RSS : Wiadomości
fesstiwal słowa w piosence
--
 

Hrabia Saint-Germain posłem Stefana Batorego w najnowszej powieści Chelsea Quinn Yarbro!

Nowości

6 lipca br. trafiła do księgarń najnowsza powieść Chelsea Quinn Yarbro pt. "Mroczne klejnoty". To już czwarta książka tej autorki wydana przez REBIS. Miłośnicy horroru i powieści historycznej powinni być usatysfakcjonowani, a dodatkową atrakcją dla nich będą zawarte w powieści wątki polskie.

 

Premiera najnowszej książki Prof. Piotra Piotrowskiego "Muzeum krytyczne" podczas spotkania w Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie

Dom Wydawniczy REBIS i Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie zapraszają na potkanie z Piotrem Piotrowskim i promocję jego najnowszej książki „Muzeum krytyczne”.

 

Kuchnia żydowska Balbiny Przepiórko, P. Bikonta już w księgarniach!

Nowości

Do księgarń trafia najnowsza książka Piotra Bikonta: reżysera, dziennikarza, a przede wszystkim krytyka kulinarnego pt. "Kuchnia żydowska Balbiny Przepiórko".

 

Nowe wydanie "Ewangelii według Jezusa Chrystusa", najbardziej kontrowersyjnej książki Jose Saramago!

Zapowiedzi

Po 19 latach, od pierwszego wydania w Polsce, do księgarń trafiła "Ewangelia według Jezusa Chrystusa", najbardziej kontrowersyjna książka portugalskiego noblisty Jose Saramago.

 

Wizyta Suworowa w Polsce - podsumowanie

Sceptyk, cynik i pesymista – jak sam o sobie mówi – czyli Wiktor Suworow po raz kolejny odwiedził Polskę promując, swą najnowszą książkę pt. "Żmijojad".

 

Wyprawa duszkoludka, Herbie Brennan już w księgarniach!

Nowości

Właśnie trafił do księgarń piąty tom cyklu Herbiego Brennana "Kroniki Wojen Duszków” zatytułowany "Wyprawa duszkoludka".

 

Dom Wydawniczy REBIS zaprasza na spotkania z udziałem Wiesława Adamczyka

Dom Wydawniczy REBIS zaprasza na spotkania z udziałem Wiesława Adamczyka, autora książki "Kiedy Bóg odwrócił wzrok". Książka ukazała się w kwietniu 2010 roku. Do tej pory miała osiem wydań i sprzedaż ponad 23 tys. egz.

 

"Miłość kąsa" Adrienne Barbeau - kontynuacja bestsellerowych "Wampirów z Hollywood"

Nowości

W środę tj. 13 kwietnia, trafiła do księgarń powieść Adrienne Barbeau "Miłość kąsa". To kontynuacja bestsellerowych "Wampirów Hollywoodu".

 

Nowa dieta Atkinsa- od 6 kwietnia w sprzedaży!

Nowości

Dom Wydawniczy REBIS proponuje kolejną, wiosenną propozycję na zrzucanie zbędnych kilogramów. Tym razem to bardzo popularną wśród hollywoodzkich gwiazd Nowa dieta Atkinsa. Najnowsze badania naukowe potwierdzają wysoką skuteczność tej diety.    

 

Rewelacyjna "Dieta kliniki Mayo" w sprzedaży już od wtorku 22 marca!

Nowości

W najbliższy wtorek 22 marca do księgarń trafi długo oczekiwana "Dieta kliniki Mayo" oraz jej wspaniałe uzupełnienie "Dieta kliniki Mayo. Dziennik.

 

"Noc Gargulców" Grahama Mastertona od 16 marca w ksiegarniach!

Zapowiedzi

Dom Wydawniczy REBIS proponuje dzisiaj najnowszą powieść Grahama Mastertona "Noc gargulców". To kontynuacja wydanego w 2009 roku "Bazyliszka". Książka będzie dostępna w księgarniach od 16 marca!

 

"Mężczyźni obnażeni do cna" - w bestsellerowym poradniku Davida Zinczenki "Mężczyźni, miłość i seks"

Zapowiedzi

Co sprawia, że mężczyźni się zakochują? Czego oczekują w sypialni? Co jest nie tak, kiedy mówią, że "wszystko w porządku" Już 23 marca trafi do księgarń książka Davida Zinczenki "Mężczyźni, miłość i seks" w której znajdziecie odpowiedzi na te i wiele innych niby prostych, a jednak czasami kłopotliwych pytań.

