RSS : Wiadomości
fesstiwal słowa w piosence
--

Recenzja „City 2.Antologia polskich opowiadań grozy” wydawnictwo FORMA

Recenzje

„Mężczyzna odłożył do plastikowego pojemnika wargi sromowe i łechtaczkę. Po czym zalał ranę spirytusem. Żeby krew przestała się lać, podpalił alkohol. Jeszcze kilka minut temu normalnie wyglądające łono przypominało pogorzelisko. Chwycił pojemnik i wspiął się po schodach do mieszkania. Wyobrażał sobie jak pokrojone na plasterki wargi skwierczą na rozgrzanym tłuszczu".

 

Recenzja: „Śmierć w hotelu Haffner” Izabela Szolc

Recenzje

Nowa książka Izabeli Szolc wydana przez szczecińskie Wydawnictwo Forma to trudny orzech do zgryzienia. Poczynając od najbardziej podstawowych rzeczy: do ostatniej strony czytelnik zastanawia się, czy ma do czynienia ze zbiorem opowiadań czy też z jedną historią rozłożoną na osobne rozdziały.

 

Ostatnie nowości tytułowe z wydawnictwa FORMA

Nowości

Szczecińskie wydawnictwo FORMA anonsuje publikację kilku nowości: Zenon Fajfer „Widok z głębokiej wieży", Artur Daniel Liskowacki „Ulice Szczecina (ciąg bliższy)", Emilia Walczak „Hey, Jude".

 

Środa z FORMĄ

Wydawnictwa

Szczecińskie wydawnictwo FORMA Pawła Nowakowskiego zaprasza na niecodzienną promocję nowych publikacji trzech nietuzinkowych autorek: Marii Bigoszewskiej, Ute Przyboś i Ewy Sonnenberg,

 

Tytułowe nowości wydawnictwa FORMA ze Szczecina

Nowości

Szczecińskie wydawnictwo FORMA proponuje współczesną literaturę i poezję z najwyższej półki:

 

Spotkanie z autorem Chimery w Katowicach

Wydawnictwa

Zapraszamy w imieniu Organizatorów na kolejne spotkanie Ryszarda Lenca związane z promocją jego najnowszego zbioru opowiadań pt. Chimera - Galeria Miasta Katowice, przy ul. Stanisława 4.

 

Ryszarda Lenca opowieści o materii tworzenia i naszej zbiorowej wyobraźni cz. I

Wydarzenia

Prezentujemy spotkanie autorskie i rozmowę z Ryszardem Lencem, autorem opublikowanego ostatnio w wydawnictwie FORMA zbioru opowiadań pt. „Chimera". Autor gościł na początku marca we wrocławskiej księgarni Tajne komplety:

 

Spotkanie autorskie prozaika Ryszarda Lenca w Tajnych Kompletach

Zapraszamy na spotkanie autorskie prozaika Ryszarda Lenca. Ryszard Lenc posiada na swoim koncie dwie książki, zbiory opowiadań - 'Ja, Wittgenstein' i 'Chimera'. Opowiadania (cykle: 'Daimonia', 'Piękny świat', 'Poeci, poeci') publikowane były w latach 2005-2014 w czasopismach literackich i na portalach.

 

2 edycja "środy z FORMĄ",

Wydawnictwa

W ramach 2 edycji "środy z FORMĄ", Paweł Nowakowski zaprasza na spotkanie z Tomaszem Pietrzakiem i Adamem Zdrodowskim.

 

Środa ze szczecińską FORMĄ

Wydawnictwa

W ramach 2 edycji "środy z FORMĄ", zapraszamy w imieniu szczecińskiego wydawnictwa FORMA na spotkanie z Wojciechem Stammem, autorem książki "Pieśni i dramaty patriotyczne i osobiste".

 

"Szczeciński Przegląd Literacki FORMA", edycja 30 – 07.10.2014

Wydawnictwa

W ramach 30 edycji "Szczecińskiego Przeglądu Literackiego FORMA", spotkamy się z Bogusławem Kiercem i jego książkami:

 

Promocja książki: 2014 - Antologia współczesnych opowiadań polskich

Wydawnictwa

Muzeum Władysława Broniewskiego Oddział Muzeum Literatury w Warszawie oraz Dyrektor Muzeum Literatury im. Adama Mickiewicza Jarosław Klejnocki zapraszają na "Środę z FORMĄ" w ramach której obędzie się promocja 2014 - Antologii współczesnych opowiadań polskich"

 

FORMA na II Festiwalu Książki Słuchanej

W imieniu wydawnictwa FORMA zapraszamy na szczeciński II Festiwal Książki Słuchanej W programie Festiwalu są ich trzy spotkania:  

 

Czytanie antologii współczesnych polskich opowiadań "2014"

Wydawnictwa

To już trzecia antologia współczesnych polskich opowiadań, które proponuje Państwu do lektury Wydawnictwo FORMA.

