RSS : Wiadomości
fesstiwal słowa w piosence
--

Czułe Czytanki w Krakowie - z "Złotouste zero w zenicie"

Po „Kocurze, który mruży ślepia złote", kolejna autorska książka Marii Ekier. „Złotouste zero w zenicie" to gratka dla wytrawnych Czytelników, lubiących absurd, dowcip, zaskakującą puentę.

 

W Krakowie: Czułe Czytanki z "Animalium"

W niedzielne południe zapraszamy na Czułe Czytanki i spotkanie z kolejną wyjątkową książką opublikowaną przez niezawodne Wydawnictwo Dwie Siostry, "Animalium" z ilustracjami Katie Scott i tekstem Jenny Broom.

 

Czułe Czytanki z "Wierszykami dla Weroniki czyli jak to PIES zapowiadał pogodę i inne historie

Już pojutrze, w niedzielne południe kolejne Czułe Czytanki, tym razem z gościem specjalnym, Panią Barbarą Szczepańską "Judytą", która pojawi się na Brzozowej 15 ze swoją książką zatytułowaną "Wierszyki dla Weroniki czyli jak to PIES zapowiadał pogodę i inne historie".

 

Czułe czytanki z książką „Bez obrazków"

Uwaga! Tajemnicza "Książka bez obrazków" opublikowana przez Wydawnictwo Czarna Owca będzie bohaterką naszych kolejnych Czułych Czytanek i będzie czytana przez naszego tajemniczego gościa na Brzozowej 15 już w niedzielne południe 27 września.

 

Czułe czytanki z "Sową, krową i z wielorybem rozmowa

"Sowa, krowa i z wielorybem rozmowa" to nasza przedostatnia przed wakacjami propozycja dla najmłodszych na Czułe Czytanki

 

Święto Dzieci w Czułym Barbarzyńcy 30-31.05

W ramach weekendowego ŚWIĘTA DZIECI w Czułym Barbarzyńcy zapraszamy na nietypowe Czułe Czytanki, podczas których Szata zdobi książkę prapremierowo zaprezentuje "Rybaka na dnie morza", bajkę napisaną przez Agnieszkę Taborską, a zilustrowaną przez legendarnego Józefa Wilkonia.

 

Czułe czytanki z "Muminki komiksy Tove Jansson. Tom I"

Muminki komiksy Tove Jansson. Tom I" opublikowane przez Wydawnictwo EneDueRabe będą rozpracowywane przez prowadząca fanpage Szata zdobi książkę Dominikę Turowicz już w najbliższą niedzielę 10 maja, podczas Czułych Czytanek, na które rodziców z dziećmi zapraszamy o godzinie 12:00

 

Czułe czytanki z "Klapu Klap"

Opublikowana przez Wydawnictwo Babaryba książka Magdaleny Makoso (znanej m.in. z "Wytwórnika górą!") o intrygującym tytule "Klapu klap" odwiedzie nasze Czułe Czytanki już w najbliższą niedzielę 19 kwietnia o godzinie 12:00!

 

Czułe czytanki ze "Strażaczką"

W najbliższą niedzielę 8 marca o godz 12:00 zapraszamy na Czułe Czytanki z opublikowaną przez wydawnictwo Poławiacze Pereł książką „Strażniczka":

 
 

Czułe czytanki z "Bajkami" Erny Rosenstein

Opublikowane przez Wydawnictwo Warstwy "Bajki" Erny Rosenstein, jednej z najwybitniejszych artystek sztuki polskiej XX wieku, będą bohaterem najbliższych Czułych Czytanek, na które zapraszamy w niedzielę 8 lutego o godz.12:00.

 

Czułe czytanki z "Pocztą"

Opublikowana przez Wydawnictwo Widnokrąg "Poczta" autorstwa legendarnego małżeństwa Stefana i Franciszki Themersonów będzie naszym gościem na Czułych Czytankach, które zainaugurują tegoroczny sezon spotkań z najmłodszymi w naszej księgarni.