 

Mieczysław Z. Rygor Słowikowski - W tajnej służbie

Recenzje

Jesteśmy przyzwyczajeni do lektury książek dotyczących pracy wywiadowczej, jak do opowieści rodem z Jamesa Bonda, gdzie tajne spektakularne akcje łączą w sobie dreszczyk emocji z indywidualną brawurą agenta.Nie znajdziemy nic z tych rzeczy w osobistych relacjach Autora zawartych w książce "W tajnej służbie. Jak polski wywiad dał aliantom zwycięstwo w Afryce Północnej".

 

Recenzje: Jerzy Rostkowski: Podziemia III Rzeszy i Rozkaz zapomnieć!

Recenzje

Jerzy Rostkowski nie jest debiutantem wśród ludzi zajmujących się historią II wojny swiatowej, a szczególnie jej tajemnicami i epizodami, o których wielu jej uczestników wołałoby zapomnieć. Obie recenzowane przeze mnie prace to kolejne książki w jego dorobku. Pierwszym był tytuł "Zamek Książ - zapomniana tajemnica" opublikowany w 2000 roku przez wydawnictwo Cinderella Books. Później "Radomierzyce. Archiwa pachnące śmiercią", Warszawa 2004. W 2008 roku "Rozkaz-...

 

Już w sprzedaży: "Zasady negocjacji" - rewelacyjny podręcznik dla wszystkich "negocjatorów"

Nowości

Szanowni Państwo! Właśnie trafiła do ksiegarń książka Zasady negocjacji, autorstwa Roya J. Lewickiego, Davida M. Saundersa, Bruce Barry’ego. To wydanie poszerzone uzupełnione i uaktualnione tego rewelacyjnego podręcznika!

 

"Lotnicy" W.E.B. Griffina już w księgarniach!

Nowości

Właśnie trafiła do księgarń kolejna powieść W.E.B. Griffina z cyklu „Braterstwo broni”. Lotnicy, to ósmy tom tego bestsellerowego cyklu.

 

"Masz przyjaciela. Jedz, módl się, kochaj w Rzymie" - opowieść o wyjątkowej przyjaźni z Elizabeth Gilbert

Nowości

Właśnie dzisiaj trafia do księgarń książka" Masz przyjaciela. Jedz, módl się, kochaj w Rzymie", autorstwa Luki Spaghettiego  

 

Podłe światy, Chris Bunch od 3 lutego w ksiegarniach!

Zapowiedzi

Dom Wydawniczy REBIS proponuje dzisiaj tytuł kierowany przede wszystkim do miłośników militarnej SF. Podłe światy, to drugi tom cyklu „Star Risk” autorstwa Chrisa Bucha. Do księgarń trafi 3 lutego br.

 

Nasze wewnętrzne konflikty, Karen Horney od 26 stycznia w księgarniach

Zapowiedzi

Dom Wydawniczy REBIS przygotował kolejną styczniową propozycje. Tym razem to publikacja "Nasze wewnętrzne konflikty", autorstwa Karen Horney, z przedmową profesora Kazimierza Obuchowskiego, która trafi do księgarń 26 stycznia br.

 

Rozmowa z Monsem Kallentoftem o fenomenie skandynawskiego kryminału i nie tylko...

Portal Księgarski prezentuje Państwu rozmowę z Monsem Kallentoftem, gościem Międzynarodowego Festiwalu Kryminału we Wrocławiu, który sprzedał ostatnio w całej Europie 1 mln egzemplarzy swoich książek. Ich bohaterką jest komisarz Malin Fors.

 

Wzrost sprzedaży książek wydawnictwa REBIS

Wydawnictwa

W środę 24 listopada sprzedaż książek w roku 2010 przez Dom Wydawniczy REBIS Sp. zo.o. przekroczyła 25, 4 mln czyli poziom CAŁEGO roku 2009.

 

Wzrost sprzedaży książek wydawnictwa REBIS

W środę 24 listopada sprzedaż książek w roku 2010 przez Dom Wydawniczy REBIS Sp. zo.o. przekroczyła 25, 4 mln czyli poziom CAŁEGO roku 2009.

 

"Skąd wieje wiatr" - opowiada Maja Margasińska

Prezentujemy rozmowę z autorką wydawnictwa REBIS debiutującą bardzo ciekawą książką pt. "Skąd wieje wiatr"  

 

Natalka Babina, autorka"Miasta ryb", ponownie w Polsce - zapraszamy na spotkania

Zapraszamy w imieniu wydawnictwa REBIS na spotkania z Natalką Babiną – autorką Miasta ryb!