 

Nowość wydawnictwa FORMA: Waldemar Bawołek "To co obok"

Nowości

Szczecińskie wydawnictwo FORMA opublikowało w serii "Kwadrat" prozę Waldemara Bawołka pt, "To co obok":

 

"Szczęśliwi rodzice" Laetitia Bourget

Najpiękniejsza przygoda życia jest jednocześnie największym wyzwaniem. O tylu rzeczach rodzice dowiadują się dopiero wtedy, kiedy już w niej uczestniczą! „Szczęśliwi rodzice" to wyważona, niespieszna, oszczędna w słowach opowieść o najciekawszym doświadczeniu życia, jakim jest rodzicielstwo. Lapidarny tekst Laëtitii Bourget zaczyna się bajkowo, by potem, stopniowo, przeprowadzić nas przez kolejne stopnie dojrzewania do rodzicielstwa. Bywa dosłowny i nieco szorstki, ale jest w nim również...

 

Wystawa „Cyrkowców” i kiermasz książek na KIDS ABOUT SPACE

Kiermasz książek i wystawa „Cyrkowców” na "Kids about space" w Krzywym Kominie we Wrocławiu - zaprasza wydawnictwo Format:  

 

Podwieczorek mistrzów - Wydawnictwo Format zaprasza!

Wrocławskie wydawnictwo zaprasza na swoje stoisko na Targach Książki.

 

Rodzinny Piknik w Humanitarium i prapremiery Formatu

Już w sobotę, 31 sierpnia, będziemy świętować ostatni dzień wakacji w Ogrodach doświadczeń-Humanitarium, na pikniku dla rodzin.

 

"Książę w cukierni"

Dwójka znakomitych bohaterów, szczypta humoru i wdzięk stylu – Marek Bieńczyk, laureat nagrody literackiej Nike, podsuwa nam z pozoru tylko żartobliwą powiastkę o szczęściu. Bo „ze szczęściem są same kłopoty” – mówi Duży Książę, jeden z bohaterów Bieńczyka. I mnoży przykłady owych kłopotów, analizując powody ulotności szczęścia. Jego rozmówczynią jest Kaktusica, dla której szczęście ma smak napoleonki, bajaderki albo szarlotki. Za sprawą niezwykłych ilustracji Joanny Concejo i oryginalnego...

 

"Cztery zwykłe miski" w Wydawnictwie Format

„Książkę można wymyślić o wszystkim” – mówi Iwona Chmielewska w pierwszych słowach swej ostatniej książki. I tak też sama czyni, bo pretekstem do jej powstania są najzwyklejsze przedmioty codziennego użytku – cztery małe miski. Naczynia są zwykłe, ale książka o nich – zupełnie niezwykła. Autorka (znana i nagradzana na świecie, m.in. w Korei Pd., Japonii, Chinach, Portugalii, Polsce i Niemczech) zachwyca wyważonym połączeniem minimalistycznego tekstu z piękną w swej prostocie ilustracją. I...

 

"Zagadkowa koperta listonosza Artura" w wydawnictwie Format

W ogromnej torbie listonosza Artura wśród wielu przesyłek i kart pocztowych jest jeden szczególny list. Tajemniczy. Zagadkowy. List zjawa! Kto go nadał? Do kogo? W jakim celu? Artur musi się dowiedzieć. Chce rozwiązać tę niezwykłą zagadkę.

 

Nowości i zapowiedzi tytułowe wydawnictwo FORMA ze Szczecina

Nowości

Informujemy o nowych pozycjach opublikowanych przez szczecińskie wydawnictwo FORMA:

 

Niebanalna bajka o miłości

Kilka prostych słów. Mądrych, niebanalnych, nienachalnych. Niestandardowa opowieść o miłości (która przecież nigdy nie jest standardowa), okraszona niestandardowymi ilustracjami.