 

Czułe czytanki z „Baśniami włoskimi"

Na najbliższych, niedzielnych Czułych Czytankach ponownie ugościmy opublikowany przez Czuły Barbarzyńca Press pakiet „Baśnie Włoskich" zebranych, przetłumaczonych (z dialektów) i spisanych przez niezrównanego Italo Calvino.

 

Mikołajkowe Czułe czytanki z „Baśniami włoskimi"

W związku z tym, że ponownie zawitały do nas ozdobne boxy opublikowanych przez Czuły Barbarzyńca Press „Baśni Włoskich", w najbliższą niedzielę zapraszamy na mikołajkowe Czułe Czytanki właśnie z tym trzytomowym arcydziełem Italo Calvino.

 

Sputnikowe Czułe Czytanki z "Złotym kluczykiem"

W najbliższą niedzielę o 12:00 zapraszamy na specjalną edycję Czułych Czytanek, które, jak co roku, pod koniec listopada odbywają się pod egidą Sputnik Russian Film Festival.  

 

Czułe czytanki z „Zamieszanie na sawannie"

Zapraszamy na „Czułe czytanki" z „Zamieszanie na sawannie" [Warszawa, 9 listopada 2014 r., godz. 12:00], Czuły Barbarzyńca, Warszawa, Dobra 31.

 

Czułe czytanki z "Niedoparki powracają"

CZUŁE CZYTANKI z "Niedoparki powracają" [Warszawa, 21 września 2014 r. godz. 12:00] Czuły Barbarzyńca, Warszawa, Dobra 31    

 

Barcelona – doktor Jekyll czy pan Hyde? - spotkanie wokół "Barcelony Noir"

Wydawnictwa

Księgarnia Czuły Barbarzyńca oraz Claroscuro Publishing House w czwartkowe popołudnie zapraszają na literacką wycieczkę po nieznanych zakamarkach katalońskiej stolicy.

 

Ostatnie "Czułe czytanki" przed wakacjami [Warszawa, 13 czerwca 2014 r., godz. 12:00]

Na najbliższych Czułych Czytankach już po raz trzeci i ostatni spotkamy się z trzecim i ostatnim tomem opublikowanych przez Czuły Barbarzyńca Press legendarnych "Baśni Włoskich" Italo Calvino.

 

Czułe czytanki z III tomem "Baśni włoskich" Italo Calvino

Dzień Dziecka już za pasem więc to doskonała okazji by wypadające w ten dzień Czułe Czytanki podkreślić naprawdę wyjątkową książką - III tomem "Baśnie Włoskich" Italo Calvino, który zamknął tę wspaniałą trylogię i miał swoją premierę na 5 Warszawskich Targach Książki.

 

Czułe czytanki - Warszawa, 18 maja 2014 r., godz. 11:00

"Wyspa Pramela" opublikowana przez Wydawnictwo Tatarak zagości na naszych Czułych Czytankach, na które zapraszamy do Czułego w najbliższą niedzielę 18 maja o godzinie 11:00!  

 

Zapraszamy na Czułe czytanki [Warszawa, 11 maja 2014 r., godz. 11:00

W imieniu księgarnio-kawiarni Czuły barbarzyńca zapraszamy na niedzielne "Czułe czytanki". Tym razem poświęcone książce "W altanie Aleksandra Gierymskiego":

 

Czułe czytanki "Książki z dziurą"

W najbliższą niedzielę, 9 marca o godz. 11:00 rodziców z dziećmi zapraszamy do naszej księgarni na Czułe Czytanki z niezwykłą "Książką z dziurą" Hervé Tullet'a, która opublikowana została przez Wydawnictwo Egmont.

 

Czułe czytanki - Kraków, niedziela 08.07.12 g.11:00

Już w niedzielę, (8 lipca), o godzinie 11:00 w Czułym Barbarzyńcy w Krakowie, tradycyjnie, odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu Czułe Czytanki.

 

Czułe czytanki - 4 grudnia [Niedziela] 11.00

Księgarnio-kawiarnia "Czuły barbarzyńca zaprasza w najbliższą niedzielę, 4 grudnia do bajkowego świata Agnieszki Osieckiej.