 

Natalka Babina - podsumowanie wizyty w Polsce- 3-7 listopada 2010 roku

W niedzielę 7 listopada dobiegła końca wizyta białoruskiej autorki Natalki Babiny. Pisarka promowała w naszym kraju swoją powieść "Miasto ryb".

 

Maja Margasińska - Skąd wieje wiatr

Recenzje

Przypadki rządzą całym naszym życiem, te, które mają na imię Przeznaczenie, i te, które wywołują niepokojące wizje nieuchronności losu. Linie życia są jedynie dopełnieniem ich tajnego krwioobiegu.

 

Pieniądze, seks i dzieci

Nowości

W najbliższą środę tj. 8 września trafi do księgarń publikacja PIENIĄDZE, SEKS I DZIECI autorstwa Tiny B. Tessiny. Autorka jest licencjonowaną psychoterapeutką prowadzącą prywatną praktykę od 1979 roku, doradza parom małżeńskim,.          

 

Losy żydowskich żołnierzy Hitlera - najnowsza ksiązka REBISU wydana w serii Historia już w sprzedaży

Nowości

Chcielibyśmy dzisiaj zaproponować Państwu najnowszą publikację Rebisu wydaną w serii "Historia". Właśnie trafiła do księgarń książka Bryana Marka Rigga "Losy żydowskich żołnierzy Hitlera Nieznane historie o ludziach żydowskiego pochodzenia, którzy walczyli za Trzecią Rzeszę".

 

Krew modliszki Adriana Tchaikovskiego od 28 lipca na rynku!

Zapowiedzi

28 lipca trafi do księgarń "Krew modliszki" - trzeci tom cyklu "Cienie pojętnych" autorstwa Adriana Tchaikovskiego. To mistrzowskie połączenie magii i techniki, fantasy i steampunku.    

 

Mons Kallentoft - nowy król skandynawskiej powieści kryminalnej!

Zapowiedzi

Szanowni Państwo, Król jest jeden! To Mons Kallentoft – nowa gwiazda skandynawskiej powieści kryminalnej! 28 lipca nakładem Domu Wydawniczego REBIS ukaże się jego pierwsza powieść pt. "Ofiara w środku zimy".

 

Król królów - drugi tom cyklu Wojownik Rzymu

Nowości

Już trafił do księgarń drugi tom cyklu Wojownik Rzymu pt. "Król królów", autorstwa Harry'ego Sidebottoma opublikowany przez wydawnictwo REBIS. Os miesiąca już jest w sprzedaży tom pierwszy - "Ogień na Wschodzie".  

 

Wydawnictwo Rebis w poznańskich przedszkolach

Wydawnictwa

Dom Wydawniczy REBIS stał się na moment Gwiazdorem przybywającym z Nieba z workiem pełnym prezentów. Przedwczoraj, tj. 15 grudnia, przekazał 10.000 książeczek dla maluchów z poznańskich przedszkoli.

 

REBIS zaprasza na Wrocławskie Promocje Dobrych Książek!

Nowości

Tradycyjnie, jak co roku, Dom Wydawniczy REBIS stara się uatrakcyjnić swój udział w WPDK we Wrocławiu przede wszystkim nowymi propozycjami wydawniczymi.

 

Najnowsza książka guru globalizacji T.L. Friedmanna pt. Gorący, płaski i zatłoczony w księgarniach

Nowości

Ameryka ma problem i świat ma problem. Ziemia na której żyjemy robi się coraz bardziej gorąca, płaska i zatłoczona - pisze w swej najnowszej książce, która trafia do księgarń (21.10) nakładem Domu Wydawniczego REBIS guru globalizacji Thomas L. Friedmann.

 

Kolejny thriller Karin Slaughter na rynku!

Zapowiedzi

Właśnie trafiła do księgarń nowa powieść Karin Slaughter pt. Pęknięcie. To kolejna wydana przez REBIS doskonała książka mistrzyni thrillera, w której oprócz trzymającej w napięciu fabuły i zaskakujących zwrotów akcji znajdujemy poruszający, pełen goryczy portret niezwykłego policjanta, a także wstrząsającą analizę zbrodni i rachunku, jaki trzeba za nią zapłacić.  

 
 
Serwis używa plików cookie, które są niezbędne do komfortowego korzystania z portalu, m.in. utrzymania sesji logowania. Możesz w dowolnej chwili zmodyfikować ustawienia cookie w swojej przeglądarce. Aby dowiedzieć się więcej przeczytaj informacje o cookie.