 

Recenzja: "Rzymska wojna" Tadeusza Zubińskiego

Recenzje

Na samym wstępie muszę się przyznać, że z twórczością Tadeusza Zubińskiego dane było mi się spotkać po raz pierwszy. Piszę o tym dlatego, że według opisu na okładce w tej nowej pozycji występuje wszystko co najbardziej charakterystyczne w jego dotychczasowej twórczości. Sądzę, że to istotna informacja dla wielbicieli pisarstwa tego autora

 

Światowy Dzień Misia z Ottem!

Wydawnictwa

Z okazji Międzynarodowego Dnia Pluszowego Misia święta, które obchodzimy 25 listopada – polecamy książkę o najodważniejszym misiu na świecie, czyli „Otta” Tomiego Ungerera.

 

Format Książki - drugi numer magazynu!

Wydawnictwa

Pierwszy - już archiwalny - numer naszego magazynu był zachwycający, za to drugi olśniewa!

 

Konkurs z "Panem Swenem"

Konkursy

Portal Księgarski oraz szczecińskie wydawnictwo FORMA ogłaszają konkurs czytelniczy związany ze zbiorem opowiadań Gabriela Leonarda Kamińskiego pt. "Pan Swen albo wrocławska Abrakadabra"

 

Premiera pierwszego numeru kwartalnika eleWator

Wydawnictwa

Zapraszamy w imieniu Organizatorów na konferencję prasową, podczas której zostanie zaprezentowany pierwszy numer nowego szczecińskiego kwartalnika literacko-kulturalnego „eleWator”.

 

Nowości wydawnictwa Format

Nowości

Wydawnictwo Format przedstawia z przyjemnością nowe tytuły Wszystkie starannie wydane, piękne i skłaniające do myślenia, a każdy (jak wszystkie książki naszego wydawnictwa) ze specjalnym rabatem dla bibliotek - zawsze o 40% mniej.

 

Bangsi - Format na jesień i zimę!

Zapowiedzi

Wrocławskie wydawnictwo Format prezentuje jesienną nowość. Książkę dla dzieci Huberta Klimko-Dobrzanieckiego pt." Bangsi".

 

Nussi i coś więcej - nowość wydawnictwa Format

Nowości

Wydawnictwo Format poleca Państwa uwadze swój nowy tytuł - książkę napisaną przez tegorocznego laureata literackiej nagrody NIKE - Marka Bieńczyka:

 

XVI Szczeciński Przegląd Literacki

Wydawnictwa

Wydawnictwo FORMA Pawła Nowakowskiego zaprasza XVI edycję Szczecińskiego Przeglądu Literackiego:

 

Powstała "Fundacja Literatury imienia Henryka Berezy

Celem „Fundacji Literatury imienia Henryka Berezy” jest upowszechnianie i promowanie literatury współczesnej (w tym upowszechnianie i promowanie dorobku i spuścizny Henryka Berezy)

 

Paweł Nowakowski zaprasza Cię na wydarzenie spotkanie autorskie z Markiem Czuku

Wydarzenia

Zapraszamy w imieniu wydawnictwa FORMA na spotkanie autorskie z Markiem Czuku, połączone z promocją nowego tomu poetyckiego "Facet z szybą".

 

Spotkanie z Grzegorzem Strumykiem

Szczecińskie wydawnictwo FORMA oraz Śródmiejskie Forum Kultury Dom Literatury - ul. Roosevelta 17, Łódź zapraszają na spotkanie z Grzegorzem Strumykiem.

 

Spotkania autorskie z Miłką O. Malzahn

W imieniu wydawnictwa FORMA zapraszamy na spotkania autorskie z Miłką O. Malzahn - Białowieża, sala GOK i Hajnówka, HDK Jurta.    

 

Nowość wydawnictwa FORMA - wiersze Jana Drzeżdżona

Nowości

Szczecińskie wydawnictwo FORMA opublikowało właśnie tom wierszy Jana Drzeżdżona pt. "Łąka wiecznego istnienia"

 

Tajne komplety zapraszają na wieczór autorski Gabriela Leonarda Kamińskiego

Księgarnie

Książnica Pomorska, szczecińskie wydawnictwo FORMA Pawła Nowakowskiego oraz księgarnia Tajne komplety zapraszają na wieczór autorski Gabriela Leonarda Kamińskiego promujący zbiór opowiadań "Pan Swen albo wrocławska Abrakadabra".

 

wydawnictwo Format specjalnie na Dzień Taty

Nowości

Wrocławskie wydawnictwo FORMAT proponuje na Dzień Taty dwa ciekawe tytuły:

 

3D czyli Dizajn Dla Dzieci” i „To nie jest książka”

Wydawnictwo Format wraz z "3D czyli Dizajn dla Dzieci" zapraszają na "Warsztat to nie jest książka".