 

Czułe czytanki w Czułym Barbarzyńcy z Egmontem

Wydawnictwo Egmont i Czuły Barbarzyńca zapraszają wszystkie dzieci i ich rodziców na nastrojowe spotkanie z Jarosławem Mikołajewskim, autorem książki „Kiedy, kiedyś czyli Kasia, Panjan i Pangór”.

 

Czułe czytanki - 23 października [Niedziela] 11.00

Księgarnio-kawiarnia "Czuły barbarzyńca, zaprasza na kolejne "Czułe czytanki" poświęcone "Skrzatom".

 

"Jezioro łabędzie" - Czułe czytanki - 2 października [niedziela] 11.00

Księgarnio-kawiarnia "Czuły barbarzyńca zaprasza na kolejne spotkanie w ramach cyklu" Czułe czytanki" tym razem poświęcone książce "Jezioro łabędzie".  

 

Czułe czytanki - 25 września [Niedziela] godz 11.00

Warszawska księgarnio-kawiarnia "Czuły barbarzyńca" zaprasza w najbliższą niedzielę na spotkanie w ramach "Czułych czytanek".

 

Czułe czytanki - 12 czerwca (niedziela), godzina 11.00

Księgarnio-kawiarnia "Czuły barbarzyńca" zaprasza jak co niedzielę na "Czułe czytanki". Tym razem głównym bohaterem będzie "Księżycolud".

 

Czułe czytanki - 5 czerwca (niedziela), godzina 11.00

Zapraszamy wszystkich w imieniu Czułego barbarzyńcy na kolejne spotkanie w ramach stałego cyklu "Czułe czytanki".

 

Czułe czytanki - 10 kwietnia (niedziela), godzina 11.00

Księgarnio-kawiarnia "Czuły barbarzyńca" jak co niedzielę zaprasza na spotkania z cyklu: "Czułe czytanki".

 

Wyjątkowe spotkanie z Gruzją - 27 lutego, godzina 11.00

Księgarnio-kawiarnia "Czuły barbarzyńca" zaprasza dzieci wraz z rodzicami w ramach cyklu "Czułe czytanki", na spotkanie z gruzińskimi bajkami.

 

Czułe czytanki - 13 lutego 2011, niedziela, godzina 11:00

Księgarnio-kawiarnia "Czuły barbarzyńca zaprasza na kolejne "Czułe czytanki". Tym razem o zającu, którzy szukał św. Mikołaja.

 

Czułe czytanki - 21 listopada 2010, niedziela, godz. 11:00

Czuły barbarzyńca oraz Wydawnictwo Wilga zapraszają na Czułe Czytanki. Tym razem będziemy czytać książeczkę „Powiastki Beatrix Potter” w przekładzie Małgorzaty Musierowicz.

 

Czułe czytanki - 14 listopada 2010, niedziela, godz. 11:00

Czuły barbarzyńca oraz Wydawnictwo Świat Książki zapraszają na Czułe Czytanki. Tym razem będziemy czytać książeczkę Zbigniewa Dmitrocy "Ptasie psoty i zgryzoty". "Ptasie psoty i zgryzoty".

 

Czułe czytanki - 7 listopada 2010, niedziela, godz. 11:00

Zapraszamy serdecznie w imieniu Organizatorów na Czułe Czytanki!!! Tym razem w ramach Festiwalu Mały Sputnik będziemy czytać książeczkę Lidii Czarskiej „Carówna Lodowinka i inne baśnie” wydaną przez Oficynę Wydawniczą ATUT.

 

Czułe czytanki

Czuły barbarzyńca oraz Wydawnictwo ENE DUE RABE zapraszają na Czułe Czytanki. Tym razem będziemy czytać książeczkę "„Billy i tajemniczy kot”. Autorami książki są: Birgitta Stenberg i Mati Lepp.

