek. 8-15 maja 2010. Słowa, dźwięki, Obrazy.

 

Przyłapani na czytaniu – konkurs fotograficzny

Konkurs organizowany przez Studenckie Koło Informacji Naukowej "Palimpsest" jest skierowany do studentów - amatorów fotografików.

 

Miejska Biblioteka Publiczna w Katowicach zaprasza

8 – 15 maja Tydzień Bibliotek ogólnopolska inicjatywa Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich, która w 2010 roku odbywa się pod hasłem: „Biblioteka – Słowa, Dźwięki, Obrazy”.

 

Rozpoczyna się Tydzień E-booka 2010

Rynek zagraniczny

W niedzielę 7 marca rozpoczyna się Tydzień E-booka 2010, międzynarodowa akcja, której celem jest promowanie książki elektronicznej wśród czytelników, autorów i wydawców.

 

Tydzień Szlakiem Koziołka Matołka - Katowice 29 listopada -7 grudnia

Chcesz poznać Katowice z innej, nieznanej strony? Teraz masz okazję odkryć je na nowo ze swoją pociechą! Do tej pory przewodniki po Katowicach i innych śląskich miastach tworzone były przez dorosłych - dla dorosłych. A co z dziećmi? Przecież one też chcą dowiedzieć się czegoś ciekawego o swoim mieście!

 

Eko Tydzień w MBP

Biblioteki

W dn. 23-28 listopada w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Kędzierzynie-Koźlu, odbywać się będą zajęcia w ramach Eko Tygodnia. Celem Eko tygodnia jest przede wszystkim podnoszenie świadomości ekologicznej dzieci i młodzieży, wyrabianie trwałych nawyków i zachowań zdrowego stylu życia, uwrażliwienie na potrzeby środowiska naturalnego poprzez, ochronę lasów i zwierząt.

 

8 maja - Dzień Bibliotekarza i Bibliotek

Biblioteki

8 maja obchodzimy w całym kraju Dzień Bibliotekarza i Bibliotek. W związku z tym Redakcja Portalu Księgarskiego Życzy z całego serca bibliotekarskiej braci wytrwałości, uporu, energii i pomysłów na szerzenie w społeczeństwie wiedzy i informacji o niej, nawyku czytania, poszanowania dla słowa drukowanego, co nie zawsze ma odzwierciedlenie w Waszej codziennej cichej, mrówczej pracy.

 
 
Serwis używa plików cookie, które są niezbędne do komfortowego korzystania z portalu, m.in. utrzymania sesji logowania. Możesz w dowolnej chwili zmodyfikować ustawienia cookie w swojej przeglądarce. Aby dowiedzieć się więcej przeczytaj informacje o cookie.