 

Wydawnictwo FORMA zaprasza na spotkanie z Gabrielem Leonardem Kamińskim

W ramach 14 edycji Szczecińskiego Przeglądu Literackiego, wydawnictwo FORMA, Książnica Szczecińska zapraszają na spotkanie z Gabrielem Leonardem Kamińskim promujące jego zbiór opowiadań "Pan Swen albo wrocławska Abrakadabra"

 

"Weź autograf od szczecińskiego pisarza" – Roman Ciepliński

Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu „weź autograf od szczecińskiego pisarza” – spotkanie z Romanem Cieplińskim.

 

Konkurs: Rzymska wojna

Konkursy

Portal Księgarski i szczecińskie wydawnictwo FORMA zapraszają do wzięcia udziału w konkursie czytelniczym poświęconym książce "Rzymska wojna" autorstwa Tadeusza Zubińskiego.

 

Wszystko się skończyło...

Recenzje

Smutny to zbiór, ten Pan Swen Gabriela Leonarda Kamińskiego. Powiedziałbym nawet, że przygnębiający potrójnie, bo i opowiada o trzech końcach trzech różnych światów: dwóch realnych i jednego metafizycznego. Pierwszy z nich to niemieckie Breslau, w którym wychowywał się tytułowy bohater książki, a które swój kres znalazło w 1945 roku wraz z przyjściem Armii Czerwonej. Drugi to już Wrocław gdzieś z lat sześćdziesiątych i siedemdziesiątych, będący z kolei krajem dziecięctwa najmłodszych postaci w...

 

10-13.05.2012 – III Warszawskie Targi Książki - wydawnictwo FORMA

Wydawnictwa

Warszawa, pl. Defilad 1, Pałac Kultury i Nauki, III Warszawskie Targi Książki, stoisko C 319 - wydawnictwa FORMA.    

 

„Burz i twórz” na Warszawskich Targach Książki

„To nie jest książka. Burz i twórz” (czyli 86 rzeczy, które mogą przekonać dzieciaki, że lepiej spędzić czas z książką, niż z komputerem)

 

Nowości wydawnictwa FORMAT na Warszawskich Targach Książki

Na III Warszawskich Targach Książki od czwartku, 10 maja, do niedzieli, 13 maja, zamieszkujemy w Pałacu (Kultury i Nauki), i z przyjemnością przedstawiamy nowości wydawnictwa Format:  

 

Szczeciński Przegląd Literacki - III edycja

Wydawnictwa

Książnica Pomorska w Szczecinie oraz szczecińskie wydawnictwo FORMA Pawła Nowakowskiego zapraszają wszystkich zainteresowanych na III edycję Szczecińskiego Przeglądu Literackiego.

 

Wydawnictwo FORMA zaprasza na III Warszawskie Targi Książki

Szczecińskie wydawnictwo FORMA Pawła Nowakowskiego zaprasza Państwa na swoje stoisko C- 319 na III Warszawskich Targach Książki. Będzie tu można spotkać się z wieloma interesującymi pisarzami oraz zdobyć ich autograf.

 

Recenzja: "Kanibale lubią ludzi" Leszek Szaruga

Recenzje

Polska aforystyka ma bogatą historię i estymę w całej Europie. Norwid, a wcześniej "Boy" Żeleński, Witkacy, Brzozowski, Irzykowski. Elzenberg, Po wojnie Lec, Steinhaus, Themerson, Mrożek.

 

Konkurs: "Kanibale lubią ludzi" Leszek Szaruga

Konkursy

Portal Księgarski i szczecińskie wydawnictwo FORMA Pawła Nowakowskiego zapraszają do wzięcia udziału w konkursie czytelniczym związanym z książką Leszka Szarugi pt. "Kanibale lubią ludzi".

 

Czytajmy w trawie razem! - z wydawnictwem FORMAT

Wydawnictwa

Wydawnictwo Format, Bibliocreatio i Skwer zapraszają na „Czytanie w trawie”!

 

Spotkanie autorskie z Tadeuszem Zubińskim

W imieniu wydawnictwa FORMA Pawła Nowakowskiego zapraszamy na spotkanie autorskie z Tadeuszem Zubińskim i promocję jego książki "Rzymska wojna".