 

Czułe czytanki

Czuły barbarzyńca oraz wydawnictwo FORMAT zapraszają na Czułe Czytanki. Tym razem będziemy czytać książeczkę „Płaszcz Józefa”, której autorem jest Simms Taback.

 

Czułe czytaniki, Czułe śpiewanki - 20 czerwca 2010, niedziela, godz. 11:00

"Czuły barbarzyńca" oraz Mazowieckie Centrum Kultury i Sztuki zapraszają na Czułe Czytanki, Czułe Śpiewanki. Tym razem będziemy czytać fragmenty książeczki "Mazurek" autorstwa Anny Kierkosz z ilustracjami Bogny Czechowskiej.

 

Czułe czytanki – 30 maja 2010, niedziela, godz. 11:00

Czuły barbarzyńca oraz Fundacja Afryka Inaczej zapraszają na wydanie specjalne Czułych Czytanek. Będzie to spotkanie z cyklu - Afrykańczycy czytają dzieciom. To część projektu „ Jestem z Afryki, jestem z Warszawy”, który promuje wzajemne poznanie oraz dialog międzykulturowy.

 

Czułe czytanki - 9 maja 2010, niedziela, godz. 11:00

Czuły barbarzyńca oraz wydawnictwo EZOP zapraszają na Czułe Czytanki. Tym razem będziemy czytać książeczkę „Lukrecja” autorstwa Przemysława Wechterowicza z ilustracjami Diany Karpowicz.

 

Czuły barbarzyńca zaprasza na specjalne wydanie Czułych Czytanek z okazji Światowego Dnia Książki.

Tym razem Organizatorzy będą czytać 3 książeczki autorstwa Wojciecha Widłaka: „Podręczny Nieporadnik. Grzebień”, "Pan Kuleczka" oraz "Pan Kuleczka. Skrzydła".

 

Czułe czytanki - 28 marca 2010 - w "czułym barbarzyńcy"

Czuły barbarzyńca oraz wydawnictwo „Prószyński i S-ka” zapraszają 28 marca 2010, niedziela, godz. 11:00, na Czułe Czytanki.

 

Czułe czytanki - "Julka Kulka, Fioletka i ja”

Czuły barbarzyńca oraz Wydawnictwo BAJKA zapraszają na Czułe Czytanki. Tym razem będziemy czytać książeczkę „Julka Kulka, Fioletka i ja” autorstwa Rafała Witka.

 
 

Czułe czytanki w Czułym barbarzyńcy

Czuły barbarzyńca oraz Wydawnictwo Czerwony Konik zapraszają na Czułe Czytanki. Tym razem będziemy czytać książeczkę „Praktyczny nieporadnik. Młotek” Wojciecha Widłaka.

 

Czułe czytanki - 24 stycznia 2010,

Czuły barbarzyńca oraz Wydawnictwo BAJKA zapraszają na Czułe Czytanki. Tym razem będziemy czytać książeczkę „Potwór DYZIO i Kraina Zabawy” autorstwa Elżbiety Pałasz.

 

15.XI - Czułe Czytanki w Czułym barbarzyńcy

W niedzielę 15 listopada o godz. 11.00 w Czułym Barbarzyńcy odbędzie się kolejne spotkanie z dziećmi z cyklu "Czułe Czytanki", któremu patronuje Gazeta Wyborcza.

 

25.X - Czułe czytanki w Czułym barbarzyńcy

W niedzielę, 25 października o godz. 11.00 w Czułym barbarzyńcy odbędzie się kolejne spotkanie z dziećmi z cyklu Czułe czytanki.

 

Czułe Czytanki w niedzielę

Czuły barbarzyńca oraz Polska Akcja Humanitarna zapraszają na Czułe czytanki z książką "Dlaczego my mamy oszczędzać wodę?"

 
 
Serwis używa plików cookie, które są niezbędne do komfortowego korzystania z portalu, m.in. utrzymania sesji logowania. Możesz w dowolnej chwili zmodyfikować ustawienia cookie w swojej przeglądarce. Aby dowiedzieć się więcej przeczytaj informacje o cookie.