 

Zabawa i nauka - scenariusze zajęć w Formacie

Wydawnictwa

Zapraszamy do korzystania ze scenariuszy zajęć przygotowanych przez pedagoga w oparciu o książki “Księżycolud” Tomiego Ungerera, "Aoki" Annelore Parot oraz "Miffy w przedszkolu" Dicka Bruny, wydanych przez Wydawnictwo FORMAT.

 

Zapowiedź wydawnictwa FORMA: Pan Swen (albo wrocławska Abrakadabra)

Zapowiedzi

Szczecińskie wydawnictwo literackie FORMA zapowiada publikację zbioru opowiadań Gabriela Leonard Kamińskiego pt. Pan Swen (albo wrocławska Abrakadabra).

 

"Szczeciński Przegląd Literacki FORMA", edycja 11

Wydawnictwa

W ramach 11 edycji "Szczecińskiego Przeglądu Literackiego FORMA", spotkamy się z Leszkiem Szarugą i jego nową książką, zbiorem aforyzmów "Kanibale lubią ludzi" (http://wforma.eu/217,kanibale-lubia-ludzi.html)

 

Weź autograf od szczecińskiego pisarza" – Helena Raszka

zapraszamy na drugie spotkanie z cyklu „weź autograf od szczecińskiego pisarza” – spotkanie ze Heleną Raszką, autorką tomów poetyckich: "Głosy w przestrzeni" (http://wforma.eu/176,glosy-w-przestrzeni.html), "Imię własne" (http://wforma.eu/175,imie-wlasne.html)

 

Zapowiedź FORMY: Krzysztof Niewrzęda "popiół"

Zapowiedzi

Szczecińskie wydawnictwo FORMA zapowiada kolejny tytuł. Jest nim "popiół" Krzysztofa Niewrzędy.

 

Zapowiedź wydawnictwa FORMA - Cigi de Montbazon i Robalium Platona

Zapowiedzi

Szczecińskie wydawnictwo FORMA poleca uwadze dociekliwych czytelników kolejny tytuł Anatola Ulmana pt."Cigi de Montbazon i Robalium Platona".

 

Wygraj "Love round and round"!

(Za)Kochani! Podpowiadamy, czym obdarować ukochaną osobę i jak niesztampowo spędzić kilka chwil Święta Zakochanych  

 

Format zaprasza na spotkanie z autorami "Bajki o kochaniu"

Wydawnictwo Format oraz kawiarnia Czerwony Stoliczek zapraszają na spotkanie z autorami książki i aplikacji "Bajki o kochaniu". Spotkanie jest bezpłatne, odbędzie się 14 lutego we Wrocławiu.

 

Nowość wydawnictwa FORMA: Leszek Szaruga "Kanibale lubią ludzi"

Zapowiedzi

Szczecińskie wydawnictwo FORMA proponuje państwu kolejną swoją tegoroczną nowość - zbiór "złotych myśli" Leszka Szarugi.

 

Paweł Nowakowski zaprasza na Wieczór Grrrrozy

W sobotę, 11 lutego o godz. 17,oo zapraszamy w imieniu Pawła Nowakowskiego z wydawnictwa FORMA na wieczór autorski.

 

"Bajka o kochaniu" już w interaktywnej wersji cyfrowej!

Nowości

„Love round and round” to elektroniczna interaktywna wersja wydanej przez wydawnictwo FORMAT, wielokrotnie nagradzanej, „Bajki o kochaniu”, która okazała się bestsellerem i której nakład szybko się wyczerpał.

 

"Bajka o kochaniu" dostępna już w iTunes!

Nowości

Z radością informujemy w imieniu wydawnictwa Format, że "Bajka o kochaniu" - bestseller Wydawnictwa doczekała się swojej elektronicznej wersji!

 

Recenzja: Sekretne życie krasnali w Wielkich Kapeluszach

Recenzje

Krasnalowe opowieści mówią o mitycznym drzewie, które płacze i Wielkich Kapeluszach, za którymi można się ukryć

 

Spotkanie autorskie z Kazimierzem Brakonieckim

Wydawnictwo FORMA wraz z Książnicą Polską w Olsztynie, zapraszają na spotkanie autorskie z Kazimierzem Brakonieckim, połączone z promocją zbioru esejów "Dziennik berliński" (http://wforma.eu/190,dziennik-berlinski.html);

 

"Szczeciński Przegląd Literacki FORMA", edycja 10

Szczecińskie wydawnictwo FORMA zaprasza w ramach 10 edycji "Szczecińskiego Przeglądu Literackiego FORMA" na spotkania autorskie.

 

Wydawnictwo FORMA zaprasza na spotkanie autorskie z Marcinem Bałczewskim...

Szczecińskie wydawnictwo FORMA zaprasza w czwartek, 24 listopada 2011 r., godz. 18.00, sala 221 (w ŁDK, Traugutta 18) na spotkanie autorskie z Marcinem Bałczewskim, autorem zbioru opowiadań "Malone".  

 

"Szczeciński Przegląd Literacki FORMA", edycja 8

Wydawnictwa

W ramach 8 edycji "Szczecińskiego Przeglądu Literackiego FORMA", spotkamy się z Jarosławem Błahym, Nataszą Goerke, Hubertem Klimko-Dobrzanieckim, Arturem Danielem Liskowackim, Miłką O. Malzahn, Dariuszem Muszerem, Krzysztofem Niewrzędą i książką "2011.

 

"splFORMA", e. 7, spotkanie z T. Majzelem, P. Michałowskim i M. Wiśniewskim

w ramach 7 edycji "Szczecińskiego Przeglądu Literackiego FORMA", spotkamy się z Tomaszem Majzelem, Piotrem Michałowskim i Markiem Wiśniewskim i ich nowymi ksiązkami:

 
 

„Szczeciński Przegląd Literacki FORMA” – 2 połowa 2011

Wydawnictwa

Szczecińskie wydawnictwo FORMA Pawła Nowakowskiego zaprasza na „Szczeciński Przegląd Literacki FORMA” promujący autorów publikujących tu swoje książki.

 

Spotkanie autorskie z Anną Frajlich

Wraz z redakcją kwartalnika "Akcent", zapraszamy na spotkanie autorskie z Anną Frajlich, połączone z promocją jej książek: "Czesław Miłosz. Lekcje", "Laboratorium".

 

Spotkanie autorskie z Anną Frajlich

Wraz z krakowskim oddziałem Stowarzyszenia Pisarzy Polskich, zapraszamy na spotkanie autorskie z Anną Frajlich, połączone z promocją jej książek: "Czesław Miłosz. Lekcje".

 

"Płaszcz Józefa" laureatem konkursu na książkę dla maluchów

Nagrody

W ósmej edycji organizowanego przez Komitet Ochrony Praw Dziecka konkursu "Świat Przyjazny Dziecku" główną nagrodę w kategorii książek dla maluchów w wieku od 0 do 5 lat zdobył "Płaszcz Józefa" Simmsa Tabacka, wydany przez wydawnictwo Format z Łagiewnik pod Wrocławiem.  

 

Nowa książka Piekary coraz bliżej!

Zapowiedzi

Już niebawem, bo 22 listopada ukaże się najnowsza powieść Jacka Piekary o Inkwizytorze Mordimerze Madderdinie.

 

Spotkanie z Ewą E. Nowakowską

We wtorek, 8 czerwca o godz. 19.00, w Klubie Lokator /ul. Krakowska 27/ w Krakowie odbędzie krakowska premiera pierwszego tomu prozy Ewy Elżbiety Nowakowskiej pt. "Apero na moście" z udziałem Autorki.

 

Nagroda dla wydawnictwa Format

Nagrody

W piątek we wrocławskim ratuszu nagrodę polskiej sekcji IBBY odebrali właściciele dolnośląskiego wydawnictwa Format - Dorota Hartwich i Tomasz Malejki.  

 
 

Wrześniowe zapowiedzi Wydawnictwa Forma

Zapowiedzi

Drodzy Czytelnicy,   Przedstawiamy wrześniowe zapowiedzi Wydawnictwa Forma: Fronasz Miłki O. Malzahn oraz Poszukiwanie całości Krzysztofa Niewrzędy - jedna z dwóch najważniejszych szczecińskich książek przełomu XX i XXI wieku - wydanie 2 poprawione, z posłowiem Andrzeja Skrendy. Druga z dwóch najważniejszych szczecińskich książek przełomu XX i XXI wieku - Eine kleine Artura Daniela Liskowackiego (wydanie 2 poprawione, z posłowiem Przemysława Czaplińskiego), ukaże się w...

 
 
Serwis używa plików cookie, które są niezbędne do komfortowego korzystania z portalu, m.in. utrzymania sesji logowania. Możesz w dowolnej chwili zmodyfikować ustawienia cookie w swojej przeglądarce. Aby dowiedzieć się więcej przeczytaj informacje o cookie.